0 oy
208 göst.
Diğer kategorisinde (14 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
.....

8 Cevaplar

0 oy
(348 puan) tarafından
Canım 2buçuk yaşındaki çocuğa ilaç olmaz. Oyun terapisi yapan bir psikoloğa götürmen gerekli
(14 puan) tarafından
Nerede varki o piskolok hastanedemi yoksa okul gibi yerlerdemu
(348 puan) tarafından
Hangi ilde yaşıyorsunuz? Özel hastanede olabilir ya da özel muayenehaneleri oluyor. Googleye yaşadığınız yeri ve oyun terapisti yazarsanız çıkar
-Reklam-
0 oy
(1,024 puan) tarafından
Yavrum benim ya sendrom malesef umarım biran önce atlatır benim oğlumda öyle yapacak bişey yok kendi kendine düzelmesini bekliyorum 
0 oy
(7,282 puan) tarafından
Kardesine doğumuna gelipte ona  birseyler getirdikleri icin bu durum olabilir onu herkes daha cok seviyor diye dusunuyor olabilir aslinda baslarda kafasini vurdugunda tepki vermeseydin senin zayif noktani bulmazdi sen tepki verdikce bu hale gelmis olabilir her istedigini yapiyoruz demissin buda cok dogru degil bence bazen olmayacagini bilmeli her istedigini yaparsan nasil olsa eninde sonunda yapacaklar moduna giriyorlar 
0 oy
(13,887 puan) tarafından

Götür bence bir pedagoga iyi gelir öyle birden çok ilaç verilmez ki önce konuşup bakacak Dr 

Herşeyi kafasını yere vurarak yaptırmaya alışmış çocuk her dediğini yapmak sorunu çözmez 

Bence Dr götur 

0 oy
tarafından
Bacım inanirmisin bilmem ama nazardanda çocuk hırçın olur kendi çocuklarımdan biliyorum iyi bir hocaya okuttur bazen insanın kendi okuması yetersiz geliyor  
(2,360 puan) tarafından
İnsanın kendi okuması yetersiz geliyor derken?
tarafından
Hani maneviyatı kuvvetli kişilerin okuması daha tesirli oluyor dmek istedim canım yanlış telaffuz ettim
(2,360 puan) tarafından
Bence insanın kendine dua etmesi her şeyden kuvvetlidir. Neden başkalarından meded umuyoruz ki
0 oy
(178 puan) tarafından
Nasıl büyüdüğünü bilmediğim için net bı sekilde konuşmak istemiyorum canım ama sinirli, gerilimi yüksek bı evde büyüduyse olabiir benim halamın 3 yaşında kızı var evde sürekli bı tartışma oluyor bagirti ses çocuk sürekli negatiflikten asirii sınırlı  annesine bastonla vurduğunu gördüm bir kere Bir de sürekli ne istiyorsan eline verdiler ne istiyorsa aldılar telefonu alıyordu telefonu veriyorlar bir şey yemek istemiyordu üstelemiyordular şu an çocuk ne doğru düzgün yemek yiyor neden oturuyor sürekli oynuyor sürekli bir yerleri döküyor sürekli bağırıyor sinirlenince kafasını vuruyor elindekileri fırlatıyor şu an küçük diyor halam üstüne düşmüyor ama ona da psikoloğa götürmesi gerektiğini söyledim
(178 puan) tarafından
Bir de her istediğini eline verme eğer İlk zamanlar her istediğini eline verdiysen şu an vermediğini yapmadığın için de sinirlenebilir kafasını yere vurduğunda tepki verme ilgilenme belki bırakır kardeşini kıskanıyor olabilir eğer kardeşine gelenler siz hep ilgi gösterip onunla ilgilenmiyorsanız kıskançlığından da yapabilir
0 oy
(799 puan) tarafından
Benim yavrum da öyle hemen bir götür Dr sakinleştirici versin diyorlar 

Yok ya siz alın sakinleşiçtirici diyorum içimden ....sonra yan etkiler. atak..hiperaktivite.. zeka geriliği zaten ***** ***** bakıyorlar dünyaya birde o kimyasalları alsınlarda 

Olan aklımıda ben yiyim 
0 oy
(15,325 puan) tarafından
İnsanlar hakli. Pedegog a gotuemelısiniz. Başını vurması insanlardan kaçması bu kadar sınırlı olması bence de normal değil. Belki ilaç vermeden davranışlarla duzelebilecek biseydir. Hem ilaç kullanması gerekiyorsa kullanmalı da. İyi birnuzmanla gorusmelisiniz bence

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 393 göst.
26 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Gamzeli_1 (296 puan) tarafından soruldu
+1 oy
24 cevap 960 göst.
9 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Sihirlimom (7,036 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 279 göst.
1 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Masallarulkesi_ (242 puan) tarafından soruldu

381,691 soru

11,426,259 cevap