0 oy
619 göst.
Aile kategorisinde (290 puan) tarafından
Her gün bi post paylasıyorum hakkınızı helal edın dertlı olunca ınsan ufakta olsa bı cıkış yolu arıyo eşime karsı duygularımdan emın olamıyorum o cok seven hergun senı sevıyorum canım esım dıye mesajlar atan ben bır bucuk yıldır yüzüne zar zor gülümser oldum sevıyormuyum sevmıyormuyum blmıyorum ama boşanmak istemıyorum buna blıyorum cnku nekadar sorunlarda olsa şu yuvada eşimle mutluydum ki zira bosanmak için bi sebeb yok ortada es ailesi var fakat onlar yuzunden yuvamı bozmayı hıc bı zaman düşünmedim size sunu sormak istiyorum bı hocaya gıtsem ve kendime  eskisi gibi olmak için okuttursqm ettirsem olurmu sizce oluyup gecmeyin nolur cevap yazın cok zor böle yasamak ölüm gibi rabbım kimseye vermesin

23 Cevaplar

0 oy
tarafından
Acaba destek mı alsan 
(290 puan) tarafından
Devlet ilac verıp gönderdi özel pahalı nasıl destek alcm ki :((
-Reklam-
0 oy
(5,112 puan) tarafından
Bende öyleyim bu ara. Adamda değişiklik yok gayet ilgili, sevgisini gösteren bi tip ama ben hiç görmek istemiyorum. Hatta şimdi kahve yaptım o salonda ben balkonda içiyorum yanına gitmek istemiyorum. Anası bu eve her geldiğinde gözü mü değiyor ne oluyorsa böyle oluyorum
(290 puan) tarafından
Sizinki olupta gecıyo herlde benimki öle dehil 1 bcuk senedır gecmedi :(
0 oy
(2,273 puan) tarafından
Ay ben sana kendimi anlatıyım. Eşimi çok seviyodum biz kaçarak evlendik 1 ay kadar sonra düğünümüz oldu ama o 1 ay içinde ben herkesle tanıştım herkes tanıdı beni çok sevdiler falan. Düğün geldi çattı ama ben eşimden bi soğudum ki yani böyle adama bakarken midem bulanıyo resmen kaşı gözü yemek yeyişi her şeyi batıyodu dedim bu olcak hibi değil eşimin dayısı vardı iyi bi hocaydı. Düğün için gelmişti bende oturdum yanına kimse yokken dayı benim bi arkadaşım var eşiyle çok severek evlendi ama şimdi eşinden çok soğumuş neden olabilir dedim oda nazar değiştir dedi. Kaynanamda büyüklerinden el almış tuz çevirip dualar ediyor insanların üzerinde nazar çıkıyo o kişiden eşime dedim ki annene söyle bizi bi okusun dedim ikimizin üstünde tuz çevirdi işte sonra ben düzeldim çok şükür. Sanada nazar değmiş olabilir ne demişler nazar deveyi mezara koyar 
(290 puan) tarafından
Ciddenmi böle bişey mümkğnmü ** bnim 1 bcuk sene oldu normalmi bukadar uzun olması :(
(2,273 puan) tarafından
E çaresine bakmazsan 10 sene bile sürer canım ne demişler yer gök dua ile.

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 187 göst.
2 Mart 2022 Diğer kategorisinde Fatmaaa43 (112 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 342 göst.
0 oy
1 cevap 41 göst.
25 Temmuz 2024 Diğer kategorisinde 1Gozbebegimmm (2,994 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 45 göst.
22 Temmuz 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sinem_A (114 puan) tarafından soruldu

397,725 soru

11,895,012 cevap

36,018 kullanıcı

...