0 oy
796 göst.
Diğer kategorisinde (218 puan) tarafından
Severek evlenenler hiç zorluk çektiniz mi aileniz vermemezlik yaptı mı olmaz felan diyip karşı çıktılar mi sonradan nasıl onayladilar 

43 Cevaplar

+1 oy
(3,794 puan) tarafından
severek evlenip söverek boşandım
tarafından
Yaa üzüldüm neden ki
(3,794 puan) tarafından
pislik adam aldatti
tarafından
Kıymet bilmezler kafasını duvara vurmuştur oda artık geç Allah'ın dan bulsun
(3,794 puan) tarafından
ne hali varsa gorsun benden uzak olsunda
tarafından
Amin...
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ailesi vermeyenler accıkta cesareti olanlar kaçıyor yani etrafımdakiler hep öyle oldu 
(159 puan) tarafından
Olsa olsa deli cesareti olur o dediğin gibi.Cok zor bir durum valla öyle
(1,210 puan) tarafından
Ben ikna ettim aileme uzun sürse de 8 yılda ettim eşim hep kaçalım diyordu annem üzülür diye kıyamadim ilk çocuğum çok düşkünler bana iyiki de kaçmadim bunun için hep şükür ediyorum ailemi üzmedim diye seviyorlar şimdi
(13,088 puan) tarafından
Cahil cesareti istisnalar var elbetteki ama benim gördüğüm kaçarak evlendiği için ailesi sahip çıkmayan kızlar çok eziliyorlar sahipsiz görülüyorlar adam evlendikten sonra o kıza nasıl aşık olduğunu onun uğruna neleri göze aldığını unutup hor görüyorlar hepsi öyle demiyorum ama bu örneklerde az değil o yüzden hiç kaçmayı düşünmedim eşime de ailem onay vermezse bu iş olmaz demiştim
(3,244 puan) tarafından
Ben düşünüyorum ki, genclerin göremediklerini anne baba görüyor.  O nedenle razı olmuyorlar. Hangi anne baba kızımı sevdiğine vermiyim de mutsuz olsun der.
tarafından
Aynen öyle büyük sözü dinlemek lazım
0 oy
tarafından
Severek evlendim ve sonuç hüsran 
0 oy
tarafından
Çok şükür severek evlenmişim diyorum...

Ailemde arkamda her zaman
0 oy
(12,494 puan) tarafından
Ne annem ne babam gönüllüydü ben istiyorum diye verdiler istemeyerek şükür tahmin ettikleri gibi olmadı ama şöyle bişi var en ufak bir problemi söyledim bir kere anneme evlenmeseydin bizim gönlümüz yoktu sen istedin dedi anladım ki hiç bir sorunumu yansıtmamam gerek onlara 
0 oy
(354 puan) tarafından
Severek evlendim ailem istemidi 8ayda ikna ettik simdi çok şükür çok razilar birbirinden...
0 oy
tarafından

Çokkk sevdım hala da cokk sevıyorum hatta daha cok sevıyorum, zamanında yaşım gelınce, okulum bıtınce evlenmem ıstedım, ıstedıgım kısı de aılemın ısteyebılecegı bırıydı şükür ki ben ailenin ıstemedıgı kabul etmedıgı ınsanda sorun arardım :) 

