0 oy
952 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (1,186 puan) tarafından
Kızlar ya kızımın doğum günü 7 yasjna gircek bu 4 senedir kutluyamadim oğlum rahatsx oldugu için  her kızımın doğum gününde bir hastanelik olayimiz oluyordu bu sene Allah izin verirse kutlucam dedm cumartesi günü doğum günü kızımda tutturdu elsalı fotoğrafli istyom dyo elsayı çok seviyo 15 kişilik 450 TL şok oldm ya resimsizde 410 TL bu kdar mi herşey pahalı kızımı ikna ederim etmesinede gönlünde kalacak diye üzülüyorum sncta büyüdüğünde elsalı bsiisyi begenmicek akıl verin bana napayım sizce 

32 Cevaplar

0 oy
(2,304 puan) tarafından
İmkanın az da olsa el veriyorsanız yaptır derim
(1,186 puan) tarafından
Diymi yarın birgün pişman olmiyim
-Reklam-
0 oy
(9,923 puan) tarafından
Canim daha az kisilik yapiyolarsa oyle yaptir. Cunku pasta dilimlerini en az 2 kisilik ayarliyolar. Yani 15 kisilik diye aldigin pasta 30 kisiye yetecek kadar aslinda. Daha uyguna gelir en azindan
(1,186 puan) tarafından
Ya cnm kalabalık olcaz eltim 3 görümcem kaynanm.arkdsdim annem 17 kişi falan olcaz
(9,923 puan) tarafından
Tamam iste canim 15 kisilik pasta dilimi aslinda 30 dilime tekabul ediyo. E yanina biseylerde yapicak heraldi. Ki emin ol kalicak. Nisan pastamda aynisi oldu ablam 1 yas yapti aynisi oldu kaldi ben ogluma 1 yas yaptim yine kaldi. Ince dilim kesiyosun zaten cope gidiyo valla. Biz nisan pastasini koska dan yaptirmistik. Dedik iste 60 kisi oluruz adam dediki 35 kisilik yapalim yeter dilimler cok buyuk oluyo abla
tarafından
Aynn arkadaşa katılıyorum pastadan bol bol yemelerine gerek yok başka şeyleri çok yap yeter o zaman
0 oy
tarafından

Aile içinde anne baba cocuk olarak kutlasaniz bugün pasta aldım 90 TL,üzerine elsa resmi falan bastirirsin 4 kişilik bi aileye de 2 gün yeter diye düşünüyorum,en fazla 150 ye çıkar küçük de değildi 

image

(1,186 puan) tarafından
Ne yazsam çıkar acaba cumartesi ye yetisirmi pastayı yarın yapam
tarafından
Asko kızlara onu da bi sor istersen bende bakarım senin için
(13,824 puan) tarafından
Nice seneleriniz olsun tatlım ♥️☺️
tarafından
Tesekkur ederim ablacım❤❤❤❤Hepimizin yuvası inşallah ömürlük olsun☺❤
(13,824 puan) tarafından
Amin canım☺️♥️♥️
0 oy
(12 puan) tarafından
Ablamın ikizlerinde sürekli dinazorla pasta istiyorlardı bende evdeki dinazor oyuncaklarını alıp kendi yaptığım pastanın üstüne diktim bu şekilde gayet beğendiler  sizde kendş yaptığınız pastanın üstüne bebek felan koysanız 
(12 puan) tarafından
Pinterest te pasta fikirleri var ordan bakın derim
0 oy
(9,128 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Bizde eylulde 20 kişilik elsalı pastayı 280e yaptırmıstık 

Lilalı olan da geçen sene ki başka fotosunu bulamadım pastanin :D o da 20 kisilikti yine 160tlydi galiba

(9,128 puan) tarafından
Ekledim. Yanları süslemeleri hep şeker hamurundan
(2,097 puan) tarafından
Evet bayağı benziyormuş pastalarımız :) sizin ora uygun demek ki
(9,128 puan) tarafından
Aynen canım şehir farkı oluyor hep :) sen nerdesin
(2,097 puan) tarafından
Trabzon:) Araplar sağ olsun burası artık turistik mekan sayılıyor:S
(9,128 puan) tarafından
Doğru valla bizim burası da turistik peri bacaları balondan dolayı ama fiyatlar bazen makul olabiliyor neyse ki :D
0 oy
(1,450 puan) tarafından
4 yilda bir kere alacaksin yani cok degil
0 oy
(2,194 puan) tarafından
Çoktandır öyle canım pasta fiyatları Küçük pastalar bile 6 kişilik yani  250 TL civarında  eskiden eşim her hafta bir pasta yada ekler  getirirdi ki eklerde kilosu 120 TL  Tatliyi çok sever yazdan beri o fiyat olduğu için çok almıyoruz yani 15 kişilik pastaya birde resimli 450 TL bana normal geldi çok istiyorsa durumun varsa yaptır yani senede bir kez kutlanıyor mutlu olsun çocuk 
0 oy
tarafından
Resimli pahalı canım gerçekten 7 yaşında birde kıyamam unutmaz

