0 oy
218 göst.
Diğer kategorisinde (321 puan) tarafından

Arkadaş pek kahve içmiyorum ama bazen içtigimde de bin pişman oluyorum bende bu kadar etki etmesi normal mi ya her içişimde sabahlıyorum resmen misafirliğe gittik 1 fincan içtim eve geldim üst komşum geldi bı fincan daha içtim artık uyku uyuyamıyorum ya :'(

5 Cevaplar

+1 oy
(1,170 puan) tarafından
kafein miktarindan aslinda uykusuzluk oluyor diye bir halk arasinda boyle inanilmis ona kalirsa cay cikolata vs onlari da tuketmemek gerek bn kahve aşığı biriyim yatamdan icer yatarim hatta icince bnim tam tersi uykum gelir
(7,935 puan) tarafından
annem de öyle derdi canım
(321 puan) tarafından
Kuzum inan halk ne demiş neye inanmıs hiç bir bilgim yok ama gerçekten ben her içtigimde sabahlıyorum. Kahve yi pek falzla içen biri değilim ayda bir 2 ayda bir belki içerim ama içtiğim akşam uyuyamıyorm bak saat 5 çeyrek geçiyor ben hala kivraniyorum yatakta telefon la bile ugraşmiyorum. Uyumak için birşey düşünmemeye çalıştım sayı saydım yok hicbirseu fayda etmiyor uyuyamıyorum ama kafam çok ağırlaştı.
(1,170 puan) tarafından
dogrudur canim nadir ictiginden belki rahatsizlik veriyor olabilir
-Reklam-
0 oy
(9,626 puan) tarafından

Bende öyle şeyler hiç etki etmiyo ya 50 fincan kahve içsem uykum varsa kaçırmaz bide ayran yoğurt uyku getirir derler oda uyku yapmaz benmi anormalim acaba :D

(321 puan) tarafından
Ya ne güzel kuzum. İnan kafayı yiyecem uyuyamıyorum yarın pazar eşim evde erken kalkmam lazm kafam ağırlaştı ama uyuyamıyorum şu 1 fincan kahve den hep öyle oluyor bende içip sabah 7 ye kadar yatakta döndügümu hatırlıyorum. Normalde kendim asla geç saatte içmem ama misafirliğe gidince içiyorm işte herseferinde bu sefer birşey olmaz diyorum ama gece uyuyamıyorum
0 oy
(3,329 puan) tarafından
Kahve icmeden uyuyamiyorum. Esim bi kahveni icte yat artik der o kadar. Alışık degilsen ondandir.
(321 puan) tarafından
Pek alışık değilim ayda bir içerim belki. Ondan mı bilmem ama pes dedirtiyor vallaa her içtigimde sabahlıyorum offf ya sabah ta erken kalkmam lazm içim şisti
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Malesef öyle bi etkisi var gündüz saat 4ten sonra asla içmemelisin , hele 2fincan asla uyutmuyor.Yeşil çay , ada çayı iç.
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Bilmiyorum ki canım gece gündüz çay kahve içerim uykusuzlukta hiç yapmaz

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 535 göst.
31 Ocak 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Ferda74 (132 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 262 göst.
29 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hicrannn (1,080 puan) tarafından soruldu
+1 oy
4 cevap 255 göst.
19 Nisan 2024 Aile kategorisinde Papatya0000 (99 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 399 göst.
14 Kasım 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,234 soru

11,413,267 cevap

34,957 kullanıcı

...