0 oy
103 göst.
Diğer kategorisinde (50 puan) tarafından
Merhaba yaklasik bir bucuk aydir bu sorunu yaşıyorum sutum tazyikli geliyor hic normal kucagima alip emziremiyorum sadece geceleri uykulu oldgu icin yavs yavas emiyor cok nadir bogazonda kaliyor ama gunduz emzirkmk tam bi iskenceye dönüştü havada geze geze hoplata ziplata bisekikde emzryrim oazmnda yine kaciyor bogazina ama bi sure emziryrum yinede durum bole olunca bogazina kacinca bidaja almiyor araya zamn girip tekrar emzryrum ve hersey bastan yine aynisi yasaniyor dojtora sordum makas yap dedi yaptim olmadi emzrme pozsyonlri var onlari yapiyrum yine olmuyor elktrkki pompa alip sagip vermeyi düşünüyorum artik...benle ayni durumu yasayn var mi acaba siz nasil astiniz

5 Cevaplar

+1 oy
(1,135 puan) tarafından
Ah çok iyi bilirim bu durumu aynısını yaşadım sutum benim de aşırı tazyikli geliyordu emme pozisyonları felan hiç işe yaramadı benim en iyi çözümüm elektrikli süt sağma aletiyle bebeği emzirmeden önce epeyce bir sütümü pompalıyor sonra bebeğimi emziriyordum bu şekilde sütümün tazyikini azaltmış oluyordum.. Buarada pompasiz elle de sagabilirsiniz biraz daha uzun sürüyor ama o da bir çözümdür.. Allah kolaylık versin ama bir kac ay sonra düzelir bu durum endise etmeyin memeler terbiye oluyor zamanla :)) 
(50 puan) tarafından
İnsalah teskerkkr ederim bir aydan fazla oldu bu durumu yasayali cok uzun surdu gibi
(50 puan) tarafından
Birde bu gece hic uytmadai saat basi kalkip agladi karni iki gündür cok guruldyor sabahta bi gozu capaklanmisti sizce bunlar neden olmus olabilr
(1,135 puan) tarafından
Hasta olabilir belki, benimki de ne zaman hasta olsa gözünden capak seklinde atardı biraz takip edin bakalım durumunu
(50 puan) tarafından
Tamam canim cok sagol
-Reklam-
0 oy
(184 puan) tarafından
Biberona alışırsa meme Reddi olur canım. Ve bebek emmediği için zamanla sütün azalır. Silikon göğüs ucu var Bi onu dene istersen 
(50 puan) tarafından
Onuda dogum yaparkn gogus ucum yok diye kullanmistim...aslinda dogru söylüyorsunuz bi deneyeyim emermi sizce ondan
(50 puan) tarafından
Ozellikle gece yatrcagim zamn cok zorlanıyorum ememedigi icin uykuya gecmesi zor oluyor zaten gec uyuyor gece oniki anca
0 oy
(2,729 puan) tarafından
Sağ emzirmeden önce.  Ama sen bu sorunu bir doktora anlat Allah korusun 3 aylık da büyük yani neden hala devam ediyor 
0 oy
(1,371 puan) tarafından
Ben careyi yatarak emzirmekte buldum 4 aylık olunca düzeldi zaten artık kaçmıyor genzine
(50 puan) tarafından
İnsalh benimde duzelir artik bende yatarak emzryrum.bazen ondada basini cevrip cevrip duruyor bir emiyor bir geri cekiliyor
(1,371 puan) tarafından
Aynı benimkide öyle yapıyordu canım 4. Ayın ortasında düzeldi
(50 puan) tarafından
İnşallah
0 oy
(2,359 puan) tarafından
Benimde öyleydi canım defalarca boğazında kalıyordu bir anda tazyikli gelince. Onun için sütünü vermeden önce az sağ sonra ver. Büyüdükçe alışıyor zaten bebek sorun olmuyor.
(50 puan) tarafından
Tahmini ne kadar sagmayalim kac cc kadar
(2,359 puan) tarafından
Canım bak o sütünü sağ yani bir çay bardağının yarısı ya da az daha fazlasını sağ bebeğini emzir sonra o sagdigin sütü biberonla en son ver bebeğine. Öyle yapıyordum ben.
(50 puan) tarafından
Tamam teşekkür ederim inşallah yakin Mnda duzlir
(2,359 puan) tarafından
İnşallah düzelir canım.

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 390 göst.
0 oy
4 cevap 55 göst.
18 Aralık 2023 Diğer kategorisinde heygirls (409 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 111 göst.
21 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Emine314 (225 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 80 göst.
13 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,480 soru

11,421,125 cevap

34,977 kullanıcı

...