0 oy
118 göst.
Diğer kategorisinde (321 puan) tarafından
Kızlar ya evim kira çok büyük büyük olduğu kadar da duzensiz. Evim de halı var ama hep birilerinin verdiği farklı fakli eski model halılar var. bugün arkadaşıma gittik evi düzenli ve temiz di benim kadar kimse temizlemez halılar kalın farklı farklı olduğu için bı turlu temiz olmuyor kirlenince yikamakta zorlanıyorum o yüzden evime halı almak  istiyorum hem biri evime gelince biraz temiz dursun istiyorum. Biliyorsunuz ki halı bi evde çok önemli. şimdi eşime söylesem biliyorum olmaz diyecek ama ben şoyle uygun fiyatlı halı satan bi site varmı bildiğiniz Instagram da modellere bakmak istiyorum beğendiğim varsa eşime aldıracam. Umarım şaşırtır beni anlar. 

3 Cevaplar

0 oy
(1,096 puan) tarafından
Burda büyük 15 metrelik ince hali satiyolar 1.300 tlye ama çok güzel 12 metrelik olani var leke de tut m uyor ince ama kalitesi de fena değil 
-Reklam-
0 oy
(1,246 puan) tarafından
İnce kaymaz taban halı var tavsiyem canım hem daha uygun Hem yıkaması zahmetsiz yıkamalar bile uyguna yıkıyo inceleri. Bikaö seneye sıkılınca değişmesi de sorun olmaz çünkü çok uygun ve odana göre al ekstra büyük alma sakın benim oturma odama 4m² uygun olmasına rağmen bana evlenirken zorla 6m² aldırdılar şuan kocaman duruyo odada ve odayı da küçücük gösteriyor 
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Burada esraeymen var. Görürse postunu gelir. Oda satış yapiyordu

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 198 göst.
3 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Defne21defo (800 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 103 göst.
0 oy
3 cevap 155 göst.
20 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Istanbullu 34 (5,272 puan) tarafından soruldu