0 oy
1,247 göst.
Diğer kategorisinde (830 puan) tarafından

Kızlar tanıyan vardır bir sene önce falan eşi kendisini almaya giderken kardeşleriyle birlikte kaza yapıp ölen bir yunus polisti eşi bayan mutuslu sayfası menekşe ismi o açılmış mi şimdi gördüm bir fenomen sayfasında  merak ediyorum kendisini severim çokta üzülmüştüm akşam fenomenlerle ilgili post açılınca merak ettim giren vardır belki 

image

11 Cevaplar

+1 oy
(2,097 puan) tarafından
Kadın sevdiği merak ettiği biri hakkında bir soru sormuş. Siz bir arkadaşınız için böyle bir duyum alsaniz merak etmeyecek misiniz sanki acaba doğru mu diye? Eleştirmemiş, yargılamamış. Amaan bırak canım sen bunları genelde bu konuda yarası olup gocunanlar hemen savunmaya geçiyor. Evet ben de öyle duydum hatta fotosunu gördüm bir doğum gününe katılmıştı açık. Zor bir dönemden geçiyor Allah hakkında hayırlısını versin çok üzülmüştüm ona...
(340 puan) tarafından
Aradığım yorum çok ön yargılı bir milletiz ne yazık ki anlayip okumakla sadece okumak arasında çok fark var cnm
(12,493 puan) tarafından
+++sürü psikolojisi var burda 2 kişi yazınca devamı geliyor
(1,375 puan) tarafından
Buradaki çoğu insanın psikolojisi bozuk :D
-Reklam-
0 oy
tarafından
Herkesin kendi hayatı kendi kararı kimse sorgulayamaz bunu
(830 puan) tarafından
Sorguladigimdan sormuyorm zaten kendisini severim görünce merak ettim aa nasıl açılır yada neden açılmış haberiniz varmı demiyorum
tarafından
Benim bu postu görünce anladığım bu yani açıkçası fenomenler ne yaparsa yapsın hayatlarını ve yaptıklarını takip etcek degilim
(830 puan) tarafından
Senin kararin cnm bende sayılı kişileri takip ederim o kızda sevdiklerimden biri kınamak için sorulmuş bir soru değil benimde kızım var daha doğmadı ama Allah'tan korkarım önce
0 oy
(1,572 puan) tarafından
İnsanları rahat bırakın ya.
0 oy
(499 puan) tarafından
Sonuçta çok sevdiği eşini kaybetmis ve eşi cocugunu bile görememiş ne hayalleri yarim kaldi nasil bir piskolojide bilemiyoruz açılmış kapanmış eleştirmek bize düşmez 
(830 puan) tarafından
Eleştiri değil ben onu yaklaşık 3 senedir falan takip ederim severimde sadece tesadüfen görünce merak ettim sordum cnm yoksa neden eleştireyim Allah biliyor ne kadar üzülüp eşi çocuğu kendisi için dualar ettiğimi yaşadığı hiç kolay değil bende lincleyecek vicdansız biri değilm
0 oy
(1,375 puan) tarafından
Evet kazada biri bahsetmisti burda ordan biliyorm bakmstm ama açıldığını bilmiyordum 
0 oy
(340 puan) tarafından
Görev yerlerimiz aynıydı Allah sabır versin tuncelideyim şuan daha sonra hiç görüşmedik 
0 oy
tarafından
Açılır kapanır bu kimseyi ilgilendirmez 
0 oy
(367 puan) tarafından
Ay sanane ya bi de buraya yazmissin. Seni neden ilgilendiriyor ki bu kadar 
0 oy
(2,701 puan) tarafından
Ola bilir onun hayatı kendi kararı neden kimse gözü ile görmeden gözü ilede görse nile insanların arkasından bu şekilde düşünmek bile çok çirkin...., 
0 oy
(8,986 puan) tarafından

Hiç alakası olmayan bennn:D

0 oy
tarafından

Bu mu ya ……..

image

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 751 göst.
23 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,888 soru