Yaptır ya ne olucak ❣️
0 oy
(1,170 puan) tarafından
evet pahali ama malesef bir daha bu yaslara gelmiycek canim oyle düşün hem cocugun icinde kalmasin zaten kac yildir kutlama yapmıyormuşsun maddi durumun cok zorlanmiycaksa yap yazik cocuga da heveslenmis o kadar
0 oy
(912 puan) tarafından
Daha az kişi yaptırmaya çalış inslah yaparsın anı olur kızına çocuklar için çok değerli anlar bunlar 
0 oy
(1,103 puan) tarafından
Geltatlim diye bı site var. Oraya bakın. Ben her yıl ordan yaptırıyorum. En az kişilik olanı seçiyorum. Dilimleri yeterli cikiyo 17 kişi oluyoruz biz. Geçen sene 120 ye aldım. 
(9,128 puan) tarafından
Netten pasta almak cok riskli değil mi ya :) post sahibi değilim ama merak ettim. Güzel geliyor mu pasta
(1,186 puan) tarafından
Saol cnm bakayım smdi
(1,103 puan) tarafından
Netten almiyosun :) burası bı pastane ama çok fazla ilde şubesi var. Kişiye özel günlük tazecik hazirliyo. Sitesini yazdım ben. 4 yıldır tüm ailenin doğum günlerinde ordan alırız.
(9,128 puan) tarafından
Hee anladm ya bende diyorum kiyafet siparisi verir gbi pasta siparisi mi veriyoruz :Djdj
0 oy
tarafından
Bir sürü kisi cagiracagini söylemissin gerek yok bence eltiler falan ne gerek var sen esin kizin olsun yeter istedigi pasta ve hediyeyide alirsin .
0 oy
(2,097 puan) tarafından
Canım 15 kişilik 450 normal aslında biliyor musun çok daha yüksek fiyatlar duydum. Ayrıca ben Mayıs ayında 15 kişilik elsa'lı pastayı 350'ye yaptırmıştım dediğim gibi bence fazla değil şu an.
0 oy
tarafından

image

Şu pastayı arkadasım yaptı sırf malzeme parası dıye verdım 250 tl 15 kısılıktı, hersey o kadar pahalı oldu ki, baska bırınden sordum 600 istedi konsept pastaya
0 oy
(507 puan) tarafından

Ben dün safari sordum 900 dediler:)

0 oy
(1,726 puan) tarafından
Kızım birlikte yapalım de bence bu daha uygun ve güzel olur

Bir pastaya bu kadar verilmez yaw
0 oy
(7,532 puan) tarafından
Evet pastayı bırak pastaneye oturup bir tatlı yemeye korkar olduk artık iyice uçurdular fiyatları.
0 oy
(1,792 puan) tarafından
Bende hem oğlum hem kiziminkini bir arada kutluycam 350 ye anlastik 30 kisilik
0 oy
(20 puan) tarafından
Daha 1 ay olmadı bizde 1 yaşını kutladık. 10 kişilik pasta 500tl verdim. Bir kere yapıcam daha böyle özenmem dedim değsin istedim. Nelere para veriyoruz ki buna gitmese sanki o para kenarda kalacak. Çocuğun içinde kalmasın yaptır, aklı da eriyor içinde kalır 
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Ben geçen sene 290 TL ye yaptırmıştım bu sene fiyat sormaya korkuyorum. Yeğenim pasta kursuna gitti ama yapsbilrmi emin değilim.

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 396 göst.
9 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Selma1632 (114 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 304 göst.
1 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde .SU. (4,915 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 342 göst.
27 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde sebnem77 (1,009 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 158 göst.
23 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde 1Gozbebegimmm (2,804 puan) tarafından soruldu

377,731 soru

11,305,360 cevap

34,731 kullanıcı

...