0 oy
212 göst.
Aile kategorisinde (679 puan) tarafından
Babaanem hasta bı kaç gün hastane de yatiracaklarimis amip olmuş başka bı kaç hastalık vs. Kız kardesimde amip o evde kalıyor annem sen gel evde kardeşlerine babana bak ben nenene refakatçilik edicem dedi bende bebeğim küçük ya onada hastalık bulasirsa dedim yok yok bişey olmaz dedi bu arada doktor covittende şüpheleniyormus başta kabul ettim sonra ocime sinmedi bebeğim için gelemem dedim sadece nenemi ziyaret edip gidicem dedim alındı gibi annem ha annemin refakatcilik etmeside olmazsa olmaz değil başka kişilerde var yapicak yinede alındı diye üzüldüm ama bebeğimide düşünmeliyim alerjik bünyeli hastalığı çabuk kapıyor 

3 Cevaplar

+1 oy
(1,165 puan) tarafından
Sizin bu şekilde dusunmenizden önce annenizin düşünmesi gerekirdi. Bence alınacak bişey yok. Benim annem öyle bir durumda asla beni çağırmaz çocuklara bulaşır diye. 
-Reklam-
0 oy
(131 puan) tarafından
En dogrusunu yapmıssın. Önce can sonra canan. Ya bebegin hastalansa o zaman ne olacak.kardeslerinide bban idare etsin birkac gün 
0 oy
(613 puan) tarafından
Amip çok tehlikeli bence ziyarete bile gitme. 

Ben 11 yaşında amip geçirdim.bagirsagimda çok ağır antibiyotikler kullandım doktor bağırsaktan geçerse kana karışırsa ölümcül olur demisti. Sakin bebeğini götürme.

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 631 göst.
17 Ocak 2024 Aile kategorisinde Ayazmoms (102 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 399 göst.
20 Ocak 2023 Aile kategorisinde busra.b (113 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 287 göst.
12 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 542 göst.