0 oy
1,168 göst.
Diğer kategorisinde (5,938 puan) tarafından
Eee daha daha nasılsınız? Oralarda havalar nasıl? Doğalgaz ücretleri geldimi ??? Istanbuldayim 2 kasımda actim Kombi yi bugün gelmiş fatura 161 tl oda gündüz 1 haftadır kapalı hava güzel diye .diğer  ay 300 net gelir 

20 Cevaplar

0 oy
tarafından

Eşim kapıcı olarak çalışmaya başladı recidance da kapıcı dairesinde oturmaya başladık Altan ısıtmalı ve doğalgaz ödemiyoruz :Ddoğalgaz 7/24 açkk 

(638 puan) tarafından
Benim ben :) fotoğrafı kaldırıp ismi değiştirince karıştık :) aslıszgnults ben :)))
(638 puan) tarafından
Büyük dağın karı çok olur derler :)))
(5,938 puan) tarafından
Allahim ya bende resmimi yeni degistirdim.
(638 puan) tarafından
Ben seni tanıyorum canım, 2 oğluş annesi :)
(5,938 puan) tarafından
Evet canim:)))))))
-Reklam-
0 oy
tarafından
İki aydır yakıyoruz burda bir tabir var affola derler ki soğuk g*t kesiyo diye ☺️☺️ şuan aynı öyle 

Fatura 208 TL geldi bize ama gerçekten aşırı soğuk tam da deniz karsisinda oturuyorm malum 

Gündüz güneş burası 1 aydır hava yagmiyo ama desen kar yağmış gece 4 dereceye dusuyo o yüzden ful time yaniyo
(5,938 puan) tarafından
Kiz rize de ağustos ta gece yaylada kicim dondu benim ;)))))) ama iyi gelmiş gene de
tarafından
Hehehey yavrum yaylalar asla sıcak olmaz burda bu arada hangi yayla :)
(5,938 puan) tarafından
Ayder yaylası canım.valla kiz anam çok soğuktu
tarafından
Ayder çok yüksek zaten orası güneş alsa bile soğuk biz aliskiniz gerçi
(5,938 puan) tarafından
Ben değilim valla ;)))))
0 oy
(638 puan) tarafından
Kayseri deyim. 1 kasımdan 13 kasıma kadar 90 ₺ gelmiş ama akşam 7 den gece 12 ye kadar açık kalıyor. Sanırım tam yanmaya başladığında 500 ₺ yi bulur, merkezi sistem sitedeyiz. 
(5,938 puan) tarafından
Olsun usumeyinde canım ödenecek artık
(638 puan) tarafından
Üşümüyoruz canım ev zaten tipi gereği sıcak :) kayınvalidem öyle diyor bu evin cinsi sıcak diyor :))
(5,938 puan) tarafından
Bizim de öyle geniş ama çok çabuk ısınıyor
(3,024 puan) tarafından
Kayserinin neresi ben daha yakmiyom :D
(638 puan) tarafından
Melikgazi :) çarşının içindeyiz canım, merkezi sistem olunca mecbur yanıyor
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Bizimki karta yüklemesi ama mübarek 200 tl ye 100 metre küp vermiş coook zamnlandi 

Elektirik çok gelmiş ya 150 tl yuh dedimmmmmm ve Ankara soğukkkk
tarafından
Yok yavrum :)) çarpmadi daha
(5,938 puan) tarafından
Ah ah eee tazminat ta bitecek 5 ay a biter yani eşimde bir yönden inan ki çok iyi oldu diyor Tovbe ya ama elim ayağım oldu 9 yıllık kocamı ilk defa 5 ay 7/24 yanımda buluyorum doruk ile cok ilgileniyor tabi günlük spora 2 saat gidiyor gene de evde çizim yapıyor firmalardan ısıtma sistemi ile ufak tefek mühendislik işleri geliyor oda şükür bu ay 2 çizim yaptı birinden 900 tl aldı diğerinden 1400 en azindan krediye gitti .Allah sizede kolaylık versin canım benim.
(638 puan) tarafından
Amin canım. Allah herkese geçim kaynağı versin
tarafından
Allah herkese kolaylık versin canım amin ❤️
(5,938 puan) tarafından
Amin inşallah canlar
0 oy
(622 puan) tarafından
2 ay oldu yakali malum dogudayiz ilkinde 195 ikincisinde 203 lira
(5,938 puan) tarafından
Haklisin canım aile olunca insanin gidesi gelmez
(622 puan) tarafından
Ama esimin meslegi geregi 5 yil burda 5 yil bati
(622 puan) tarafından
Ondan snra yine dogu heralde bu boyle gidicek emekli olana kadar
(5,938 puan) tarafından
Allah hayırlı yerler iyi insanlar çıkartsın karsiniza
(622 puan) tarafından
Amin insallah cok teşekkür ederim
0 oy
(2,633 puan) tarafından
Mersine dün soğuk geldi. Klimayı 15 dk yakmak yetiyor şuan. 16 günlük bebeğimi sarıp sarmalayıp yatırıyorum ne olur ne olmaz diye. Doğal gaz yok maalesef evde. Keşke olsa...
(5,938 puan) tarafından
Klimada aylik 300 tl gelir elektrik net Allah korusun canım.sicak olur ama klima da
0 oy
(162 puan) tarafından

