0 oy
635 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Sizce evli bir insan kadın/erkek fark etmeksizin mutlaka alyansını takmalı mı ? 

eşiniz ve siz alyans takıyor musunuz ? eşiniz takmazsa tepkiniz ne olurdu ? 

69 Cevaplar

+1 oy
tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Eşimde bende takarız bu konuda çok dikkatliyiz 

Bence evliliğin simgesi kesinlikle takılmalı
-Reklam-
+3 oy
(1,368 puan) tarafından
Bazen takıyoruz bazen takmıyoruz. Eskiden çok önem verirdim ama disarda yüzüğünü cebine koyan o kadar çok erkek var ki bi de bazı disardaki m.ikroplarin evli olup olmaması umurlarında değil. Bi erkeğin aklında bekar gözükmek varken evden çıktığı an yüzük ortadan kaybolur. Bunu idrak ettikten sonra sıkıntı yapmıyorum. Soruna gelince evde alyanslarimizi çıkarırız ikimizde. Benim de esimin de unuttuğumuz zamanlar olur sıkıntı yapmam
+1 oy
(336 puan) tarafından
Eşimin alyansi var işin gunlerinde takar bebim alyansim yok ") takmıyorum o yüzden çocuklar olmadan çıkınca bekar zannediyorlar hatta bı keresinde k.valideme kızın ne güzelmiş görücü gelsek demişlerdi de hanım hanım o benim gelinim diye cemkirmisti")
0 oy
(1,870 puan) tarafından
Ben takıyorum eşim de takar bazen unuturuz o da ben de çok dert etmem. Ben eşinin takmasını istiyorum açıkçası ama hiç takamıyorsa da zorlamam parmağında yüzük ne dümenler çevirenler var.
0 oy
(3,859 puan) tarafından
ben takiyorum   , eşimin de takar  
0 oy
tarafından
Evlendik 8 sene oldu 8 sneedir takmıyorz 
0 oy
(1,024 puan) tarafından
Ben takmıyorum sürekli elim ıslak kaldığı için rahatsız oluyorum günüm hep mutfakta geçiyor  eşimde sevmez takmayı 
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Ben evde takmıyorum ama mutlaka dışarıda takarım eşimde kendisi bilir canım bazen takar bazen takmaz
0 oy
(1,248 puan) tarafından
Takıntılı değiliz ama ikimizde takıyoruz eşim evde de çıkarmaz ben darlanirim öyle çıkarıyorum 
0 oy
(11,249 puan) tarafından

İlk zamanlar tasmasını istiyordum kiziyordum zorluyordum da heves ediyordum daha doğrusu şuan ben bile takmıyorum çoğu zaman :)

Sadakat yüzükle ölçülmez benimki sadece hevesti 

0 oy
(2,301 puan) tarafından
Eşim sürekli takar ama ben arada takarım 
0 oy
tarafından
Ben dogumdan beri takmiyorum esimde evlendik evleneli bi kere cikarmamistir cok dikkat eder yuzugune
0 oy
(4,289 puan) tarafından
Hiç takilmam bu konuya eşim takmaz benim de alyansim yok bestas ve tek tasim var arada takiyorum genelde unutuyorum  zaten ise giderken :)
0 oy
(338 puan) tarafından
ben hic cikarmiyorum hep parmagimda ama esimin isi dolayisiyla yasak ama dugun bayram ya da disari cikarken vs takiyor
0 oy
(1,897 puan) tarafından
Canım eşim takar benm hamilelikte parmak şişti hala olmaz gemisini Alaçam bence takmalı evli erkek kadın alyans takamasamda dışarda tektasimi mutlaka takarm eşim cikarmaz 
0 oy
(216 puan) tarafından

Hiç takmam sevmem de 

0 oy
(4,994 puan) tarafından

Eşim motor kurye motoru kullanırken yüzük yara yapmıştı parmağını ben de takma dedim takmıyor 7 sene oldu evleneli çalıştığı yer yemek sepeti bütün kuryeler erkek:D hem içinde kötü niyeti olan adam o yüzük varkende yapar bana göre yüzük bağlılığı ifade etmiyor gözler sözler yetiyor:angel:

0 oy
tarafından
Alyansım hep takılı tektaş çocukla zor oluyor çıkardım ama eşimin işinden dolayı işte takmaz geri kalan zamanda takar. 
0 oy
(1,726 puan) tarafından
Tabi canım dışardaki insanlar yüzüğe bakıyor öyle davranıyor hoş bu devirde böyle olmuyor ama amaç bu sonuçta 

Ayrıca ben yüzüğü takmadan çıkınca kendimi eksik hissediyorum evliliğin temsili sonuçta 
0 oy
(12,603 puan) tarafından
Ben takı meraklisıyım, hatta bi ara alyans topluyordum.  Hamilelikte sade alyans aldım hala onu kullanıyorum eşim sevmez yüzuk takmayi

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 83 göst.
14 Ocak 2022 Aile kategorisinde Dilinniii (116 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 336 göst.
15 Ağustos 2020 Kültür-Sanat kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
48 cevap 847 göst.
2 Şubat 2023 Diğer kategorisinde AlinKara (663 puan) tarafından soruldu
0 oy
61 cevap 1,068 göst.