0 oy
199 göst.
Diğer kategorisinde (688 puan) tarafından
Eski komşumla yeni evime taşınır taşınmaz benimle konuşmasını kesti bende kesmek istiyordum zaten ama nasıl yapacağım hakkında fikrim yoktu toksik bir ilişkimiz vardı kendisi ile. Günde 400 kez görüntülü arıyordu. Yazmadan önce belirtmek isterim ki benim bu ev söz konusu bile değilken yani geçen yıl eski evimde oturuyorken (30 yıllık eski bir evdi) neyse bu sürekli bana işte Kocam maviden bana bu tulumu aldı diyordu mavi bir mini şortlu tulum yada işte evime yarın yemek takımı almaya gidicez eşimle balkon salıncağı almaya gidicez kahvaltı takımı almaya gidicez işte yeni koltuk beğendim alcaz falan filan derken sorun alması değil almaması. Akşama kadar şunu alcaz bunu almaya gidiyoruz yarın kocamı çok seviyorum vs diyordu ama hiç bir şey aldığı yoktu. O maviden kocasının aldığı tulumu bana söyledikten bir kaç ay sonra ağzından kaçırdı işte ben bu tulumu şu mağazadan aldım çok ucuzdu kendine al falan dedi öylelikle ortaya çıktı yalanı. Eve sıvı sabun alsa kocasının hediyesi gibi gösteriyordu. Bu yıl o evden taşınmadan 3 ay önce yani evi sattık bu evin çıkmasını bekliyorduk inşaat olduğu için. Neyse ben hunharca almaya başladım zaten günlük ve misafir olmak üzere 2 yemek takımım vardı gittim bir yemek takımı bir kahvaltı takımı ne bileyim işte aşırı derecede salonu doldurdum çok abartı bir harcamaydi ama yeni evimde hiç bir eksik olmasın diye harcıyordum neyse işte bu buna aldıklarımı göstermemi istiyordu bende gösteriyordum kocan nasıl gereksiz yere harcama yapmana izin veriyor benim evde 6 çay bardağı 6 şu bardağı 4 tanede yemek tabağı var bir şey alsam beni rezil eder dedi. Ama ertesi günü tekrardan şunu aldık bunu aldık dedi. Neyse evine gittim bi gün parasız bir insanda değil günlük giyime deli gibi para harcıyor ben giyime para dökmem. Mesela kışın 3 kat yazın 5 tişört falan bu günlük 2 tişört 2 kazak alıyordu onları gösteriyordu o konuda yalanı yoktu. Benim şimdi ki oturduğum yeni evi benden önce o beğendi. İşte bizim ev satıldı apar topar ev arıyoruz buda sahibinden sitesinde benim için ev bakıyor bu evi beğendi çok güzel dedi bende fiyatı bütçeyi biraz aştığı için onu almazlar dedim eşim ve ailesi için. Derken 1 ay sonra bu evi beğenmiş eşim fakat benden habersiz. Buda ev sahibiyim diyor fakat 5 ayda 1 kez ev değişiyor 2 senede 4 evde oturdu sözde hepsini almışlardı ama en fazla 5 ayda çıkıyor oturduğu evlerden ev konusununda yalan olduğunu düşünüyordum. Bakın herkes kirada oturuyor olabilir herkes kıyafet alabilir yada alamaz yada tencere tabak benim kastettiğim şey bunlar değil yalan söylemesi yaşı hakkında aşırı yalan söylüyordu bir gün 98 doğumlu 2 gün sonra 92 doğumluydu ne bileyim hayatımda ilk defa böyle birisini görüyorum şahsen var mı sizinde böyle söylediği yalanı ertesi günü unutan komşunuz arkadaşınız falan kurtuldum resmen

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ne komşum var ne arkadaşım başım rahat 
(688 puan) tarafından
Aman vallaha benimde yoktu bu kendini zorla arkadaşım etti şimdi kurtuldum diyorum
tarafından
Şükür kurtulmuşsun ne kadar saçma bir arkadaşlık resmen sana hava atmaya çalışmış hep
(1,100 puan) tarafından
Valla benimde oyle. Ne komsum ne arkadasim. Bekarken annemin cok komsusu vardi kapimizdan eksik olmazlardi her dakka kadın cocugunu gonderir bisey isterdi ama nasil sinirlenirdim benim annem de kimseyi rahatsiz etmeyen evinden tuzunu erzagini eksik etmeyen kadindir ve geleni geri cevirmez bende simdi.gelene hayir demem ama evimde yoksa komsuma ggonderip bunu ver sunu ver asla diyemem. Denmesini de istemem . Bu sebepten komsuculuk islerine girmedim arkadasim da hic yok zaten baska memleketten geldim kimsecikleri tanımıyorum. Kaynanamin bi kankasi var arada ona giderim oda bana gelir kaynanamla birlikte gider geliriz yani tek basima da yapmam.
tarafından
Bazı komsuluklar güzel bende iki daire değiştim daha hiç komşum olmadı ilkez bir komşum oldu oda şöyle oldu kapıyı çalar içeri çat diye girerdi sonra bir gün kapıyı çaldı dedi halimi çöpe atacağım size lazım mı yok dedik o günden sonra asla yüzümüze dahi bakmadı sanki ne yaptık bir birimize bende şükür böyle olduda kurtuldum ve asla kimseden birsey istemem getir sagolsun iki dk içinde getiriyor
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kurtulmuşsun aşko boşver Allah herkesin gönlüne göre versin inşallah ne gerek var yalan söylemeye yani anlam veremedim yaşını başını almış koca kadın aman yok bende öyle arkadaşta komşu da inşallah hiçte olmaz 
(688 puan) tarafından
Vallaha sorma kuzum ben böyle bir şey görmedim twork atıyordu görüntülü konuşurken dbdbdbdbb
tarafından
Puhahahaaaaa ney neyyy aman Allahim kafası gidik belli ☺☺☺☺

İlgili sorular

+1 oy
5 cevap 268 göst.
3 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 391 göst.
10 Mart 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Tomurcuksss... (985 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 45 göst.
0 oy
5 cevap 109 göst.

396,370 soru

11,856,546 cevap

35,951 kullanıcı

...