0 oy
283 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,465 puan) tarafından
Şu oğlumun öksürüğü bir türlü geçmedi bal karabiber mi dersin ceviz zarı mı dersin zeytinyağ sarımsak mı dersin elimde olanlarla bunları yaptım ama yok anam bana mısın demiyor trendyolda baktım yorunlara iyi ama size sorayım dedim bide çocuk tam uykuya geçiyor öksürük bırakmıyor uyandırıyor gündüz zaten öyle ama gece gündüz uykuları burnundan geliyor çocuğun ya

7 Cevaplar

0 oy
(1,465 puan) tarafından
Kızlar bilgisi olan yok mu ya 
-Reklam-
0 oy
(15,824 puan) tarafından
Biz çok tüketiyoruz hele geçen sene Corona oldum öksürük kalmıştı bende Allah'ın izniyle o geçirdi diyebilirim bide zeytinyağı ve sarımsak karışımı dene çok faydalı 
(1,465 puan) tarafından
Denedim cnm dün arkadaştan aldım hakiki zeytin yağı akşam denedim halen aynı
(15,824 puan) tarafından
Zeytinyağin içine iki üç dış sarımsak rendele 24 saat beklesin oyle ayak altlarına sur streç filmle sar çoraplarını giydir
0 oy
(913 puan) tarafından
Ben kullandım ama hiç etkisi olmadı oğluma
0 oy
(1,524 puan) tarafından
Şurubunun faydasını gördük biz elhamdülillah 
(1,465 puan) tarafından
Şurubu da mı varmış
0 oy
(974 puan) tarafından
Bu kullandığınız şeyler cocugunuza yarardan çok zarar saglayabilir özellikle karabiber ve çiğ sarımsak ben asla kullanılması tarafında değilim öncelikle öksürüğün kaynağı bulunmalı üç yaşında kızım bir yaşında çok ağır bronşit geçirdi doktor yoğun bakıma almayı dahi düşün iki yıldır her hastalıkta şiddetli öksürük yaşar ve inanılmaz bir şekilde başkasından gelen hastalığı kapar alerji bağışıklık tüm testler yapıldı hepsi temiz çıktı reflü teşhisi konuldu tedavi edildi ve beş gün önce doktora tekrar götürdum öksürüğüne baktı testte çıkmıyor şimdiki testler pek güvenilir değil iğneyle yapılmadığı için çocuğun ev tozuna karşı alerjisi var dedi ve tedaviyle beraber bir yıllık rapor eşliğinde koruyucu ilaç verdi iyi bir doktora göturun öksürüğün kaynağı bulunmalı geçmiş olsun 
(1,465 puan) tarafından
Yedirmiyorum ki sarımsağı ayağının altına sürüyorum karabiberi veriyorum ama başka ne yapabilirim evde doğal yöntemlerle geçirmeye çalışıyorum olmuyor
0 oy
(111 puan) tarafından

Resmen ilaç yerine kullanıyorum canım . Bizim gelinin ailesi yapıyordu onlardan duymuştum . İlk dogumumda sezeryandan çıkmıştım bir öksürük sorma gitsin . Daha sonra kozalak surubundan içtim Max 2 günde kesti ve hala kullanirim . Balgama falan çok iyi geliyor hiriltiyi alıyor .

Dipnot : ben macununu değil surubunu kullanıyorum 
(1,465 puan) tarafından
Şurubunu mu alayım dersin
(111 puan) tarafından
Bence surubunu al canım macun konusunda hiçbir bilgim yok . Ben şimdi gebeyim hergun bir kaşık içiyorum.  Çok şükür öksürük falan olmadı hiç
(1,465 puan) tarafından
Şurubu dökülürse ya bir kaç kişi yazmış hemde yakın yarihlerde kasım ayında
(111 puan) tarafından
Ben trendyoldan tedarik etmedim canım . O yüzden bilmiyorum dediğim gibi biz kendi gelinimizden aldık . Ki eğer dökülme olursa değiştirirler diye düşünüyorum mağdur etmezler yani
(1,465 puan) tarafından
Kuponum olsun alayım sağol cnm
0 oy
tarafından
Kaynanam kozalak pekmezi kullanıyordu ama çok pis öksürüyordu geçti yani
tarafından
İnşallah geçer canım ya bi bebek için çok zor anneler için ayreten çok zor bakmak
(1,465 puan) tarafından
Öyle valla cnm ne burnu duruyor çocuğun ne öksürüğü burnu aksa iyi ama yanında birde tıkanıyor
tarafından
Rabbim şifa versin inşallah canım benim ❤️
(1,465 puan) tarafından
Allah razı olsun kuzum❤️
tarafından
Sendende ciğerim ❤️❤️

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 47 göst.
9 Ekim 2023 Aile kategorisinde Yenianneadayi1 (220 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 141 göst.
11 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Asel hira (860 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 311 göst.
19 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Elif6060 (287 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 69 göst.
7 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,146 soru

11,349,482 cevap

34,814 kullanıcı

...