0 oy
140 göst.
Aile kategorisinde (1,618 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Geçen ay eşime dedimki balık getir pişirip yiyelim diye eşim de yersek annemgil abimgil hep beraber yicez dedi kaynanamgil de almışlar yemişler hiç bize de dememişler eltimle aramisda bir ev var eltim oraya gitmiş kaynanamda bi tabak bize de koymuş göndermiş neyse kocamla görüntülü konusuyoduk eltimde bizdeydi kocam dedi ki balık alıp bir gün yiyelim diye eltim de olur abi bizde alacaktık dedi eşim de ordan atladi hemen bizim evde yiyelim diye bende aynen ya olur dedim temizliğe düşkün biriyim kokulara hassasiyetim var orda he dedim geçiştirdim neyse bugün kaynım gitmiş balık almış eltimde mesaj atiyo diyoki ben temizlik yapıyorum size getireceğim siz dedinizya bizde pişirelim diye üç aile pişirip yiyecz dedi bende önce he getir dedim ardından yok getirme kokusu çıkmaz kaç gün dedim eltimde ısrar etti getiriyim diye israrla yok dedim kocamda niye yok dedin diyo bende istemiyorum kokusu beni rahatsız ediyor dedim bu arada balık 6 kilo ve hepsini tek başıma temizleyip dışarıda pişireceğim eltim elimin önünde gidip gelecek falan kabul etmedim diye eşim bana kiziyo. Önceden deselerdi alalimmi diye temizlik yapmadığım güne denk getirirdim bide temizletilmiş aldirirdim 6 kilo balığı tek başına temizletmek nedir ya

3 Cevaplar

0 oy
(3,244 puan) tarafından
Benim eşim balığı alarken orda temizletdiriyor. 

1 kere temizleme kalkışdım pulu gözüme kaçtı. Çok kötüydü, sanki bıçak gibi gözümü kesiyordu. Ondan sonra temizletdirib getiriyor. Artistlik yap . Başlayınca pulu gözüme geldi diye çığlığı bas. Gerçekten çok feci bi ağrı. 
(1,618 puan) tarafından
Hamsi kız
-Reklam-
0 oy
tarafından
Madem kabul etmeyecektin o zaman ilk baştan benim evde koku kalır koku hassasiyetim var benim evde yapmayalım diyecektin şimdi sen önceden evet diyorsun sonrasında insanlar balık alıp sana göndermeye kalkıyor sen yok ben istemiyorum diyorsun kusura bakma ama birazcık saçma olmuş 
tarafından
O zaman sende bir gün de siz yapın biz gelelim de ben taviz vermem çıkarcı insanlara
(1,618 puan) tarafından
Geçen sene kaynanamgille oturuyodum kaynim yine böyle 5 kilo balık almış getirmiş bizi de çağırdı gidip temizlemeye yardım edelim dedim kayinbabam birakmadi eltim hâlâ da lafını yapıyor ben tek başıma temizledim diye
tarafından
Abooo korkulur eltinden vallahiii çok sinir bozucu bir durum sana dediğim gibi sen daha iyi tanırsın etrafındakileri ona göre değer ver kimse kimseyi ezmek zorunda değil bacım
(1,618 puan) tarafından
Canim bunlar çok değişik insanlar erkeklerin yaninda konuşmak yemek yemek çocuğu kucağına almak bebeğini sevmek yasak sofra kuruyoruz ayri ayrı çay içiyoruz ayrı ayri
tarafından
Ayy ne değişik ya en iyisi mesafe o zaman boşver bacım uzak dur
0 oy
(1,726 puan) tarafından
İlk başta yok deseydin böyle hoş olmamış 
(1,618 puan) tarafından
Keşke yok deseydim ama zaten alacaklardi sadece hangi evde pişeceği belli değildi insan bi sorar ya bide bana diyoki ben temizlik yapıyorum balıkları da sana getiriyorum diyo ne münasebet ya 6 kilo balığı tek başıma nasıl temizlicem akıl var mantik var

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 137 göst.
26 Mart 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Annesinin bitanesi (271 puan) tarafından soruldu

379,887 soru

11,372,195 cevap

34,855 kullanıcı

...