0 oy
361 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (2,136 puan) tarafından

image

image

kızlar iki ablam bunları aldı ben hangisini alsam öyle uçuk fiyatlı değilde Uygun ve güçlü bir süpürge arıyorum  

Şarjlı ve robot hariç 

25 Cevaplar

0 oy
tarafından
Surda bekleyeyim banada supurge lazim
-Reklam-
0 oy
(1,849 puan) tarafından
Arnica alma memnun değilim ben 750 woltluk olanı var bnde güzel çekmiyo kıllar falan kalıyo yerde hep. Wolltu yüksek çekim güçlü olan al hatta imkanın varsa dyson al derim bacım 
tarafından
Aynen arnica berbat bı süpürge. Benimki Arnica clycone.
Ama filtresini değiştir o zmn birazdaha iyi crkiyo
0 oy
tarafından
Valla şunları alacağına bir dyson hepsini hallediyor. Bende böyle büyük Philips ultimate maraton var. Ayrıca robot da var. Ama hiçbiri Dysonın yerini tutmuyor. Philips i boşu boşuna almışım. Boşa yer kaplıyor, boşa yorgunluk
(2,785 puan) tarafından
Aynen canım bnmde Philips gırgırdan beter
0 oy
(1,014 puan) tarafından
1dekı fakirden var bende. Asla alma derim. Cekım gucujnu cabuk kaybediyor. Asla yerdeki kucuuk parcaları uclarla cakemıyosun uc cıkarıp hortumla cekıyorum. Memnun degılım
(1,752 puan) tarafından
Filtreleri yıkıyor musunuz düzenli?
(2,785 puan) tarafından
Canım bi süre sonra filtre yıkasanda güçleri hemen azalıyor
(49 puan) tarafından
Kessinlikle bir süre sonra 5 para etmiyor bende kullanıyorum şuanda annemin süpürgesi var ablam vermişti ona samsung 9 yıldır hala aynı efsane bir süpürge bir daha alacak olsam ondan alırım
(1,014 puan) tarafından
Evet filtresinı haftada 1 yıkarım ıcını temizlerim. Ama onlar yeterlı degılmıs malesef yılandıkca ozellıgını kaybediyo mus. Sureklı yenı fıltre almak gerekıyo dedı servıstekıler.
0 oy
(1,279 puan) tarafından
Benimki arzum canm çok memnunum 
0 oy
(2,453 puan) tarafından
Daha yeni aldım Fantom dik Süpürge çok güzel işimi görüyor vallahi 
0 oy
(1,071 puan) tarafından
Karaca vantuz serisi güzel çekiyor canım tavsiye ederim. Fiyatlarda baya uygun arastirabilirsin.
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Bugün kuzebim aldı bim e gelmiş şansına. 2200 TL philips Çok memnun kalmış bugün kullandı ilk 
(2,785 puan) tarafından
1 sene sonra pişman olcak canım çabuk bitiyor çekim gücü
(6,859 puan) tarafından
Bilmiyorum ki cnm . Bnm Arçelik 5 senedir maşallah diyim
0 oy
(4,952 puan) tarafından
Bende arnica var. Biraz şans işi. Benimki bir süre sonra çekmemeye başladı yeni filtre alınca çözüldü sorun. Şu an memnunum
0 oy
(52 puan) tarafından

Çok memnunum 

image

0 oy
(1,706 puan) tarafından
Kesinlikle Samsung öneririm 
(49 puan) tarafından
Aynen bende:)
(1,706 puan) tarafından
Alan herkes memnun :))
0 oy
(5,108 puan) tarafından
Profilo kullanıyorum memnunum toz torbasız ve çok hafif 
0 oy
(78 puan) tarafından
cnm karaca magazazinda 3000 tl ye cok iyi bir elektirik süpürgesi karaca vantuz elektirik süpürgesi ve yaninda dikey dysn süpürge hediye veriyorlar karacanin olan
(2,136 puan) tarafından
Aa bu baya iyiymiş o zaman
0 oy
(210 puan) tarafından

image

bunu kullanıyorum çok iyi
0 oy
tarafından
Ilk fotoğraftaki benımkı ılk aylar çok iyi çekiyordu sonra çekim gücü yavaşladı şikayetçiyim yanı 
tarafından
Canım ben dediğin yerleri devAmlı yıkıyorum borularını banyoda bi guzl yıkıyorum arkasındaki filtre var orada pislik toplayabiliyormuş çekimi etkiliyormuş bazıları oraya komporosör makinası ıle hava sıkıyormuş hava sıkınca tertemiz oluyormuş eşime al sende sık dene dedım parçalanıyordu bildiğin basit bi kağıtmış dedı ne yapacağımı şaşırdım yanı
(1,752 puan) tarafından
Bende önce borusu basligi ne varsa yıkadım yok değişmedi toz bile çekmiyordu.
Benim ki de arkasında filtresi var burda bir arkadas demişti sağolsun. Onu çıkardım çok ince bir sünger var yapışık o filtreyi yıkadım. Yeni gibi oldu. Şimdi devamlı öyle yapıyorum 3-4 ayda bi.
tarafından
O süngeri bende yıkıyorum canım faydasını görmedim hatta her fıltre yıkanmaz bu sünger diye yıkıyorum
(1,752 puan) tarafından
Benim de ikisi sünger diye yıkadımm ama dediğim gibi modeli farklı zaten.
tarafından
Aynn canım
0 oy
(2,297 puan) tarafından
Arçelik torbalı olan kullanıyorum çok memnunum ayda bir değiştiriyorum
0 oy
tarafından
Korkmaz kullanıyorum çok iyi ama dyson isterdim 
0 oy
(1,752 puan) tarafından
Ben Fakir kullanıyorum. Fakir flıpper toz torbasız rosie 

Çok memnunum. Filtreleri düzenli yıkayınca hiç sıkıntısı olmuyor. Bildiğiniz halıya yapışır kalır gücü...
0 oy
(3,257 puan) tarafından
Ben yeni aldım Elektrolux. Eufc8alrgy 3000 e aldım. Turbo başlığı var acayip toz topluyor. Normal başlığı halıyı ayağa kaldırıyor. Toz haznesini ve 2 filtresi yıkanıyor ayrıca hepa filtresi var o yıkanmıyor onu lavabo kenarına tak tak vuruyorum toz varsa düşsün diye. Ayriyeten 3 başlığı daha var. Hepsinin ayrı görevi var ben henüz günlük temizlik yaptığım için diğerlerine ihtiyaç duymadım. Turbo yetiyor şimdilik. Evde toz azaldı resmen. Makina çalışırken de dışarı toz vermiyor. Bi araştır bence. Ben çok araştırdım videolarını yorumlarını gittim mağazaya sordum. Bi arkadaşım evkurda ona sordum. Memnun olmayan yok derecede. Sende bak Bi bu alrgy yazan en fazla başlık olanı aynı makinenin az başlığı olanı da var eufc8anima olan da da turbo başlık var onun fiyat az daha düşük. 
(2,136 puan) tarafından
İlk defa duydum bakayım bi
0 oy
(6,681 puan) tarafından
Ben samsung marka kullaniyorum 4yildir çok memnunum

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 136 göst.
19 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Seker_.33 (2,972 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 70 göst.
8 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu