0 oy
113 göst.
Diğer kategorisinde (823 puan) tarafından
Sezeryan olursa göbek kalıyomuş doğru mu ..

13 Cevaplar

0 oy
(403 puan) tarafından
Ben geçen sene Eylül'de ikiz doğurdum 90 kilo ile sezeryana girdim 75 kilo ile çıktım ama sezeryan göbeğim hala var gitmiyor naptiysam
-Reklam-
0 oy
(11,266 puan) tarafından
10 kiloya yakın gidiyor hemen hemen
(823 puan) tarafından
Ay keşke öyle olsa ya
(11,266 puan) tarafından
Gidiyor canım bebehin kilosu eşi suyun hepsini hesaba kat tabi benim normal doğumdu ama bunlar herkesten çıkıyor  :)
Karnını sarar veya korse kullanırsan bisi kalmaz 6. Aydan sonra da egzersiz yaparsin
0 oy
tarafından
61 ile hamile kalıp 76 ile doğurdum. 8-9 kilo sezaryen de gitti .

Benim kuzenim sezaryen in 3.günü korse yada bir çarşafla göbeğini sarıyormus göbeği falan yok. Ben sarmadim minicik var ama dışardan belli olmuyor ☺️
tarafından
Gider canım. Sen doktoruna sor korse de kullan hiç bir şey kalmaz birde suyu cokkkk iç ☺️
(823 puan) tarafından
Dıyet yapcam diyorumda süt muhabettinden korkıyorım keser vs diye
tarafından
Diyet yapma kiz sen suyu günde 2-3 litre iç hiç bir şey kalmaz Allah'ın izniyle. Zaten ilk zamanlar diyet akıl işi değil. Hem senin toparlanman hem de bebişin beslenmesi açısından
(823 puan) tarafından
Tamam canım öyle yapayim teşekkür ederim tavsiyen için ♥️
tarafından
Rica ederim canım sağlıcakla gelsin minnoş ☺️
0 oy
(2,097 puan) tarafından
Sezaryenden sonra ideal kilona döner spor da yaparsan göbek neredeyse sıfırlanır ama dikkat et son haftalarda çok alınıyor kendine en fazla 2 kilo sınır koy bundan sonra doğuma kadar. Doğumdan sonra ödemine bağlı ben ilk doğumda bir haftada 10 kilo vermiştim ama ikincide de çok ödemim olmadığı için daha az gitmişti. 
(823 puan) tarafından
Benim hic ödemim yok hic sismedim 72ydim iki haftadir 70 cikiyorum yememe ragmen kaldi böyle
(2,097 puan) tarafından
O zaman muhtemelen doğumdan sonra bebekti suydu derken 6 kilo civarı gidecek canım
0 oy
(2,301 puan) tarafından
Ben 6kilo.almıştm sezeryan da oldum.hic kalmadı göbek falan 
0 oy
(13,014 puan) tarafından
Ikj hamileligimede 58 ile hamile kaldım 76 77 civarı doğuma gittim 

Oğlum 8 aykk olacak 54 kiloya düştüm 
(823 puan) tarafından
İlk gün ?
0 oy
(10,039 puan) tarafından

Valla kisiden kisiye degisiyo o. Ben 74le doguma girdim 2gun hastanede kaldim 3.gun eve gelince yartildim 70 kiloydum :D ki oglum 4250 dogdu dusun esi suyu bilmem nesi hicbisey gitmemisti yani :D

0 oy
(14,032 puan) tarafından
47 ile hamile kalıp 67 ile doğurdum yalan olmasın 5 kilo kadar gitmişti doğumda sonrada hızlıca verdim göbek kalmadı 
0 oy
(392 puan) tarafından
15 kilo almıştım 17 kilo verdim
0 oy
(15,212 puan) tarafından
Bende normal doğumda da kaldi. Onu sporla eritmek lazım. Doğumda benden sadece çocuk çıktı. Hiç kilo kaybetmedim başka. 3 4 kg gitti yani. Zaten suyu önceden bitmiş. O yüzden. Ama iki üç hafta içinde baya kilo gidiyor. Zamanla daha da azalıyor kilolar. Ama ben yedim yedim yine sistim 
0 oy
(241 puan) tarafından
Alakası yok boyum 1.50 55kg ile hamile kaldım 83 ile sezeryan oldum kızım 1 yaşında ne göbek var nede başka bişey şu an yine 55 kiloyum bogazı tutunca gidiyo çocuk da zaten yoruyo emzir bol bol inan bana çok güzel diyetsiz gidiyo ekmek yeme yani çok az ye 

Şimdi ben hiç duraklamadan kısıtlamadan herşey yiyorum sıkıntı yok 
0 oy
(613 puan) tarafından
İlk sezeryanda doğum yaptığım gün 7 kg gitti. Evet göbek azcik kaldı şimdi bakalım ne kadar gidecek. 
0 oy
(912 puan) tarafından
, 62 kilo ile hamile kaldım doğuma 95 kilo ile girdim şu an 58 kiloyum ve hiç göbeğim yok normal doğum yaptım bebeğim 6 aylık

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 169 göst.
27 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Dilaray1404 (309 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 244 göst.
0 oy
4 cevap 143 göst.
0 oy
3 cevap 191 göst.
29 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Bastet (829 puan) tarafından soruldu

379,886 soru