0 oy
281 göst.
Aile kategorisinde (35 puan) tarafından

Günaydın hanımlar bütün gece uyuyamadım sinirden.

Dün eşim ve kaynanam görüntülü konuşuyordu eşim dayısını sordu kaynanam da Yozgat'a gitti Kamer hastaymış yoğun bakımda iki gün daha cihaza bağlı tutacaklar uyanmada fişi çekeceklermiş ve ölecekmiş. Kamer benim eşimin 2 yıllık eski sevgilisi kaynanamın bunu söylemesi hata değil mi bir yakınları hastaymış oraya gitti deseydi hiç birşey olmayacakti aslında. Eşimde kaş göz işareti yapıyordu sus anlatma diye yine de anlattı. Neyse telefon kapandı bende trip attım annen niye hâlâ bahsediyor diye eşim de kızdı hiç konuşmadı mutfağa gitti sigara üstüne sigara yaktı efkarlı müzikler dinledi sonra da ben hava almaya çıkıyorum dedi çıktı gitti. Bende kaynanama mesaj attım oğlun hâlâ onu unutamamış silahını aldı çekti gitti dedim. Eşim eve geldi ve bana kızdı neden anneme mesaj atıyorsun dedi ve ilk defa benden ayrı uyudu :( ben ne yapacağım kızlar üstelik 3 aylık hamileyim çok mu abarttım yoksa tepki vermekte haklı mıyım eşimin hâl ve hareketleri o kıza üzüldü gibi

7 Cevaplar

0 oy
(248 puan) tarafından
Kötü niyetle olmamıştır sende bunu sorun etmen gerek yok tu bence olmuş bitmiş senle ewli kız hastaymış zaten Hee he diyip geçmen gerek insan yabancıya üzülüyor bende olsam üzülürüm bi geçmişim olmuş sonuçta hepimiz 
(35 puan) tarafından
Tabiki öyle de eşimin hâl ve hareketleri çok canımı acıttı:-(
(248 puan) tarafından
Tabi ama kuzum inan takılacak kadar değil insanın tanıdığı oluyo içi gidiyor oda o an nasıl dawranacigini bilmemistir kuzum üzülme hem hamilesin oda seni etkilemiş kuzum bende öyleyim eşim can dese cor geliyor bana alınıyorum falan esin gelince surat falan yapma kuzum
(35 puan) tarafından
Tamam teşekkürler yorumun için :)
-Reklam-
0 oy
(241 puan) tarafından
İllaki üzülmüştür sonuçta bir yaşanmışlık var kaynanan demeseydi iyiydi evet ama bazı insanların aklındakini çıkaramıyorsun ne olursa olsun bence çok fazla üzerine gitme ona gidecek degil sonuçta ama aklındakine de hiç bir şey yapamazsın
(35 puan) tarafından
Çok haklısın bende çok üzüldüm unutmamış olsa bile bunu bana yansıtması çok canımı acıttı :-(
(241 puan) tarafından
Anamın bi lafı var tabi eski kafa Agaç benim olsun gölgesinde kim yatarsa yatsın diye yazık kız hasta takma bence
(35 puan) tarafından
Tamam canım teşekkür ederim yorumun için
(241 puan) tarafından
Rica ederim tatlım
0 oy
(1,092 puan) tarafından
Keşke bu kadar dert etmeseydin hastaymış kız tabi kaynanan bunu bile bile söylediyse kötü niyet ararım ama bilmeden söylediyse farkında olamadı bence . Eşinde seninle evli bitmiş gitmiş her efkarlı müzik dinleyen eski sevgilisini unutamadi diye bişey yok benim eşim 2 gündür derya uluğun söylediği esmerin adı oya sarkisini söylüyor ben şimdi altında biseymi ariym 
(35 puan) tarafından
Hayır söylemek istediğim şey onalr konuşmadan önce eşim güllük gülistanlıktı konuştuktan sonra üst üste sigara yakıp dertli müzikler dinledi sonra da çıktı gitti hiç yapmazdı böyle
(1,092 puan) tarafından
Yani üzülmüş olabilir tatlım hepimiz insaniz hepimizin bı yaşantısı var geçmişte kız gidip başkasıyla evlensede eşin böyle şeyler yapsa kizmakta çok haklısın ama ölüm döşeğinde ki artık hayatı fonksiyonları bitmiş birini kıskanma eşinede kızma gidip konusabilirdin aslında ben olsam öyle yapardım
(35 puan) tarafından
Ama aynı şeyi biz kadınlar yapmış olsak çok cokk suçlu olurduk hazmedemiyorum gerçekten ama elimden geleni yapacam teşekkür ederim yorumun için :)
0 oy
(9,095 puan) tarafından

Valla sana da sonuna kadar hak verdim eşine de hak verdim ama. Ortadaki tek patavatsızlık kaynananın yani. Yedi el yabancı olsa insan üzülür böyle bir durumda. Sen de hamilesin. Normalden daha alınan daha herşeyden anlam çıkarıyo insan. Eşim de geçen bana salata biraz tuzlu olmuş dedi. Masada öyle ağladım :D hamileyken daha alıngan oluyoruz. Uzatma bence. Bugün eşinin gönlünü al. Yatağı ayırmayın. 

(35 puan) tarafından
Tamam canım teşekkür ederim yorumun için :-)
0 oy
(35 puan) tarafından
Post yukarı 
0 oy
(1,606 puan) tarafından
Ya bende gencecik biri ölüm döşeğinde olsa üzülürüm üzülmesi normal değil mi adamın canım sende acımasız olma bu kadar ben seni hasta olmasa sadece bahsetse adı i duyunca eşin üzülse haklı bulurdum ama kız ölüyor farkında mısın üzülmesi gayet normal ne olursa olsun iki sene arkadaşlık etmişler normal bence abartma hamilesin diye olmuş böyle mantıklı düşünürsen hak verirsin empati yapmalısın 
0 oy
(6,770 puan) tarafından
Yani kendimi senin yerine koyarak cevap veriyorum. Çok üzülürsün kızın durumuna ve bunun için asla trip atmazdim. 

Yaşanmış bitmiş eskide kalmış sen ona trip atınca ya da konusu geçmeyince unutacak mı sanıyorsun? Kalbinde varsa ne yapsan nafile. 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 174 göst.
30 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde fatm (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 90 göst.
31 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zehrabnm (118 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 273 göst.
25 Kasım 2022 Aile kategorisinde Kubra_06 (35 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 121 göst.

386,421 soru

11,552,877 cevap

35,232 kullanıcı

...