0 oy
310 göst.
Aile kategorisinde (33 puan) tarafından
Yaaa ben cagrıcsm ama sonra.kendim mi yapsam diyorum bilmiyorum siz ne düşünüyorsunuz bir cocuk var 3 yasinnda

28 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Durumun varsa çağırılır bence ben çağırıyorum 
-Reklam-
+1 oy
(986 puan) tarafından
Hiç çağırmadım uç çocuğum var çalışmıyorum. 

Çalışsaydım belki cagirirdim. Sende evdeysen yavaş yavaş yap. Daha gençsin bitane çocuk var. 

Insan bis durdukça iyice miskinlesiyor..
0 oy
(1,254 puan) tarafından
Bende çağırıyorum çalışıyorsan çağır bence calismiyorsanda yavaş yavaş yaparsinn
0 oy
tarafından
Hiç çağırmadm içim almaz onun temizliğini
tarafından
İşte bu benim anammmm
tarafından
Dur tqhmin edeym sende başak burcusundur kesin :)
tarafından
Yok kız benim annem diyorum kadın çağırdık kadın gelmeden önce bı sildi süpürdü kadınla tekrar temizlik yaptı bende ona vereceğim parayı sana verim bidaha cagirmadim :D veee anamda basakkkkk :D ben oglak
tarafından
Bnde başak :)
0 oy
(5,046 puan) tarafından
Valla evlendiğimden beri çağırıyorum. Bekarken annem de çağırırdı. Biz günlük yapıyoruz zaten ama cam falan sürekli silemiyoruz. Çocukla daha da zor olur 
0 oy
(1,726 puan) tarafından

Ben güvenmem illa elim değecek :ermm:

0 oy
(768 puan) tarafından
2 senedir cagirmiyodum bu sene çağırdım 
0 oy
(2,537 puan) tarafından

Kadın temizlik yaparken ben hayatta oturamam:D Eve misafir gelince salata dahi yaptırmam kimseye her işimi kendim yapmam lazım :P

0 oy
tarafından
Ben büyük yaz ve kış temizliginde mutlaka çağırırım 2 tane yoksa altından kalkamam kocaman ev
0 oy
(1,022 puan) tarafından
Bende istiyorum mutfağa yemek yapmaya dahi zor giriyorum şuan mutfak dolapları ı silmem lazım kendim yaparım dedim şuan mutfak iğne atsan yere düşmeyecek vaziyette mutfağa girsen akşama yemek çıkarılamaz şuan çok dağıttım dolapları boşalttım heryer heryerde bebeğim de durmuyor gideyim yapayım bu dağınıklığı çağırmaya da utanıyorum valla 
0 oy
tarafından
Valla canım 18 aylık oğlum var mecbur onunla bir şekilde yaptım kimsenin yaptığını beğenmem 
0 oy
(1,024 puan) tarafından
1 kez tek çağırdım oda eve taşındık hamileydim oğlumda küçüktü ev inşaattan yeni çıkmıştı onun dışında cagirmadim çağırmam da kendim yaparım 
0 oy
(1,618 puan) tarafından
Daha önce hiç cagirmadim ama bu sene çağırırım sanırım. Burda temizlikle ilgili gönderi açmak buyuk olay. Herkes çok temiz titiz olduğu için(!) illa bı laf eden oluyor :D
0 oy
(4,040 puan) tarafından
Karar sana kaldıysa tabii ki de çağir. Benim eşim çok karşı ev berbart şuanda kapı baca toz içinde ama adam getirtniyor hayatta. Yabancı biri eve girsin cikain heryeri bilsin istemiyorum diyor.
0 oy
tarafından
3 yasinda cocugun sana yuklugu olmaz

ben hamileyim 36 haftalik bide 2 yasinda cocgm var annem ameliyat oldu 1 haftadir hem onun evini hem kendi evimi temizledim 

zorlugu yok yapamiyosan her gun 1 odani yap

zaten hergun sil supur yapinca iş birikmez o kadar
0 oy
tarafından
Paraya bakar bu işler paran varsa çağırırsın 
0 oy
tarafından
Kendim yaparım temizlikçi parasinida kendime ya yemek yada giyim alirdim
0 oy
(6,344 puan) tarafından
Şimdi evdeydim bu yüzden cagirmiyorum ama işe girince senede iki kez büyük temizliğe cagiricam. 
0 oy
(1,569 puan) tarafından
İmkanın varsa çağır canım .ben çağıramıyorım her işi illa kendim yapacam yoksa beğenmiyorum yapılan işi 
0 oy
(2,297 puan) tarafından
Benden iyi temizlikçi yok kız:) ona verceğim parayı kendime harcarım bizim burda 400-600 istiyor lar

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 820 göst.
7 Ekim 2023 Aile kategorisinde Karars8z (33 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 542 göst.
5 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Snm55 (20 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 961 göst.
5 Ağustos 2021 Aile kategorisinde _!!!!!! (45 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 488 göst.