0 oy
165 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar büyük temizliğe şimdi başlicam duvarlarimi silmesem olur mu 8 aylık hamileyim silmesemde içim rahat etmez napicam bilmiyorum kapı cam yer dolap içleri falan silecem perdeleri yikayacam halıları göndericem duvar konusunda napicam bilmiyorum

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Mop paspasın varsa sil kolay oluyor ama hamıleyim diyosun kendini fazla yorma bende mutfak dolaplarına fln girecem şimdi ://
tarafından
Kendimi riske atmak istemiyorum baharda yaparım büyük ihtimalle böylede olur mu bilmiyorum kendimi suçlu hissediyorum:)))
tarafından
Duvarları silmeyi ver nolacak kalk beraber girişelim işe güce kızı uyuttum ben gaz verin ecik ahhaha
tarafından
Bugün ben acayip gaza gelmişim kalk kız bitirelim şu evi oturdukca içime dert oluyor:D
tarafından
Aynn kalktım valaha kız koşş işlere girişelim sonra Bi keyf kahvesi içeriz artık
-Reklam-
0 oy
(5,953 puan) tarafından
Silmem duvar hic hayatimda silmedim 2 yilda bir badana yaptıririm 
tarafından
Silinebilir boya olunca siliniyor canım her duvar silinmiyor bende bu evde İlk defa sildim oda mopla tabı
tarafından
Benimki duvar kağıdı
(5,953 puan) tarafından
Silinir ozellikli ama sevmiyorum silme isi temiz gelmiyo bana canim
0 oy
tarafından
kiz yok silme ben sildil rezil oldum insanin kollari kopuyo bak lekeler varsa onlari sil
tarafından
Bilmiyorum bakicam canım önce dolapların içini halledecem mutfak dolabı elbise dolapları vestiyeri falan halim kalırsa diğerleri de silerim
0 oy
(45 puan) tarafından
canım 8 aylıkmışsın duavarlarını silme detaya inme hamilelikte insana her yeri kirli sanıyo dikkatli ol yüzeysel yap canından kıymetli deil ya ben ilk hamileliğimde iş yaptım yaptım erken dogum oldu sonra dikkatli ol 
tarafından
Ayy korkuttun beni kız:)
(45 puan) tarafından
valla basıma geldi benim bu hamileliğimde hiç yapmadım iş felan korkudan
0 oy
(4,391 puan) tarafından
Duvar pencereler için birini çağırsan daha iyi olur sanki. O halinle yapamazsın 
tarafından
Duvarı yapmicam canım kadın çağıracam onlarda 600 den aşağı gelmiyorlar Başka da yardım edenin yok :(
0 oy
(6,637 puan) tarafından
Valla bacım kendine dikkat et yavaş yavaş sil bence mopun varsa onunla sil şimdi yaptın yaptın 2 haftaya kalmaz kipirdayamazsin bile ben 7 aylık olduktan sonra giriştim temizliğe bi cama çıkamadım başım döner aşağı düşerim faan diye onun dışında herşeyi mi yaptım benim duvarlrim yeni boyanmisti 10 aylık evliydim biz evlenmeden tadilattan geçti ev o yüzden silmedim ama senin yerinde olsam silerim oda oda gir kendini yorma dinlen elinin altında sürekli biseyler olsun ye iç 
tarafından
Tamam canım sağol

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 80 göst.
23 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Can_annesi_ (82 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 353 göst.
3 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Nergizhirayvz (98 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 112 göst.
3 Nisan 2022 Diğer kategorisinde OzleMuhammed (58 puan) tarafından soruldu