+1 oy
1,250 göst.
Diğer kategorisinde (178 puan) tarafından
bize sözün geçmez diyor böyle söyleyip bir de benimle yatmak istiyor

32 Cevaplar

+2 oy
(3,794 puan) tarafından
soyle erkekleri duyunca agzina carpasim geliyo. adama bakya . 
(3,794 puan) tarafından
kiz alttan alma begenmiyosan  kapi orda de . git iyisini bul de . madem oyle ne duruyon bosanalim de
(52 puan) tarafından
Elifnur hanım, ben de diyecektim dilim varmadı. Ama bu işin sonu iyi gözükmüyor
(4,170 puan) tarafından
Esin neci harvard mezunu yat kat han hamam holding sahibi vergi rekortmenimi ki okadar ustunlük tasliyor.hoş oyle olsa bile nefarkederde. Yorum cok arkalara dusmesin diye buraya yazdimcnim
(178 puan) tarafından
Şuan zorla benimle yatmak istiyo
(3,794 puan) tarafından
uyu hemen uyu
-Reklam-
+1 oy
tarafından

Ha sikti.r deseydin gvata gel.

Vurucan ağzına gececen
+1 oy
tarafından
Parayla satın alabiliyorsun yani kendi kendine mal demiş :) 
(178 puan) tarafından
Aynen canım
0 oy
(1,389 puan) tarafından
Calisirsan ustunluk yapa bilirmisin?))bu nasil laflar bu nasil konusmak ya Allah sabr versin
(178 puan) tarafından
Sabrım kalmadı canım
0 oy
tarafından
Çalışmayınca ne oluyormuş geri ze.kali ahmak herif.
(178 puan) tarafından
Ona göre benim konuşma hakkım yokmuş konuşabilmem için doktor olmam gerekiyormuş
tarafından
Kendi doktor mu peki? Bu nasıl bir kafa
0 oy
(1,783 puan) tarafından
Sözün geçmez derken konu nedirde böyle söyledi aile iseniz tabiki de konuşulmalı öyle saçmalık mı olur defolsun gitsin 
(178 puan) tarafından
Ailesi ya da kendi bana birşey söyleyince cevap veremezmişim çalışmadığım için
(1,783 puan) tarafından
Yok artık ne mezunu bu adam kendini baya birsey sanıyor sanırım
(178 puan) tarafından
Avukat canım
(1,783 puan) tarafından
Yok artık bir. Avukat böyle söylüyor sa ben ona. Hayatt güvenip avukat olarak tutmam bile,
0 oy
(912 puan) tarafından
İki gün evi temizleme book içinde yüzer lafa gelince çalışmıyorsun hadi oradan de götündeki boooku silemeyen erkek kısmının şu boş konuşması da beni bitiriyor 
(178 puan) tarafından
Bebeğe hiç yardımı yok ben bakıyorum bir de benden ikinci bebeği istiyor
(912 puan) tarafından
Yüzsüzlük işte yapma kız boş ver sana saygı duysun önce veriyor eline çocuğu tıkıyor eve sonra çalışmıyorsun diyor allahim yüzsüzlük pik yapmış
(178 puan) tarafından
Yok canım asla yapmam haketmiyo
0 oy
(2,801 puan) tarafından
Ne demek çalışmıyorsun? Evi kim temizliyor kim yemek yapıyor kim ütü yapıyor çamaşır bulaşık yıkıyor çocuklarla kim ilgileniyor arkalarını kim topluyor. Bütün bunları gidip başkasının evinde yapsan yüklü bir maaş alırsın eşin olacak karaktersiz boş boş konuşunca bunları ona söyle.
(178 puan) tarafından
Söylüyorum sen ne yapıyorsun ki diyo ben dışarıda çalışıyorum diyo
(2,801 puan) tarafından
Eşin çok bencil
(178 puan) tarafından
Bana para bile vermiyo eve ne getirirse o ailesiyle yasatiyor
(2,801 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun
0 oy
(4,949 puan) tarafından
Sende evde çalışıyorsun hemde maaş da almadan koy eve 2 dk yapamaz senin evde yaptığın işleri versen 1 saniye çocuk bakamazlar anca konuşurlar kopekler
(178 puan) tarafından
Daha bebeği bir defa salladı bacaklarım ağrıdı yapamıyorum diyo ben her an sallıyorum
0 oy
(6,221 puan) tarafından
Geri zekalı deseydin niye çalışıyorum Sen dururken açmıyorsa çıkamayız ha geçinemezsiniz bir maaş daha lazımdır çalışırsın neyse söylediği söz çok saçma şey deseydin bari otur sen evde çocuklara bak Ben ekmek parası kazanır gelirim Tövbe Allah'ım yarabbim ya bu adamlar ya Rabbim nereden çıkıyorlar böyle
(178 puan) tarafından
Bakmaz canım ikinci bebeği istiyo birde
0 oy
(540 puan) tarafından
Niye seni istemeye gelirken soylu bir ailenin kızını almaya diye mi geliyodu ne kadar geri kafalı bı sığ düşünce tarzı yazık..
(178 puan) tarafından
Zorla gel beni al demedim ki kendi isteğiyle geldi şimdi de beğenmiyo beni
0 oy
(2,211 puan) tarafından
Ne demek sen çalışmıyorsun üstünlüğün yada söz hakkın yok, ne biçim insan yaa çok saygısızca kurduğu cümle. eve, çocuğa, çamaşıra, bulaşığa, ütüye yardımcı alıyorsunuz sanırım yada sihirli yapılıyor. Lütfen kendini ezdirme.
(2,211 puan) tarafından
