0 oy
211 göst.
Diğer kategorisinde (383 puan) tarafından
tarafından kapalı
Eşimin sayımı yüksek hareketlilik az doğal yolla kalablrsn dediler iliiinde bı sene dolmadi ztn ilaç vermediler ya sonra başka doktorlara çıktık bı sene dolmadan ilaç veremeyiz bizimde bı sene subatta dolck eşime diyorum Şubat'ta git tedavi ol artık yeter bende de hormon sorunu var yalancı pozitif cikariyo çıkıp dusuyo sürekli TM diyo sonra diyo korkuyorum ultrosona girick kızıyorum nolck diyorum ne kıymetli herkesin sorunu var herkes tedavi goriyo sonuçta çocuk gibi korkması beni çok kizdiriyo 
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Ya canım dualarım seninle inşallah en yakın zamanda sende bu güzel duyguyu yaşarsın 

Eşinin gitmek istememe sebebi belkide bir sorun çıkar diyedir onunla düzgünce konuş ve ikna et 
(383 puan) tarafından
Ah kuzum neler dedm ne çıkarsa çıksın önemli degl dedm ettim amaliyat olablr demişti doktor o laftan sonra bida gitmedi
tarafından
İşte ameliyattan falan korkuyor anlaşılan başka doktorlara gitseniz aslında tek doktorun dedigiyle kalmayın
(383 puan) tarafından
Araştırma hastanesi canm gittiğimiz devket ilgilenmiyo devlete de gitti he bişi yok diyip geciyo araştırma ultroson istedi özele gidelim diyoruz ne kadar çıkar fiyat belli degl bilsek
-Reklam-
0 oy
tarafından
Canım inşallah sağlıkla olur bebeğiniz. Bilmiyorum ama belki olumsuz sonuç almaktan tedirgin oluyor ya da utanıyor işte ultrasonda bakacaklar falan diye her şey olabilir. Yetiştirilme tarzından sanırım erkekler sağlık tedavi konusunda çok korkak oluyor 
(383 puan) tarafından
Canm zaten dedm nolursa olsun sevicem seni önemli degl sadece artık bı olsun baksın herkes amaliyat olmuyo yüksek ihtimal ilaç verck çok düşük degl ama değer altı olmayablr Allah ne derse bale bende her ay beklemem kendisi diyo çocuğumuz olsa guzek olur diye sonra cekiniyo bende saglikciyim yeri geldi bende kendi sağlığım için erkek doktora çıktım iyi diye alt muane girdim ettim tıpta ayıp olmaz kimse zevkine bakmiyo muane etmiyo bişi varsa görmek için bakılır herşey
tarafından
İşte bunları biz bilip anlıyoruz kuzum da erkekler bu konuda değişik yani inşallah farkına varır şubat a kadar ara ara söylersin yine zaten kendisi de istediği için gidecektir ama işte sıkıntısını sana anlatıyor demek ki
0 oy
tarafından
Ya sabah hamilym dedn sakamsn sen 
(383 puan) tarafından
Knkacum hasta olman hamile olman beni ilgilendirmiyor ha bn ve benm gibiler cahilse defol git yazma yani bizi cahil gören çok üstün aman aman yarabbim sen bu kulunun aklına mukayet ol mazallah car sandugi şeyi de yok ederse iyice sonu kotu hshshdhshs
(532 puan) tarafından
Allah sana yardım etsin güzel kardesim
tarafından
Bnm evim temiz merak etme yatakdan çıkıp gezmye gitmm pis pis
tarafından
Hamile degilsn anlams olduk tatlim bol denemler ikide bir hamilym tezyse oluyosnz diye post acma o halde
(383 puan) tarafından
Sen cidden skintilisin bn bı kere olsun öyle bı post açmadım yalnız hep sordugum soruda çizgi vardı silik çıktı oldu basliklari başkasıyla karistirmissin sanirjm ve güzel işine gelmeyen konuyu değişme hızın çok guzel
0 oy
(383 puan) tarafından

Benm hormon sorunum bı turlu dusmuyo

image

Tedavi görmeme ragmenimage

0 oy
(3,741 puan) tarafından
takviye falan da mi vermedi dr ?
(383 puan) tarafından
Hiç birşey vermedi canm
0 oy
tarafından
Malesef toplumun baskısı var adamların üzerinde....bir sıkıntı olunca devlet sırrı gibi saklanması gerektiği ihtiyacı. Bunun baskısının altında olduğunun farkında bile değildir belki de. Rabbim sizlerin de kucağını boş, evinizi neşesiz bırakmasın. 
(383 puan) tarafından
Amin canm eşim ilk dedi kimse bilmesin sonra kendi söyledi kimse de yargilamadi eşimi hep arkasında oldular bnm ailem arkadaşları ailesi bence kotu bişi degl
tarafından
Dilin yanıp tat alamaması ne kadar normalse o da o kadar normal. Ne güzel herkes yanında. Rabbim emeğin karşılığını almayı nasip etsin.
(383 puan) tarafından
Amin canm çok saol
0 oy
(8,946 puan) tarafından
Bi erkek içi bu başka Bi boyut oyel düşün sakin kal bunu belli etme eşinle guzelikle konuş yapması gerek nereyekadar kaçacak??

Hakkında hayirlisi
(383 puan) tarafından
Valla kuzum bak şimdi konuştum eşimle telefinda işte dedm özele gidelim yaptıralım dedm arastirdim biraz kenrara koycm borçlar hafifliyo bu ay sonrası şükür subata kadar kendini hazır hissettin mi gidelim dedm TM olur dedi bakalm streste yaniltiyo kotu bişi olmadığını anlatıyorum hatta sırf stres yapmasın diye bende tekrar kan vericm baktircm
(8,946 puan) tarafından
Hadi bakalım inş güzel sonuçlar cikar

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 746 göst.
14 Mart 2019 Aile kategorisinde nilayyyy (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 33 göst.
21 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Hicran_yldz!! (2,302 puan) tarafından soruldu
0 oy
58 cevap 612 göst.
7 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Rabiaaaax (232 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 197 göst.
5 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Bn bir anneyim (221 puan) tarafından soruldu

374,654 soru

11,206,331 cevap

34,507 kullanıcı

...