0 oy
tarafından
Severek evlendim ❤️ iyikide severek olmuş iyiki☺️❤️yoksa başka şekilde bu stresi cekemzdim
tarafından
Rabbım bir ömür mutlu Mesut etsin sizi aşkım maşallah size ❤️❤️❤️☺️☺️
0 oy
(360 puan) tarafından
Cok sevdim ama ailem okumami istedi üni hayallerimi biraktim esim icin 8 yıldır evliyiz esimle hic pes etmedik ailem karsi cikti ve 3 ay abim konusmadi benimle ama biz hic vazgecmedik 1 yil sevgili kaldik 1 yil nisanli ve gecip giden kocaman 10 yil hala ilk günkü gibi seviyorum esimi ❤
0 oy
(4,663 puan) tarafından
Ben aleviyim esim sunni sevgiliyken sikinti yoktu. nisanda skinti yasadik ertesi gun nisan attik sonra baristik 4ayda evlendik  ailesi ilk günden carsaf bile istedi herseyde beni bildiler esim sesszdi cogunda ben 19 o 21 di bir yil ayni sehirde kaldik bosanma davasina kadar gittik asker oldu o donemde baska sehire gittik yine rahat birakmadi anca laf soz en son gecen yil cok buyuk sekilde kavga ettik ve cok sukur. konusmuyoruz esim secim yapti ve bizi secti cok sukur hic bir problemimiz kalmadintam bir aile olduk stressiz mutlu sevgiyle cocugumuzu buyutuyoruz 
tarafından
Kültür çatışması oluyor bende bekarken bı arkadaşlık edindim onda yaşamıştım ailesi Türk kızıyim diye istememisler Arap bir kadina fal baktirip bu kız sizi dağıtacak demişler bu lafı da bana ses kaydı attı o şahsiyet. En sonunda bitti ve eşimle tanistim eşimle sevgiliyken benim numarami nasıl olduysa bulmuş seni arıyorum yıllardır nerdesin sen dedi ağzına bı sıçtım sicis o sicis siktrdi gitti.
0 oy
(2,651 puan) tarafından
Bi zorluk çıkarmadı ailem genelde kaynanam zorluk çıkarıp herşeye karışan taraf oldu ve hala da öyle eşim ve kayınbabam müsade etmiyorlar artık 
0 oy
tarafından
Anne tarafım evde kaldı baskısını kurdu yıllarca ben birini bulunca da bizimkiler oynaya oynaya kabul ettiler   şaka gibiydi:) 
0 oy
tarafından

Severek evlendik ama kaçtık :angel:bizim için en doğrusu buydu aşırı derecede aile problemlerimiz vardı 

0 oy
(260 puan) tarafından
Severek evlendik çok şükür Allah'a pişman değilim ✨☺️
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Yok cok şükür öyle zorluklar yaşamadım 3 ay sevgili kaldık sonra ben anneme söyledim o babama söyledi eşimde anasına babasına söyledi onlarda hic sorgulamadilar tamam dediler 3. Ayin sonunda istemeye geldiler
0 oy
tarafından
Kardeşim severek kaçtı 18 yaşinda. Annemgil istemiyordu kaçtılar. 10 yıl sonra ayrıldı.

Ben severek çok severek 27 yaşinda evlendim. Sıkıntı çıkarmadılar. 
0 oy
(11,217 puan) tarafından

Sevdim hemde sınırlar ötesinde farklı bir ülkeden kültürden ırktan ama cokkkkkk sevdım:) oda cok sey yaptı cok engel aştı sabretti bekledi alcam dedi ve aldı ;) elhamdülillah

(13,821 puan) tarafından
Sizi çok merak ediyorum☺️
(11,217 puan) tarafından
Hadi ya kımı:) beni bizi ?
(1,747 puan) tarafından
Sosyal medya üzerimi oldu nasıl oldu dinlemek isterim merak ettim  :))
(13,821 puan) tarafından
Seni öyle yazınca sizi bambaşka bir ülke diyince☺️
(11,217 puan) tarafından
Evt bir ingilizce pratık sitesinden 10 yol önce
0 oy
(338 puan) tarafından
severek evlendik ama akrabayiz abilerim yasim kucuk oldugu icin vermek istemediler babam hasta ve o sira hastanede yatiyordu sagligimda ben onuda gormek istiyorum dedi ve abilerimi ikna etti suan abilerimde ailemde esimle cok iyi masallah
0 oy
(738 puan) tarafından
5 yıl sevgililigimiz oldu 18 ay asker yolunu bekledim sonra para maddiyat dedi derken 5 yılın sonunda oldu olmayacagi mutlu edemeyeceği belliydi aslında ama imtihanimmis demekki o kadar diretmisim ailemden hiç kimse istemedi ben direttim şimdi evde 2 yabancı gibiyiz evden gitmem için bekliyor ama ben oğlumla çıkıp gitmeye cesaret edemiyorum annemin evinde düzen yok malesef oğlum tek bobrekli çok bağışıklığı düşük mecbur biraz büyümesini beklemek zorundayım o başka odada kendi dünyasını kurmuş evlendigim güne lanet olsun onu gördüğüm güne lanet olsun 
0 oy
(2,613 puan) tarafından
Görücu usulü ile evlendim çok sevdim be kanka keşke daha önce tanisaymisim ❤️

İlgili sorular

0 oy
35 cevap 479 göst.
10 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Esmosum (7,740 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 57 göst.
13 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Islam (37 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 367 göst.