0 oy
166 göst.
Diğer kategorisinde (178 puan) tarafından
Kızlar disciden geliylrjm şimdi 6 tane kanal tedavisi yapcak ilkini bugün yapcakti kaçtım korkudan :( nasıl kötü mü acıyor mu korkudan gidemiyorum ama dişim de agiryor

13 Cevaplar

0 oy
(1,014 puan) tarafından
Kızım 17 yasında 2 gun once yaptırdık. Pazartesı tekrar cagırdı dolguyu yapmak ıcın. Hıc acı falan hissetmedi
(178 puan) tarafından
İnşallah bnmde öyle olur
-Reklam-
0 oy
(583 puan) tarafından
Canım ben diş hastanesinde yaptırdım çok rahattı çok korkuyordum kanal tedaviden teyzem koltuktan kaçmıştı çok acıyor diye sirf onu duydum diye korkudan gitmedim laf ay sonra acıya dayanamadim gittim keşke önceden yaptırsaydim dedim inan hıc acımadı iğne vuruyor zaten uyuşuyor sinirleri öldürürken biraz hissediyorsun ama acı değil böyle nasıl diyim iğne içi deyip çıkıyor gibi ama korkulacak bişey değilmiş kendim yaptırınca anladım önceden gitmedim diye kızdım bile kendime 
(178 puan) tarafından
İnşallah acımaz:)
(583 puan) tarafından
Acımaz kız
(178 puan) tarafından
Valla yorumlar gaza getirdi aldım randevu gidicem :)
(583 puan) tarafından
Hadi hayırlısı cesaretli ol kız hıc acımaz ben çok korkuyordum ağrıyı çeker gitmem diyordum ama yaptırdım hıc pişman değilim inşallah sende iyi olursun
0 oy
(996 puan) tarafından
Kanal tedavisi ve dolgu yapıldı hiç acı hissetmedim uyuşma geçtikten sonra da hatta kuş gibi hafifledim kaç gündür çektiğim acı daha fazlaydı kanal tedaivis olunca geçti 
(178 puan) tarafından
Aldım randevu:)
0 oy
(1,157 puan) tarafından
Yaklaşık 15 senedir ara ara kanal yaptırıyorum. Eskiden 3/4 seansta yapılıyordu şimdi 20 dk da. Uyuştuğu için hiç ağrı olmuyor etkisi geçince de hafif bi sızlama bu kadar. Korkmayın hiç
(178 puan) tarafından
İnşallah o masadan kaçmam yine :)
0 oy
(2,136 puan) tarafından

• Bende yarın gidip yapacam :ermm:
  • İnşallah kaçmam bende:unsure:
(178 puan) tarafından
İnşallah:)
0 oy
(7,605 puan) tarafından
İğne yapıyorlar hissetmiyorsun bile 
(178 puan) tarafından
İğne acıtıyor dmi
(7,605 puan) tarafından
Yok öyle aşırı değil yani dayanılmaz bir ağrı değil korkma
0 oy
tarafından
Yok kuzum ne acısı, 10 tane vardır bende :) uyusturuyorlar zaten
(178 puan) tarafından
Ayy inşallah;)
tarafından
Geciktirme sakın, dişlerini kaybedersin Allah korusun, sonra çok zor olur. Geçmiş olsun :)
(7,251 puan) tarafından
Buraya geldimmmmm :D
(178 puan) tarafından
Sağol canım valla zatbe cektirnenin korkusundan yaptırmak istiyorum bir de daha 22 yaşındayım :)
tarafından
Zaten çektirmek de işlem olarak zor değil, gerekirse ondan da korkma. Ama çekilen dişlerin yerine yenisinin koyulması zor. Çok küçüksün daha halledilir hemen.
Fatma hosgeldin :))
0 oy
(1,389 puan) tarafından
Bende dis asistaniyim.merak etme canin igneden sonra bisey hiss etmiyorsun 
(178 puan) tarafından
Ayyy inşallah kaç dakika sürüyor peki :)
(1,389 puan) tarafından
On disinizse tek kanalli  dis demek ,daha erken biter doktor eli tezse yarim saata biter) arka dislerde 3kanak bazeen 4kanal oluyor oda  en cok 40dakika surer igne filanla birlikte
(178 puan) tarafından
Üstten arka bir de altta arkalar var :) doktorum aceleci biraz korkuyorum önceki dişçi koltuğu korkularından sonra
0 oy
tarafından
Yok kiz banada yapildi hic bir sey hissetmedim hatta uyuyordum nerdeyse koltukta 
(178 puan) tarafından
:D  hadi inşallah bende öyle sakin olurum
tarafından
Hic korkma igne ile uyusturuluyor zaten :)
(178 puan) tarafından
Gidelim görelim :D
0 oy
(2,565 puan) tarafından
Uyuşturuluyor canım hissetmiyorsun bende yaptırdım valla iyi ki yaptırmışım diyeceksin çünkü diş ağrın tamamen yok oluyor 
(178 puan) tarafından
Hadi inşallah :)
0 oy
tarafından
Benimde dolgu düştü pufff 
(178 puan) tarafından
Aaa nasıl oluyor ağrıyor mu
tarafından
Bir baktım ağzımın içinde taş ☹️ etrafı sismeye başladı ☹️henüz agrimiyor bakalım
(178 puan) tarafından
Geçmiş olsun :(
0 oy
(1,210 puan) tarafından
Hiç acı olmadı dolgudan sonra bir gün hafif ağrıdı sadece
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Allah iyiliğini versin kız niye kaçtın hiç bişey hissetmiyon ki. Sadece ağzını çok açık tuttuğun için kapayınca çenen ağrıyo :D 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 36 göst.
5 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Momery (15 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 55 göst.
4 gün önce Diğer kategorisinde Miraysu (2,669 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 53 göst.
16 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ümranşen (1,627 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 47 göst.
15 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Mandalina_ (5 puan) tarafından soruldu

378,319 soru

11,323,468 cevap

34,775 kullanıcı

...