0 oy
341 göst.
Diğer kategorisinde (2,746 puan) tarafından
Nefret ediyorum herkesten artık. Özellikle eşimden delirtiyor beni ya. Bıktım her ufak kavga da haklı çıkmak için bağırmalar bilmem neler bir de ayrı yatma özelliği geldi beyfendiye bıktım ya bıktım bıktım nefret ediyorum 

7 Cevaplar

+1 oy
tarafından

Sinir ettiği zaman uyuduktan sonra devreye giriyor benim deli damarım sjsj küsünce sarılmaz uyuyana kadar uyuyunca da bilinçsiz sarılıyor alışmış ya öyle bi dirsek vuruyorum itiyorum,ayağımla vuruyorum :D Canı yanar mı bilinmez ama benim cok hoşuma gidiyor sjsj farkedipde arkasını dönerse bu sefer yerim dar diyip itttiriyorum sjsjsj 

-Reklam-
0 oy
tarafından
Erkekler hep haklı çıkmak için uğraşırlar canım. Takma kafana hiç bişey senden önemli değil. 1 2 gün ayrı yatar 2 gün sonra döner dolaşır gelir sana. Sıkma canını. İnan herkesin alıp başını gideceği durumlar var ama ne yapacaksın işte sabır. Sabrin sonu selamet.
tarafından
Kesin aslandir
tarafından
İnat diyince oğlak sandım benim eşimde inattır babamda öyle ikisininde burcu oğlak.
(2,840 puan) tarafından
Bir aslan yanımda yatıyor
Donmuş kıçını bana
Kavga olunca
Alır yastığını hooooooopp
Salona gider
Off
(2,746 puan) tarafından
Koç burcu iğrenç
(2,840 puan) tarafından
Allah bize sabır versin bacım ne edek
Değişim fişi da yok sfsfsfsfs
Şaka bir yana
Allah başımızdan eksik etmesin
0 oy
(1,092 puan) tarafından
Alır başimi gideremm haaaaaa :)) sakin ol bebeğim yarın kendine bı pasiflora şurup al iç çok iyi geliyor 
(2,746 puan) tarafından
Jsjsjsj kız durum ciddi sen ne diyon
(1,092 puan) tarafından
Hayatım bırak nerde istiyorsa orda yatsın Allah aşkına ikinizde sinirlisiniz şimdi bir arada yatsaniz birbirinizi depiklersiniz yarın al karşına sakin sakin anlat Sabrının kalmadığını bu huyuna bı an önce son vermezse kırıcı olabileceğini saygının gidebileceğini anlat her yerde haklı olunmaz az insan kendine döner bakar yani
(2,746 puan) tarafından
Dinlemeyecek kadar sal.ak zaten sıkıtnı o dinlemeyi beecremitoruö
0 oy
tarafından
Sen çok sevip ustune titriyorsan ondan öyle yapıyordur bıraksan bütün erkekler ayrı yatar  cinsellik oluyorsa ayrı yatmanizda bir sakınca yok canim
(2,746 puan) tarafından
Yok be öyle titremem ama kavga ederken dinlemiyor içimde kalıyor her laf sadece bağırıyor bıktım midem bulanıyor
0 oy
(119,133 puan) tarafından
her bagiran hakli olsa keske
(2,746 puan) tarafından
Keşke haksız zaten ondan bağırıyor
0 oy
tarafından
Canim benim gitsen ne degisecek kafan yine hasta kabullenmeye bak.ne kadar cabuk kabullenirsen o kadar az basin agrir net.
(2,746 puan) tarafından
Doğru ama kabullenmek istemiyorum babası kılıklı ya değişmez daha
0 oy
tarafından
Benide götur yanında 
(2,746 puan) tarafından
Gel kız gidek

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 294 göst.
29 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Medine18 (35 puan) tarafından soruldu
0 oy