0 oy
101 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Aramizda mayista anne olck hamileler var mı kimler benimle birlikte :)

7 Cevaplar

0 oy
(8,539 puan) tarafından
Aynıyız cnm kısmetse kac mayıs:)
tarafından
Benim ki kız ilk cocuk Allah saglkla kucagmza almayı nasip etsin
(8,539 puan) tarafından
Amin cnm insallah benimde ilk ve son
(441 puan) tarafından
25 Mayıs gösteriyor tahmini doğum tarihi benimki İkizler Burcu erkeği niye öyle dediniz
(8,539 puan) tarafından
Türkiye sartlarinda 2.cocuk mümkün değil maddi manevi ancak 1 cocuga gücümüz yeter
tarafından
Ahahaha benim bebiste 25 Mayıs. İkizler olacak halasının doğum gününde 25 Mayıs. Teyzeside ikizler halasıda onlara benzeyecek :)))
-Reklam-
0 oy
(210 puan) tarafından
Uygulama da 25 Mayıs ama tüp bebek olduğu için sezeryan diyorlar ondan bakalım ne zamana nasip oluyor:)
(210 puan) tarafından
Cnm Doktorum tüp bebeği riske atmiyoruz dedi onun için sezeryan araştırdığım zaman normal doğum da yapan var bnde tam anlamadım zaman gösterecek normal mi sezeryan mı diye
(7,157 puan) tarafından
Bu düşünce bana çok saçma geldi açıkçası bebek son ayına geldikten sonra hiç biri riske girmemeli ayrıca tüp bebeğin doğum ile ne alakası var yapım aşaması sıkıntı çıkışı değil ki :) benim ablamda tup bebekle gebe kalmıştı 31 de kanaması oldu bebeğin eşi rahim ağzına yerleştiği için devlet olsun özel olsun hiç bir doktor normal olmaz kanamayı durduramayiz demişlerdi ama bu normal yolla gebe kalan kadında da geçerli bir işlem . Şimdi ikinci için başlayacaklar ve normal doğum yaptircak doktor arıyor kendine
(210 puan) tarafından
Yaa bana denilen şey buydu bende özel de yaptım tüp bebeği hem o öyle dedi ben başka Bir özel doktor dedi devlet daha birşey demedi
(7,157 puan) tarafından
Benim ablam da Emsey de yaptırdı. Sağlıkla al kucağına inşallah
(210 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun
0 oy
(9,626 puan) tarafından

2 sene önceki mayıs anası olur mu :D

tarafından
Olur tabi
0 oy
(1,569 puan) tarafından
Geçen yıl bu zamanlar bende Mayıs için gün sayıyordum. Geldi geçti yavrum 7 aylık oldu bile . Hepiniz hayırlısıyla kucağınıza alın inşallah .bian hamile olduğum zamana gittim :)
tarafından
Ay ne guzel beklerken hic zaman gecmyor ama :)
0 oy
(439 puan) tarafından
Şubat ilk haftası var :)))))
tarafından
Az kalmis diyelim :)
(439 puan) tarafından
Ewet canım sağlıcakla gelsinler inşallah
0 oy
tarafından
aralik annesde olurmu
tarafından
Olur tabiki kış bebeklerini çok severim kiyafetleri çok hos :)
0 oy
tarafından
Allah nasip ederse ben :))
tarafından
Bebegin cinsiyeti belli oldu mu canim birde mayista ne giydrlr acaba hava sicak mi olur yoksa soguk mu
tarafından
Yok canım ya daha henüz belli olmadı. Vallaha hiç bir fikrim yok bende ilk anneyim :)

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 217 göst.
0 oy
8 cevap 142 göst.
0 oy
2 cevap 65 göst.

376,738 soru

11,274,831 cevap

34,662 kullanıcı

...