Bende İstanbul dayım ama açmadım hala bu ay 38 geldi diğer ay açarım artık:) bebişin kaç aylık canım 

(5,938 puan) tarafından
10 buçuk aylik canım. Açtık valla site yuksek kat alt kattakiler memlekette üst katta çalışıyor gece açıyorlar sadece ee bende açtım 3 hafta oldu işte
(162 puan) tarafından
Senin mecbur canım alttan da üstten de hayır yok. Bende 5 katlı bina da oturuyorum evim 4 katta ama sürekli güneş görüyor o yüzden yakmadım.
(5,938 puan) tarafından
Alt kattakiler gelir bu ay sonu 1 haftaya o zaman hamam oluyor ev;) yani 7 yaşında bir kuzum daha var
0 oy
(4,237 puan) tarafından
10 gunde 64 tl geldi okadar ilik yandi merkezi sistem bizmki bu ay daha cok yaniyo bakalim ne gelecek 
(5,938 puan) tarafından
Inşallah fazla gelmez canım.yazin ne güzel rahat oluyor ya
(4,237 puan) tarafından
Evet yaz ayri bi guzel sebze meyve ucuz dogalgaz derdi yok :)) bide ocagin sonunda bebis geliyo Rabbim izin verirse insallah
(5,938 puan) tarafından
Allah sağlıkla sihatle  bereketle gelmesini nasip eylesin canım benim
(4,237 puan) tarafından
Aminnn insallah Allah razi olsun♡
(5,938 puan) tarafından
Canim rica ederim
0 oy
(268 puan) tarafından

Bu yaz evi değiştirdik ilk kışımız bu evde ve hiç isinmiyo simdiden 250 lira gelmiş yaza girince yine taşınalım dedik esimle mümkünse orta kat birazda küçük odalı olsun diyoruz:Dnasip artik

(5,938 puan) tarafından
Allah kolaylık versin orta kat iyidir canım.benim evin dış cephesi iyi 4.kattayım 10 kat bina ama çok güzel ısınıyor
0 oy
(365 puan) tarafından
Biz ikimizde çalıştığımız icin daha hiç yakmadık  ikimizin koltugundada battaniyelerimiz   akşamları öyle gündüz de yokuz aralıkta başlarız  
(365 puan) tarafından
Inşallah sağlıkla gelsin ben raziyim açmaya senle 2018 ekimde konusmustuk sen çok dua etmiştin o zaman umarım bidaha olur gelirsin haberini alirim diye özel mesajlarımı okurken farkettim güzel duaların icin tekrar teşekkür ederim yani doğsun   ama ben temmuzun ortasında yakayım acayim dogalgazi
(365 puan) tarafından
O zaman düşük yapmıştım hem tek tüpüm kapâliydi hem polikistik over vardı  dr tup bebek yoksa zor demsti hemde eşim varikoseldi ama herşeye rağmen oldu burdayiz  o dualarını gorunc3 icim tuaf oldu Allah da senin hic bir dilegini geri cevirmesin
(5,938 puan) tarafından
Oy canım benim ben içten dua etmiştim sana ve tanıdım.inanki .rabbim bir avazda sağlıkla kucagina almayi nasip eylesin annesi inşallah inşallah.allah razı olsun canım benim.
(365 puan) tarafından
Amin inşallah Allah razi olsun çok teşekkür ederim ❤❤
(5,938 puan) tarafından
Rica ederim canım❤❤❤❤❤❤❤
0 oy
tarafından
Havalar akşamlari serin akşamları açıyoruz kombiyi ev iyi ama bana nolduysa pazar aksami 5 dk içinde hasta oldum gribim kötü yanı oğluma da geçti akşam acile gttik geldik onun daha ilerlememis maskeyle korun çok fazla geniz akintin var geçmesin çocuğa dedi sprey antibiyotik vs yazdı .. durumlar can sıkıcı bizde sağlık herşeyin başı gercekten
(5,938 puan) tarafından
Cok çok geçmiş olsun ikinizede canım.iste aldatıcı hava hemen kapıyor insan hastalık.
tarafından
Aynen öyle valla
0 oy
tarafından
Hâlâ yakmadık biz bende istanbuldayım.  Eşim şok markette müdür o işi bırakıp  börek pide kahvaltı salonu açmaya karar verdi allah sonumuzu hayır etsin bakalim
(5,938 puan) tarafından
Yak yak artık geceleri soğuk oluyor.Allah rast getirsin canım benim.
tarafından
Sağol.  Bakalım bu hafta da havalar güzel haftaya hem doğalgazı hem cebi yakacz
(5,938 puan) tarafından
Valla allah kolaylık versin canım.
0 oy
tarafından
Daha doğru düzgün yakmadık iki üç kez yaktık ama daha gelmedi faturamız burası soğuk da bizim alt kattaki amca hasta olduğu için çok yakıyorlar onların sıcaklığı yetiyo bize :) 
(5,938 puan) tarafından
Ohhhhh o iyi işte yeter yani.
tarafından
Aynen çok iyi oldu evim de çok güneş alıyo bebişim doğana kadar çok yakmam herhalde :)
(5,938 puan) tarafından
Allah veriyor kolaylığını işte bir şekilde canım.
0 oy
(25,224 puan) tarafından