Severek mi evlendiniz? Ay bide avukat o kadar okul okumuş, görgü görmüş ama eşiyle nasıl konuşması gerektiğini öğrenememiş,
(178 puan) tarafından
Evet canım
(2,211 puan) tarafından
Anladım kuzum, allah yardımcın olsun ne diyim, bilerek evlenmiş sonuçta neyi beğenmiyor.
(178 puan) tarafından
Beni sevmiyor bence artık canım sadece cinsel obje olarak görüyo beni
(2,211 puan) tarafından
Çok ayıp ya.. sende ne bilim açıktan oku kendine güven söz sahibi olmaya çalış asla ezdirme kendini lütfen
0 oy
(1,024 puan) tarafından
Ağzına sicarim eşim böyle bişey derse ne demek bu ya
(178 puan) tarafından
Böyle bir şahısla hala yaşıyorum
(1,024 puan) tarafından
Yani inan şaşırdım insan eşine böyle bişey nasıl söyler rezil
(178 puan) tarafından
Eşi olarak görmüyor beni canım sadece hizmetçi ve cinsellik olarak kullanıyor beni
0 oy
tarafından
Çok merak ettim görücü usulü mu evlendiniz yani önceden bilmiyor muydu ev kızı olduğunuzu anlamıyorum bu tipleri yaa 
(178 puan) tarafından
Severek evlendik 12 yıl sevgili olduk canım
0 oy
(52 puan) tarafından
Eşin hiç normal değil. Erkeklerin bir çoğu parayı sever ama para için değer verecekse vermesin bu ne? Bu adam sizi çok yıpratır. Allah korusun şeker hastası adayısınız.
(52 puan) tarafından
Nasıl düzelirki, ya da düzelir mi
(178 puan) tarafından
Biliyordu canım12 yıl sevgiliydik sonra evlendi benimle
(52 puan) tarafından
Tuhaf, keşki evlenmeseydiniz. Sevgililik döneminde bu yüzünü göstermemiştir.
(178 puan) tarafından
Göstermedi canım evlendikten sonra hayatı zehir etti bana
(52 puan) tarafından
Eşiniz normal değil. Psikolojik olarak hasta olabilir. Bir profesyonelden yardım almalısınız. Belki bir çözüm yolu gösterir size cesaret verir.
0 oy
(7,737 puan) tarafından
Niye bütün ailesi çalışıyor mu çok saçma 
(178 puan) tarafından
Yok canım sadece kendi calisiyo ailesine birşey demez hep bana patlar
0 oy
(229 puan) tarafından
Deseydin çalışsaydım seni mi alırdım nasıl sözler ama bazen benşmkide öyle hissettiriyor demese de :(
(178 puan) tarafından
Annenmi istedi evlenmeni canım
(229 puan) tarafından
Şöyle biz konuşuyorduk ama yeni tanışmışız ve evlenmek istemiyordum tanışma aşamasıydı benim annem gördğ yok illa bu olacak falan ben dedim şimdi istemiyorum kafama yatmadı ve ilk konuştuğum bide hayatımda millet senelerce konuşuyo ben ikş ay içinde nişanlandım babam da istedi ne bilşm öyle çok direttim ama olmadı
(178 puan) tarafından
Ya canım ben çok çektim kendisinden de ailesinden de evliliğim de hiç mutlu huzurlu olamadım
(229 puan) tarafından
Valla bende olmadım ha öyle şiddet falan görmedim kötü bi alışkanlığı yok ama beni hiç savummaz aşırı kıskançtı yani o kadar psikolojimi bozmuştu ki onun getirdiği ekmek bile boğazım dan geçmiyor diyorum ben buna muhtaç olmak istemiyorum kaç kere boşanma aşamasına geldim kaç kere nişan attım ama hep ailem sayesinde mecbur en döndüm ben nişan atrım annem yataklara düştü boşanacam dedim babam kalbini tuttu öyle be bilim kader demekki
(178 puan) tarafından
Ben daha kötü şeyler yaşadım canım ama sonu yok biterse biter kurtulurum
0 oy
(8,986 puan) tarafından
Tamam sen bak çocuklara ben çalışırım deseydin 
(178 puan) tarafından
Asla bakmaz canım
(8,986 puan) tarafından
O zaman ne boş yapıyor
(178 puan) tarafından
Bebeği annesine bırakıp çalismamı bekliyor
0 oy
(276 puan) tarafından
Vay cok calisan asiri en cok kendisi calisan ,bu dunyada bi tek kendisi maas aldigini zanneden Zalim tosbagaaaa vayyyyyy ....

Yada sığıra ne dersin?
0 oy
(114 puan) tarafından
Kocanın mesleği nedir çok merak ettim gerçekten doktor hakim falan mı acaba ?
(178 puan) tarafından
Avukat canım
(114 puan) tarafından
Senin bı meslegin var mı canım ben kimya mühendisiyim ama eşim bikere zorlamadi çalış diye .erkek çalışmak zorunda ama bayan kendi istiosa çalışır .baksın çocuğuna git çalış madem .boş yapmasın ya .tek çalışan erkek kendi deil .anası calsiio muymus .
(178 puan) tarafından
Annesi hiç calişmadı canım benim mesleğim yok canım
(114 puan) tarafından
Bırak ya kendini bı halt sanio

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 349 göst.
12 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Burcu21 (299 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 175 göst.
12 Mart 2021 Diğer kategorisinde Husom (7 puan) tarafından soruldu
0 oy