0 oy
165 göst.
Aile kategorisinde (124 puan) tarafından
Eşim kendi ailesine çok düşkün bu beni yıpratıyor artık kendi evi çocuğu var usandım iyice  :(

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bıktım bıktım. Bu sevgiden gına geldi 4 senelik evliyim bıktım. Tek sorunumuz bu biliyor musun gına geldi. 

Keşke hiç evlendirmeyip evin kızı gibi kalsaymis 
(124 puan) tarafından
Aynen öyle banada 4 olucak evlendiğindem beri annemgil babamgil gelsinler gidelim aynen evlenmeseymisler :(
tarafından
Kendi evim eşyamı düzenim evim varken kapatıp yanlarında yaşadım hep.  4 senede 2 kez ev değiştirdim 2 kez de ailesinin yanına geldim.
Lütfen haline şükret.  Eşyalarımı depo kılıklı bir yerde ölümü bekliyor , bende bu evde
-Reklam-
0 oy
(1,257 puan) tarafından
40 yılda geçse değişmez evliliğimin bitiş sebebi oldu bu durum Ayrıldık .. tabi başka sebeplerde vardı 
(124 puan) tarafından
Bazıları değiştiriyor nasıl yapıyorlar bilmiyorum
0 oy
(11,217 puan) tarafından
Her erkek ana kuzusudur. Yapıcagınız sey evine ve size alışmasını bklemek inanın ondan sonra kndını yanınıza ve evıne aıt hıssedıo o cok sevdıgı annesinin evinde asla rahat edemıyor. 6 yıllık evlıyım esim annesinin oldugu heryerde dunyanın en rahat ve mutlu ınsanı derdım sımdı benım zorumla gıdıoz 1 saat oturuoz hade dıo orda wc bıle gıdemıo onu bıle evınde yapmak istıo: D
0 oy
(2,651 puan) tarafından
Beni yanlış anlamayın ama bi insanın ailesini sevmesinden daha doğal ne olabilir abartı olupta her şeye anne babayı dahil etmesinden bahsetmiyorum bende kayınvalideme bayılmıyorum ama eşimi bu güne o getirdi annesi yani sevsin gitsin görsün beni ilgilendirmez yani 
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Benimki bıraktı canm şimdi bizimle hep izinlerde geldiğinde ailesine bir kere gider 
0 oy
tarafından
Böyle erkekler hiç evlenmesin valla yaa bende o durumdan muzdaripim
0 oy
(4,590 puan) tarafından
kavga ettik konusmiyoruz dunya varmis vallaha
0 oy
(10 puan) tarafından
    Ailesinin ona karşı hatasını bul ve kanıtla zor ve sabır gerektirir ama inan ise yarıyor eşim şimdi ne anne babasına ne de kardeşlerine güvenmiyor onlara gitmek bile istemiyor o kadar sogudu hepsinden
0 oy
(461 puan) tarafından
Benim tam tersi ben ara sor iyi davran derim cok soğuk 
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Benimde eşimin aile ilişkileri aşırı iyidir bende onun ailesiyle kendi ailemden hatta daha iyiyim. Bu beni çok mutlu ediyo çok güzel bir bağımız var. Keşke yakınımızda yaşasalardı çok uzaga taşıdılar malesef... 
0 oy
(117 puan) tarafından
Çoğu erkek öyle ailesine düşkün bu durum değişmez ama sakın bu olay için tartışma yaratmayın çünkü siz ne kadar uzaklaştırmaya çalıştıkça o daha çok bağlanır 10 senelik evliyim 8 yıl yan yana oturduk 2 yıldan beri uzak yere taşındım uzak dediğim de arabayla 15,20 dk sürüyor haftada bir on günde bir gidip geliyorum yada onlar geliyor böyle daha rahat kafam ha bana kalsa 15 günde ayda bir giderim ama çocuklarımı çok özlüyorlar o yüzden gidip geliyorum 

İlgili sorular

+1 oy
3 cevap 121 göst.
0 oy
12 cevap 300 göst.
0 oy
7 cevap 180 göst.
21 Şubat 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 184 göst.
18 Kasım 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu

377,324 soru