0 oy
142 göst.
Diğer kategorisinde (276 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi

Sartlar oyle gelisti ki bir anda iki keciye birden ortak olmus bulundum :) İkisi de hamile 

Daha once bakan oldu mu ? Keci bakmak simdilik zevkli gibi gorunuyor nitekim tavuklarimiz v.s var ama zahmetli mi ki cok ?

Ve samaniydi v.s cok zorlar mi? Maddi olarak

Valla keske devlet tarafondan desteklense de boyle imkani olanlar kendi bahcesinde bakabilseen azindan ictigimiz sutten yogurttan peynirden emin oluruz ...

Tecrubesi olanlar yaziverin bakalim 

5 Cevaplar

+1 oy
tarafından

Ay bekarken annemlerin 3 tane vardi 1 tanesi halepti o kadar tatlı o kadar uysaldi ki çok severdim elimden yerdi koklardi oynamak için savaşırdı resmen :D sonra bi gün kaçınılmaz son geldi ve zehirli ot yemiş ***** annemde babamda bari mindar olmasın dediler kestiler asla yiyemem dedim çok seviyordum dedim en çok ben yedim sjsj et olunca işin içinde dayanamıyorum ve eti de kendi kadar tatlıydı baxi snsjjs

(565 puan) tarafından
Buna çok güldüm
(276 puan) tarafından
Ne okudum ben ya... Kisa bi film izlemis gibi oldum :) her duygu var eheheh

Evet cok uysallar dediginiz gibi
Yalniz ben zehirli ot yemeleerine sasirdim ya
Keci temiz otu yer diye biliyorum hatta ben arada komondo videolari izlerim orda daglarda nasil hayatta kaldiklarini anlatiyor yigitlerimizden birisi..sey diyor bigun hic yiyeck birsey bulamamislar operasyon uzun surmus son erzaklari da bitmis.. Otlari yiyip bir asker zehirlenmis ..hastanaye yetistirinceye kadar yerli halktan korucu demis ki komutanim ...cok ac kalirsan koyunun yedigini sakin yeme ama keci ne yerse yiyibilirsin demis ...her otu yemez mis..

Ordan aklimda kalmis

Yalniz hakkaten hep bi koklama hali yaa..
O uzun kulaklarini yerim :)))
(119,326 puan) tarafından
ne ettin yaa nasi yedin☹️
tarafından
Sjsjsj sevda tam bir etcilim yeminle diyete girdim gireli 1 günde yediğim eti,1 haftada yiyorum dün akşam tavuk vardı çorba falan yemedim sadece tavuklarımi yedim öyle özlemişim sjjs

Metropol yorgunu❤❤ sjsj baci bizim köyde aynı otun 2 çeşidi var biri zehirsiz biri zehirli saf karıştırdı yada yanlışlıkla yedi sonuç mefta
-Reklam-
0 oy
(7,737 puan) tarafından
Ne güzel ama keçiler genelde başını alır gider dikat etmek lazım iyi bakmak lazım 
(276 puan) tarafından
Soyle soyleyeyim halep kecileri inanilmaz sakin...uysal bi yapilari var ...acikcasi ilk deneyimde bu cins keciye bakmis olmak buyuk sans bende arastirinca ogrendim

Pesimden gelmeeleri yok mu cok tatlilar yaa :)
İstanbul buyukcekmecede bildigin koy hayati valla ...
Kiradayiz bahcesi musait
Aklima birde tandir eklemek geliyor ... Daha once hic******n bakmamis biri olarak bu heyecanlar bazen beni bile sasirtiyor ..

Biz okurduk annem ineklerimize bakardi..bizi hic katmazdi ...ordan mi icimden kaldi bilemedim sanirsin hep koyun icinde buyudum ..oyle bi istek var ..

Bahcenin icinde kucuk mutevazi bi mustakil ev var sirf sobasi var diye hergun coluk coxuk oraya tasiyorum ...o sobanin catirtisi sicakligi beni mutlu ediyor ..

Esim zahmetine degmiyor diyor ama ..
Cocuklugumu mu ariyorum yoksa bu geecekten ihtoyacimiz mi sadelesmek insandan uzak hayvana dogaya yakinlik ..hic bilmiyorum..

Belgesellerden mesela ulak izlerim trt belgeselde hep bi sakinlik sukunet dogayla icice yasami izlemek az esyanin huzurunu goptayla izlerim ..

Ya da yas kemale eriyor hep ondan bumlar yav :)
(7,737 puan) tarafından
Yaaa helep i kaçırmışım normal keçi sandım:)
(276 puan) tarafından
Halep onemli ...:)
Amman kecileri  kacirmayalim da :)
(7,737 puan) tarafından
Allah'ım sen keçilerime mukayyet ol :)
0 oy
tarafından
Evde bir camiş var o sayılır mı 
(276 puan) tarafından
Hunharca guldum elimde degil.:))

Saka bi yana cobani memnunsa bem ne diyem simdi yav :)
0 oy
(7,952 puan) tarafından
Bence tavuklar kadar zor değil keçi bakmak 
(276 puan) tarafından
Himmmm...tavuga bakmaya alistim sanirim
Simdilik ahirlarina sokmalta zorlaniyorum tam alisamadilar

Siz suan bakiyor musunuz?
(7,952 puan) tarafından
Hayır apartmanda yasamasaydim bakardım ama tavuk değil küçük bir koyun yavrusu yada keçi yavrusu bakar büyütür keser dondurucuya koyardım çok isterdim ama imkanım yok
(276 puan) tarafından
Abbooowww kasap gibi yazdin ya ailede var mi Yalniz bakip buyutup etini kesip dondurucuya koymak baglaninca oyle cokta kolay olmuyor haaa :)
(7,952 puan) tarafından
Kahkaha attım kız öyle ama o zmn niye bakılıyor ya süt için ya et için vala kıyma yapardım poşet çocuklarım için yemekelre et suyu niyetine atardım
Yok ailde kasap yok ama komşum öyle yaptı ondan gördüm koyundu 30 kilo et oldu belki daha fazla buzluğa attı kış boyunca yeriz dedu
0 oy
aayy foto atsana dogum yapinca hic yakindan gormedim
(276 puan) tarafından
Maalesef kecilerimiz bir kac hafta önce,başı boş  sokak köpekleri tarafından saldiriya uğradı parcalanmisti ...korkunçtu ...
Yetişemedik...

Çok üzgünüm ...çok üzgünüm...
Asla unutamayacağım bı vahsetti.gorduklerim ..
Maalesef yol üzerinde lise öğrencileri de oluyor en azından onlar için mücadele ediyorum cimer dahil her yere yazdım ..şikayet ettim
(276 puan) tarafından
Keşke sana tatlı haberler verebilseydim..:(
(7,952 puan) tarafından
Hade yaa çok üzüldüm geçmiş olsun yazık oldu:(
hadi bee uufff yaa
(276 puan) tarafından
:(nasipten çıkmış...

Hiç beklediğimiz birşey değildi...

İlginiz için teşekkür ederim:(

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 193 göst.
19 Aralık 2023 Kültür-Sanat kategorisinde Aysegul&20 (3,409 puan) tarafından soruldu
0 oy
38 cevap 582 göst.
20 Aralık 2020 Aile kategorisinde Eminedoganyy (44 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 653 göst.
13 Aralık 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 535 göst.
6 Haziran 2020 Aile kategorisinde Yesilim (2,067 puan) tarafından soruldu

379,888 soru

11,372,214 cevap

34,855 kullanıcı