0 oy
504 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
İnternetten baktım kemik yapısına göre cinsiyet yok yazıyor peki doktor neden bu şekilde konuştu onu anlayamadım emin mi değil acaba 

16 Cevaplar

0 oy
(5,953 puan) tarafından
Dr okumus mutlaka Bildiği birsey vardir genelde kiz minyon kemik yapısı erkekle bir degil ordan tahmin yapmıştir
tarafından
Devlet
(5,953 puan) tarafından
Devlet gec söylüyormus zaten hep devlete giden öyle diyo canım ozele gitsen imkanin varsa cinsiyetini öğrenirsin hemen
tarafından
Bakalım gitmeyi düşünüyorum
(5,953 puan) tarafından
Ultrason kagidi varsa atarmisin
tarafından
Buradan nasıl atılıyor bilmiyorum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Siz ısrarla sorduysanız o da tahmınını soylemıstır 
tarafından
Yok bir kerede sordum
tarafından
Kac haftalık
tarafından
18 haftalık
0 oy
(17 puan) tarafından
12 haftalıkken banada kemik yapısına göre erkeğe benziyor demişti, 16 haftalık olduğunda kız demisti.
tarafından
18 haftalık benimki doğru mudur sizce
(17 puan) tarafından
Bilmiyorum valla canım, normalde 16. Haftada kesin cinsiyeti söylüyorlar ama seninki göstermiyor demekki
0 oy
(3,230 puan) tarafından
Hayırlısı olsun inşallah benimde sabah randevum var Allahım önce hayırlısını versin ama inşallah kız der bana da 
tarafından
İnşallah gönlünce olsun
(3,230 puan) tarafından
Inşallah canım 1 kızım var 1 tane daha olsun başka istemem zaten rabbim isteyene versin:)
tarafından
Mayam oglun yokmu kuzu
0 oy
(870 puan) tarafından

Babada öyle dedi hemde 2 doktor ama ikisinde yanıldı oğlum oldu ama tam emin degilim diyede ekledi hep kızım olucak sandım 

tarafından
Hayırlısı olsun sağlıklı olsun da ama işte Emin olmayınca da insan stres oluyor
(870 puan) tarafından
Evet öyle oluyor detaylı ultrosonda net olarak belli olur yanılma payı olmaz
0 oy
(7,978 puan) tarafından
Ben kızıma hamileyken doktor ailede iri var mı kemik yapısı iri demişti kız dedi ve 3300 doğdu bazen doktorlar yanılıyor kemik yapısıyla alakası yok bence 
tarafından
İnşallah yanılmaz
0 oy
(1,893 puan) tarafından
Erkek bebeklerin kafası nispeten daha büyük oluyormuş ondan demiştir öyle 
tarafından
Hm teşekkür ederim
0 oy
(385 puan) tarafından
Canm ya bende beklemedeyım demın post actım gordınmu bılmem 20+5im ve bılmıyorum cınsıyetını yarın randevum der mı bıleöıyorım banada kafa omuzlar erkek gıbı kalca bacaklar kıza benxıyor dedı öyle kaldı yuzu kapak yatıyordu hakkımızda hayırlısı
tarafından
Amin inşallah sağlıklı olsun da tek cinsiyet önemli değil
0 oy
(1,248 puan) tarafından
Benimkinde doktor öyle dedi sonuc oğlum var :)))
tarafından
O zaman güvenmemek gerek
0 oy
(872 puan) tarafından
Kemik ne alâka:) cinsiyet sisliginden belli oluyor. 12 haftadan. Daha büyüdükçe daha da belli oluyor. Kemiklerin kafasının başka bişeyin hiç alakası yok.
0 oy
(8,937 puan) tarafından
Devlet cinsiyeti geç soyluyo cnm aletleri eski olduğu için özelde 12.hafta itibariyle hem ultrason hem alttan muayne ile kesin söylüyorlar 
0 oy
(1,165 puan) tarafından
Benim de 12. Haftada kalça yapisina göre kıza benziyo demişti. Zaten kesin söylemiyorlar ama eğer doktor tecrubeliyse tahmin edebiliyor. Benim ki doğru cikti
0 oy
tarafından
Ben de 16 haftalık hamileyim salı günü doktora gittim. Cinsiyetini sordum tam bisey diyemem kesin konuşamam ama %60 Kız derim dedi... kafam iyice karıştı yani 
0 oy
(1,197 puan) tarafından
Birinin ki iri oluyor kemikleri ama hangisi onda emin degilim doktor bana hamileyken aynısını dedi kemik yapısına göre büyük ihtimalle erkek dedi paşam doğdu 
0 oy
(7,625 puan) tarafından
Onlar durusundan bile anlıyor artık canım tecrübe sahibi olmuşlar artık.
0 oy
(13,092 puan) tarafından
Arkadaşım dahi kiziminnultrasonu gördü kiz dedi kemik yapısına göre Dr daha iyi anlar 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 137 göst.
21 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Mzeynepp (32 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 165 göst.
3 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Sfycng (14 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 192 göst.
12 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Ayse0105 (20 puan) tarafından soruldu

380,883 soru

11,403,646 cevap