0 oy
170 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Bu hikayeyi yorum olarakta yazdım bi kadın burda sormş annem kapanmamış istemiyor diye

Gerçekten çok etkilendiğim bi hikaye

Eveelll öncesinde bi kız hep açık saçık giyinirmiş ama bayağı açık görenler hayret edermiş neyse bi zaman gelmiş kız kapanmış namaza başlamış şükür ki ama kızın anneside açık saçık giyinirmiş neyse kadın kızının kapandığını namaza başladıgını görünce kızmış baskı uygulamış günlerce açıl bırak namazı gençsin diye falan kızda bu baskıya dayanamamış geri açılmış bi gün annesi kıza demiş ki kızım hazırlan akşam düğüne Gitcez güzelce giyin demiş akşam olmş kız bi giyinmiş yine açık saçık anneside keza öyle düğüne gitmişleer düğünde annesi kıza kalk kızım oyna endamını görsünler fln demiş kızda kalkıp oynarken düğünde sıkılan maganda kurşunu kıza gelmiş ve kız ölmüş ertesi gün olmş kızı gömmüşler falan anne feryat figan tabi neyse aradan 3gün geçmiş kızın annesi babası uyurken sabah ezanında birden kapı çalmış anne baba kapıyı açın diye kapıya tekmeler atılıyormş açın açın diye adamla kadın uyanmış hayretler içinde bu bizim kızın sesi nasıl olr demişler ama korkmuşlar o yüzden kapıyı açamamışlar bi süre sonra ses kesilmiş zaten sonra bunlar uyuyamamış sabah aydınlığını beklemişler sabah hava aydınlanınca hocaya gitmişler demişler hocam böyle böyle bizim kız öldü sabah geldi kapıyı çaldı açın diye hocada yav nasıl olur diye inanamamş demişki müsaadeniz varsa bugun bi kaç hoca arkdş la size gelelim kalalım aynısı olcak mı bakalm demiş neyse tmm demişler hoca kalmış onlarda sabah ezanında yine kapı çalmş kız gelmiş açın kapıyı baba aç kapyı demiş hocalar da duymuş şok olmuşlar sonra kız bidaha seslenmiş baba beni duyduğunu biliyorum aç sadece annemi görüp gidicem demiş bunu duyan annesi korkudan odaya saklanmış hemen ve babada hocalarda cesaretini toplayıp açmışlar kapıyı ve kapıyı açınca karşısında saçı başı dağınık her tarafı yanmş içinde görmüşler kızı ve kız bi hışımla annem nerde çık ortaya anne diye bağırarak annesinin saklandığı odaya girmiş ve annesini görünce anne sen beni yaktın bende seni yakıcam demiş kız sarılmş annesine bırakmamış tabi kız yanmış sarılınca anneside yanmaya başlamş hocalar ve babası ayırmaya çalışınca kız birden kaybolmş ama kadın gerçekten yanıyormuş kadını hastaneye kaldırmışlar hemen ve hoca demiş ya bu nasıl olur diye hayretler içinde kızın babasına sormşlar babasıda benim kızımın içinde bi gramda olsa kapanma namaza başlama isteğiyle başladı kızım namaza kapandı ama annesinin baskılarına dayanamadı geri açıldı diyee eee bu da böyle bi ibretlik hikaye 

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
Allah kimseyi doğru yoldan şaşırtmasın 
tarafından
Amin kuzum amin
-Reklam-
0 oy
(15,843 puan) tarafından

Evettt dinlemiştim bu hikayeyi :'(Rabbim hidayet versin inşallah 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 409 göst.
6 Mart 2024 Diğer kategorisinde Alaska (932 puan) tarafından soruldu
+3 oy
15 cevap 641 göst.
0 oy
6 cevap 298 göst.
2 Ağustos 2021 Aile kategorisinde furkankaanannesi (215 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 86 göst.
10 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Hlal (237 puan) tarafından soruldu

384,864 soru

11,511,891 cevap

35,174 kullanıcı

...