Hava gündüzleri çok sıcak hala malesef kış gelemedi. Ama gece üşüyorum uyurken diye açıyoruz 70 TL gelmiş elektrik 124 TL su 48 TL :D

(5,938 puan) tarafından
Geliyor valla resmen temel atma töreni gibi besmele ile açtık doğalgazı:)))))))
(25,224 puan) tarafından
Bizim dış cephe yeni yapıldığı için çok sıcak oluyo evler neyle kapladılarsa artık :D o yüzden 150 den fazla gelmez kışın dopalgaz allahtan :D
(5,938 puan) tarafından
Ohhh ne güzel valla
0 oy
(79 puan) tarafından
Banada geldi bu ay ya 265 çok yakdim  galiba 
(79 puan) tarafından
Doğru demiş eşiniz haklı hastalaniyoruz bu saat bile uyuyamiyorum. Boğazım berbet bir şekil ağriyo
(5,938 puan) tarafından
Cok geçmiş olsun karbonat ve tuzlu suyu karıştırıp gargara yap 3 saate 1 cok etki eder canım.
(79 puan) tarafından
Ay canım ya çok teşekkürler hemen uygularım
(79 puan) tarafından
Buarada aslı hanımcım yeni profil yıkılıyo muhteşemsiniz bilin istedim
(5,938 puan) tarafından
Cok teşekkür ederim canım benim
0 oy
(225 puan) tarafından
Istanbuldayim ama hiç doğalgaz 100 geldiğini bilmem acaba az mi kullanıyorum okuyunca yorumları bende şaşırdım gelsede 100 den yukari asla çıkmadı ve hala açmadım çok soğuk değil.diye su desem 30 40 geliyor elektrik 50 55 anca 
(225 puan) tarafından
Valla gelmiyor su anda düşündüm de yok
(5,938 puan) tarafından
Massallahhhhhhh diyelim canım
(225 puan) tarafından
Aynen abla teşekkür ederim ❤❤❤
(5,938 puan) tarafından
Rica ederim canım.
0 oy
tarafından
Senin postlarda gezerek uyutuyorum 2 de tıkanarak uyanan oğluşumu teyzesi :/ inşaallah iyileşsin hemencecik, tüm kuzuklarımıza şifa versin mevlam.

Biz epeydir yakıyoruz, net bilemiyorum ama 15 gün olmuştur. Sabah akşam 3 er 4 er saat ortalama yandı sabaha kadar aralıklada ufo :) faturayı görmedik henüz pek görmekte istemem, yalıtım yok. Cephe taraflar sıkıntı oluyor felan falan... Hamdolsun,böyle durumlar Aslı'm bu gece güzel profiliniz ve postlarınızla içimizi aydınlattınız efenim :D ne iyi ettin zor olmazsa böyle devam edelim lütfen ❤️:) 
(5,938 puan) tarafından
Oy kuzum benim rabbim şifalar versin neyi var canim bebegin ? Iste bu gece peş peşe açayım  bir ilk olsun dedim canım
Kışın gelmesi ile faturalarda kabarıyor malesef ki Allah can sağlığı versinn inşallah canım.
0 oy
(3,024 puan) tarafından
Daha yakmadim cnm evim 3 cepheli kuzey haric sabah dogdugundan aksam batana kadar evin icinde 9 katda oturuyom kisa kolluyla geziyon evde :)
(5,938 puan) tarafından
Ohhh Ne guzel bana kalsa bende yakmazdım ev gayet iyi 24 25 derece de arası evin içi ama çocuklar olunca eşim açtırdı canım.
0 oy
(3,078 puan) tarafından

Daha açmadık canım biz bizim buralarda hava çok güzel geceleride biraz klimayı açıyorum o yetiyordu.bugun açıcaz artık bakalım ne gelicek  :ermm:

(5,938 puan) tarafından
Haydi bismillah cep yakmayan türden olsun insallah canim

İlgili bir soru bulunamadı

379,261 soru

11,352,341 cevap

34,824 kullanıcı

...