0 oy
430 göst.
Diğer kategorisinde (278 puan) tarafından
Aşırı sinir oldum ya kızlar gorumcemi sevgilisi ailesini alıp tanışmaya gelmişti kaynanam da dün dedi sabah erkenden al bebeği gel ben de evi bile tam toplamadım kahvaltı yaptım bebeğe yedirdim hazırlanıp gittim saat 1 de gelen giden yok temizlik yapıyordu kayınvalidem gorumcem kahvaltı bile toplamamışlardı bende kendi istegimle toparladım oturdum telefonu elime aldım kayınvalidem de hemen dedi kalk yardım et kıza dedi bebekli halimle kimseye minnet etmem kendim yaparım bide diyor telefon elinden düşmüyor bize gelince sıkılıyorum napim 2 günde bir gitmesem bide laf yapıyor neyse akşama kadar orda kalmak zorunda kaldım ev yakın keşke uzak olsaydık valla artık çok sıkıldım bu durumdan ya ayrı yaşıyoruz ama sozde hersey e karışır 

Bide bebeğe  muz ceviz bebek biskuvisi yedircektim hazırladım diyor ki yok ben onu vermiyorum sen arıtma suyu koydun soğuk olmuştur ceviz var boğazına kaçar muz kabız yapar bebeğe yedircektim oturdum diyor ben onu vermiyorum git bebek biskuvisi getir 2 tane dedi bebek ağlıyordu diye mecbur kalkıp getirdim içine çay katti bebeğim de bi güzel afiyetle yedi onu sonra 2.tabağı da yedi bsy söylesem en kötü gelin ben olacam ve kayinpederim 1 yıl oldu vefat edeli bu sefer oğluna duygu sömürüsü yapı cak işte çınara hamileyken baban çok sevinmişti ben hiç böyle şey görmedim trip atar valla biktim artık ya 

12 Cevaplar

+3 oy
tarafından
Bebeğine ben onu vermiyorum nedir ya. O bebeğin  annesi sensin. Bebeğine ne vereceğini sen karar verirsin ne demek ben onu vermiyorum . Ayy her anlattığın başlı başına sinir bir durum. Allah yardımcın olsunda fazla müdahale ettirme kendine neden izin veriyorsun 
-Reklam-
0 oy
(10 puan) tarafından
Rabbim sabır versin bacım görünceni evlendirip uzağa göndermeye bak o zaman değerini anlar
(278 puan) tarafından
1 tane daha gorumcem var
(10 puan) tarafından
Allah sabır versin valla işin çok zor
0 oy
tarafından
Ben bu postu daha önce okudum sanki ya baya da öfkelendim hatta :) 
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Vallaha sen hatalısın sanane görümcenin tanışmasından erkenden gideceğine öğlen sonu git bebeğinle ilgilen ne kendi ailemin nede rlimin ailesinin bebeğim üzerinde tek bir söz hakimiyeti olamaz ne demek onu yeme bunu yedir çay çok mu yararlı bide 2.tabağa müsade etmişsin eşide ölmüş eee ölüm herkese var ne alaka yani bence gözünü aç artık zırt pırt gitme evladına şimdiden karıştırma 
tarafından
++++++
0 oy
tarafından
Dün acmistin zaten canım bu postu hatta bende yorum yaptım 
0 oy
(555 puan) tarafından
Bebeğine ne vereceğine o mu karar veriyor anlamadım eğer böyleyse sen çok yüz vermişsin kusura bakma ama o senin sorumluluğunda senin bebeğin sen karar verirsin ne yedirip yedirmyecegine. Fikir verir tavsiye verir eyvallah ama tutup ya senin yaptığın şeyi yedirmeyip onun istediği şeyleri yedirmen çok saçma. Ben olsam onu duymaz oturur yaptığım mamayi yediririm çocuğuma . Bir de sütle flan da değil çayla vermiş hey Allahim 
0 oy
(1,569 puan) tarafından
Bir yerde tepkini koyman lazım . bebeğine ne yedireceğine sen karar verirsin. aşırı sinir bozucu ya
0 oy
(13,068 puan) tarafından
Annesi olarak ben veriyorum diyeceksin ha bu arada çağırdıkları her yere gitme çağırdıkları zamanda gitme onların işlerini vs yapmak zorunda değilsin gelen misafir senin misafirin değil istemesi olanda sen değilsin kızı yapsın isleri incileri dökülmez 
0 oy
tarafından
Kendi bebeği mi vermiyor ne saçma bişey ve sende bişey demedin yaptığını yedirmedin ağladığı halde kalktın onun yaptığını mı yedirdin helal olsun bebeklerinizi sahiplenmemekten vazgeçin artık o sizin onun bebeği değil kurallarını yedirdiklerinizi yok demeyi bilin karşı gelin biraz kocanızla kötü olmamak için bu duruma susmak neden 
0 oy
tarafından
Sen böyle herşeyi yutarsan afedersin oda ağzına mıçar. 
0 oy
(30 puan) tarafından
Sanırım fazla yüz vermişsiniz , bebeğinize ne yedireceginize bile karışır olmuş. Bence artık tepkinizi koymanın vakti gelmiş de geçiyor..
0 oy
(3,794 puan) tarafından
bence fazla sessiz sakinsin sen

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 214 göst.
12 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Bsrst (278 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 397 göst.
0 oy
9 cevap 362 göst.
22 Şubat 2020 Diğer kategorisinde ❤❤ BİR MELEK❤❤ (782 puan) tarafından soruldu