0 oy
94 göst.
Diğer kategorisinde (726 puan) tarafından

Benim gibi psikolojik sorunu yaşayan varmı sinir takıntı paron ayaklık düzen takıntısı herşeyden sıkılıyorum dışarıya çıksam yine keyif alamıyorum benimki nasıl birşey anlamadım insanlarla bile konuşmaya cesaret edemiyorum konuşsam bile böyle dikkat çeker gibi beni yanlış anlıyorlar gibi öyle diyeyim dışarıya bir yere bile gitmeye cesaret edemiyorum hiç birşeyden mutlu olamıyorum sanki soğuk kanlı tipe sahibim burcum arslan 

Ikitane ufak çocuklarım var onlara da sonradan soğuk davranmaya başladım durduğum yerde sıkılıyorum 

Sinir takıntı vardı ama bu kadar değildi eşimin ailesiden dolayı böyle oldum hepten kafayı yedim:'(

3 Cevaplar

0 oy
(6,441 puan) tarafından
Tedavi ol canım bunun farkındaysan
-Reklam-
0 oy
(2,097 puan) tarafından
Canım insan kendinde bir şeyler hissettiği an hemen olaylar büyümeden tedaviye yönelmeli emin ol çok faydasını görürsün. Bu durum dediğin gibi eşin ve ailesi kaynaklı sonradan da gelişmiş olabilir bunu yaşayan çok kadın var önemli olan her şey üst üste binmeden gidip tedavi olman. En başta da çocukların için onların sağlıklı mutlu bir anneye ihtiyacı var. Kısaca demem o ki psikiyatri ama tek başına yetmez aynı zamanda da psikologla da bir sürece girmelisin. Allah yardımcın olsun.
0 oy
(621 puan) tarafından
Sartlar değişmedikçe bunalımdan çıkkamazsın.Ailesini artik kafaya takma kendi ailenle yakın ol onlardan güç ve moral al

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 224 göst.
18 Kasım 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 303 göst.
20 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Kelebekbursa16 (726 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 376 göst.
19 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Kelebekbursa16 (726 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 399 göst.
18 Aralık 2020 Diğer kategorisinde ceylin34 (1,699 puan) tarafından soruldu

379,933 soru

11,373,418 cevap

34,855 kullanıcı

...