0 oy
663 göst.
Diğer kategorisinde (5,108 puan) tarafından

Aslında bu olay olalı 1 yıl oldu oğluma 5 aylık hamileydim. Annemle babam bizde kalmışlardı alaturka tuvalet var kapının dışardan kulbu çıkmış biz bu tuvaleti kullanmadığımız için eşime söylemedim nasılsa olsa takılır diye  neyse annemler gittiler ben öncesinde çamaşır suyu döktüm kokunun çıkmasını bekledim sonra içeri girdim unuttum yanlışlıkla kapıyı kapadım kapanış o kapanış 7-8 saat kilitli kaldım. 

Gerçekten çok zordu o saatler geçmek bilmedi aksine bir de havalar çok soğuk alttan ısıtma tuvalet buz benim üzerim kısa kollu. Eşim işe gitti gitmeden kahvaltı yaptığımız için şükrettim. Normalde arada eve uğrar malzeme alırdı aksine o gün uzak bir yere çalışmaya gitti. En çok zoruma giden de burda arkadaşım komşum kimsem yok havalandrmadan kac kez bağırdım kimse duymadı annemler ablamlar her gün görüşüm onlar da o gün merak etmişler beni ama eşimi aramak akıllarına gelmemiş. 

Neyse ben kapının altından bakıyorum hava kararsa da eşim gelse bir yandan ezan sesini takıp ediyorum akşam ezanı okunmasını bekliyorum. Daracacık alanda oturamiyorum terlik ve pecetelerin üzerinde geçti saatlerim hamile halimle o kadar uğraş vermeme rağmen  asla açamadım kapıyı. Neyse en sonunda eşim gelmesine iki saat kala bana ulaşmamış telaşla geldi evin kapısını içten kilitledim açamadı ama neyse ki sesimi duydu. Zemin katta oturuyoruz balkonumuz demirli can havliyle demiri kirıp beni kurtardı elhamdülillah. 

Sarıldık ağladık çok açılmıştım zorda olsa bir şeyler atıştırdım. Daha sonra asla kapıları kapandım bu yüzden evim dışında tuvalete giremiyordum yeni yeni giriyorm nereye gitsem telefonu kendimle götürüyorum. 1 yıl olmasina rağmen ektisi yeni geçti diyebilirim. Eşimle ailelerimiz merak etmesin babamlar kendini suçlamasın diye o an kimseye söylemedik yeni haberleri oldu benim ailemin. Rabbim kimseyi bu şekilde kapana kısılmak, kilitli kalmakla imtihan etmesin uzun oldu sanırım ilk defa bu kadar uzun bir post paylaşıyorum sonuna kadar okuyanlara teşekkür ederim ,
♥️

26 Cevaplar

0 oy
(13,203 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun insan ne yapacağını şarırır valla
(5,108 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım evet saatlerce kendimle konuştum kapıyı açmak için 3 saat uğraşımdır kendime doğru çekmeye gücüm yetmediği için sağ kolumu zorladım ertesi gün morarmıştı
(13,203 puan) tarafından
Eski kapılar olsa tekmeyi vurursun kırarsın niye kırdın demez kimse de. Ama yeniler çok ağır kırılmaz da. Çok zor bir durum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Sen anlatırken ben boğuldum şükür eşin çabuk gelmiş yinede :(
(5,108 puan) tarafından
Evet canım bir de o an insanın aklına bir sürü şey geliyor ya stresten ya eşim Allah korusun kaza yapsa burda kim beni merak edip gelip de kurtaracaktır ya doğurursam bebeğim üşürse gerçekten böyle böyle saatleri geçirdim
0 oy
(1,623 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun okurken nefesiim daraldı küçük yerde kapalı kalmak çok zordur 
0 oy
(7,955 puan) tarafından
Çok zormuş yaş geçmiş olsun 
(5,108 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım evet çok zordu geçti elhamdülillah
(7,955 puan) tarafından
Bence bı sadaka verin

Verilmiş sadakaniz varmış ki bebek karnınızdaymis
0 oy
(3,255 puan) tarafından
Çok zor bir durum.

Bi kere okula giderken yoldan birinin dedemi çağırdığını duydum. Küçük çoçuk sesine benzetdim. Hiç bakmayıb gidiyordum. Yinr çağırmasıyla dış kapıyı gidib açdım. Yengem banyoda kilitli kalmış, dedem uyuyor. Kapalı yer ve korkudan sesi de başka birinin sesi gibi çıkıyordu.

Bi kere kendim öğretmenlik yaptığım dershanede kapıyı kitleyib öğle yemeği yedim, kapı açılmadı. 3 dkk sürdü. Ama çok korkmuşdum. Uzun süre kapı kapatmadım, kitlemedim.  
(5,108 puan) tarafından
Evet canım çok zor yengeni iyi ki duymuşsun belki deden saatlerce uyanmayacaktım

3 dk bile çok zordur eminim benim için de dklar saatler gibiydi. Şu an ben de kilitlemiyorum hala Rabbim kimseye yaşatmasın
(3,255 puan) tarafından
Allah kimseye göstermesin. Geçmiş olsun
0 oy
tarafından
Çok geçmiş olsun canım. Ben asla o kadar saat kalamazdim ve kalamiyorum da asla kapalı yerde. Nefes alamam. Baygınlık geçirirdim net yada kalp krizi falan. O derece hallere geliyorum 
(5,108 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım inan ben de çok daralırım ama Rabbim sabrını verdi şimdi anlatınca rüya gibi geliyor

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 348 göst.
0 oy
19 cevap 580 göst.
27 Haziran 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 162 göst.
19 Mart 2022 Diğer kategorisinde fadimana (422 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 395 göst.
24 Şubat 2022 Diğer kategorisinde fadimana (422 puan) tarafından soruldu