0 oy
130 göst.
Diğer kategorisinde (9,022 puan) tarafından
Kizlar büyük bir holum var yer fayanslari.eski tırtıklı fayans yapılmış daha ben evlenmeden önce şuan temizligi inanılmaz.zor tirtilarin arasına yaoisanlari silmek için dizlerimin üstünde elimle 3 4 tür siliyorum mutfakta aynı şekilde. Vileda asla temizlemiyo. Bende biraz bakındım kaplama folyolari var onlarla kaplamayı düşünüyorum sudan etkilenmiyomuş evinde kullanan var o şekilde 

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ayy bende gördüm baya kullanışlı diyorlar bende yapacam sksksjsj
(9,022 puan) tarafından
Nerden almayı düşüyorsun
tarafından
Trendyoldan biri önermişti dur hatta bakayım bulursam atarım sana link
(9,022 puan) tarafından
Bende Trendyol dan baktım ölçü büyük olduğu için birazcık maliyetli olacak benim için :D para biriktirmem lazım
tarafından
Hahha ben kiraya cikacam evin nasıl olduğu daha belli değil o yüzden bakalım nasıl olacak maliyetim kesin benimde fazla olacak:))
(9,022 puan) tarafından
Benime kendi evim kira değil tadilat isteyen değiştirmek istediğim.cok şey var da sıra gelmiyo yetmiyor yetişmiyor
-Reklam-
0 oy
(9,626 puan) tarafından
https://vm.tiktok.com/ZMF9Gtn82/

Canim şu kadın evin heryerine yapmış ne olduğunu da söylemiş bi bak istersen folyonun ismine falan
(9,022 puan) tarafından
Evet belizden de bende gördüm birde buraya sorayım dedim.
tarafından
Benimde dediğim bayan bu trendyoldan almış heryeri kaplamış ve sonra kaldırınca bile bir zararı olmuyor baya güzelde duruyor
(9,022 puan) tarafından
Evet az önce baya bir stolkladim baktım çok şık 3 yıl kullanmış bu şekilde eşimin aklını çelmem lazım :D
(9,626 puan) tarafından
Benimde bi tek mutfakla banyoyla tuvaletin arasındaki boşluk fayans bende oralara yapmak istiyorum ama yazın yapicam boya falan yapıldıktan sonra,mutfağa parke döşemek istedim 6 7 milyar dediler bu daha az maliyetli  :D
(9,022 puan) tarafından
Ya benim hol büyük birde tırtıklı fayans parke yaptırmak zor evde inşaat istemiyorum :D en yakın zamanda kaplama yapcam önce hol sonra mutfak :D o fayansi seçen kocam ve kaynanam her temizlik yapmamda dualarımı aliyolar :D Allah a havale ediyorum onları:D
0 oy
(11,399 puan) tarafından
Benim kira girdiğim evde vardı allahim onları çıkarana kadar öldüm o derece sağlam :D tasinacagim eve bende yapmayı düşünüyorum mutfak tavana kadar fayans bide mor ahaha  :D
(9,022 puan) tarafından
Niye çıkardın kız ayyy aldırmam yaptırmak şart oldu kocaayi ya :D
(11,399 puan) tarafından
Kir belli olmasın diye kahverengi yapmışlar beyaz fayanslara yağ pislik yapış yapıştı çok pisti canim
0 oy
(7,183 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Bende düşünüyorum ya güya ev evlenmeden tadilattan geçti mutfak dolaplarini beyaz istedim ara fayans siyah beyaz gri Kareli tezgah siyah yaptircaktim kayinbabam granit mi diyolar ne benek benek doğal taş olan varya ondan yaptırdı bilseydim ara fayansi düz seçerdim orda seçtim bi tane bembeyazdı dolaplar beyaz o da beyaz olursa boğar dedi satıcı bende ne biliyim onu seçtim bi de eşimle kavga edip gitmiştik kafam üstümde değildi eşimi ikna edemiyorum babam o kadar ara döktü yaptırdı ayıp olur diyo yaptirmiyo hiç içime sinmiyo böyle de hiç sevmiyorum mutfağını foto bulursam koyayim dur 

bunu bulduk eşime aldırış etmeyin galaride bu varmış :)

(9,022 puan) tarafından
Hep beraber kaplayalim evi kız :D ben mutfak dolabıni yapana kadar çok kişi ile savaş verdim :D 5 6 yıl önce çok modaydi lila mor kırmızı desenli falan mutfak dolabıni hatırlarsınız o zaman herkes renkli yaptır derken ben bembeyaz yaptırdım sadece eşimi kırmayıp tezgahı siyah yaptım şuan iyi ki diyorum
(7,183 puan) tarafından
Ayyy evet ne modaydı o o zaman
(9,022 puan) tarafından
O modaya inat beyaz mutfak dolabı ve aratasi yapmistim :D ama beni yakan yer fayanslari oldu keşke onu önceden yapmasalarmis yada en başından eve girmeden degişseydim
(7,183 puan) tarafından
O senelerde evlerimiz renkleniyodu bacım renkli mutfaklar renkli desenli kapılar banyolar dusakabinlerde balık desenleri modaydı evlerde mobilyalar rengarenk benim şuan evde bi oturma odasındaki koltuğun gül kurusu bi de mutfak masamın 2 sandalyesi mor geri kalan herşey gri beyaz yok anacim sevmiyorum çocuk odası yaptım oraya bile beyaz beşik beyaz dolap aldım salonundaki tekli koltuğun birini oraya koydum gri sonra halı aldım kendi gri balon deseni var uyku seti almışım o bile gri beyaz şimdi oyuncaklarla renklendirmeye çalışıyorum

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 278 göst.
26 Şubat 2023 Aile kategorisinde Evrim.34 (486 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 139 göst.
9 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Linkin (15,303 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 47 göst.
5 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Sirindn (2,393 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 73 göst.