0 oy
133 göst.
Diğer kategorisinde (18 puan) tarafından

Kızlar 18 aylık bebeğim yaklaşık 2 aydır ara ara bu tarzda mukuslu kaka yapıyor, zaman zaman balgamlı Kusması da oluyor götürmediğim doktor kalmadı kan tahlili kaka tahlili hepsi temiz çıkıyor bişey yok deyip gönderiyorlar, sizce neden kaynaklanabilir, 3 tane diş çıkarıyor ama dişten bu kadar uzun süreli olucağını da düşünmüyorum alerjik bi durum mu diye sürekli düşünmekten kafayı yemek üzereyim ister istemez endişe ediyorum, var mı başına gelen 

image

4 Cevaplar

0 oy
(18 puan) tarafından
Yok mu bilgisi olan ya da başına gelen 
-Reklam-
0 oy
(1,804 puan) tarafından
Bu bebeğin beslenme tarzı nasıl emiyor mu mama mi İçiyor ek gıdada neler yiyor bunların bi gözden geçirilmesi lazım ben bebeğim emiyor ve ek gıda rengi hep turuncu anne sütü aldığı için birde yediği gıdalardan oluyor 
(18 puan) tarafından
Sağol canım cevabın için annelik işte tahliller temiz çıktı ama içim rahat etmiyor yine de bi danışayım dedim burda ki annelere de
(18 puan) tarafından
Bunu duymamıştım
(1,804 puan) tarafından
Önemli degil şuan zaten %60 ek gıda alması lazım %40 da mama yada anne sütü bende emziriyorum sadede ruhunu doyuruyor diye düşünüyorum bazen 6 saat emmiyor bazen de çok emiyor yaradığı için değil alttaki arkadaş da yazmış mama da yiyecek den nekadar yararki
(18 puan) tarafından
Zaten 14 ayına kadar bende emzirdim sonra gebe olduğumu öğrenince kesmek zorunda kaldım doktor tavsiyesi ile bu mamaya başlamıştım ama kesmeyi düşünüyorum artık bende çünkü ek gıdayı yeterli almıyor mama içtiği için sanırım belki manayı kesince iştahını da etkiler
(1,804 puan) tarafından
Hayırlı olsun yeni yavrunuz :)yavaş yavaş kesebilirsinizsiniz mamayi çok içiyorsa tabi 20 ayı geçsin evet etkiliyor bebeğim gece 20 kez uyanıyor du büyük çaba ile uykusuda düzene girsin yemesi de diye emzirmeyi teke düşürdüm yoksa ikimiz de kalitesiz bi hayat hal almıştı gündüz de unutturmaya çalışıyorum çubuk kraker meyvedir kek ara öğünler de ana öğünü daha iyi yiyor özellik le kahvaltı azcik fazla emse yemiyor yemek sıpa lar çok değişik yaaaa:))
0 oy
(1,091 puan) tarafından
İlaç kullanıyor mu ?

Ben kızıma ne zaman calpol dolven versem bu şekilde dışkı yapıyor . 
(18 puan) tarafından
Yok ilaç şuan kullanmıyor mide bulantısı olduğu zaman motilium veriyorum doktor yazmıştı, calpol dolven de vermedim uzun zamandır ateş yok Allah a şükür
0 oy
(56 puan) tarafından
Artık mamayi kes canım yaramaz çünkü daha içmek isterse yarı sulu süt yap bebe bisküvili onu ver akşamları yatarken.
tarafından
Süt mü versin ishal olan bebege, gercekten tavsıyenız bu mı ya hemde cıcı bebelı sulu
(1,964 puan) tarafından
Ayy aynısını yazacaktm sagliklisi varken süt ve bisküvi saçma
Benm doktorum 2 yaşına kadar mama ver dedi öyle de yapacam 20 aylık olacaz biz hala da veriyorum
(56 puan) tarafından
Mama su gibi ne yararı olacak acaba  sen en iyisi 5 yaşına kadar verebilirsin ek gıda bişe yedirme daha sağlıklı olur
(1,964 puan) tarafından
Hı hı olur doktor hanım siz en iyisini biliyosunuz cunku
tarafından
Ay bılmıyosunuz bari susun onerı yapmayın ıshal dıskısı olan cocuga süt mü önerılır? Cocugun vebalını alırsınız yazık korkun bıraz

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 116 göst.
4 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Semaaa87 (9 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 68 göst.
4 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Semaaa87 (9 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 93 göst.
10 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Po htc (248 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 175 göst.