0 oy
96 göst.
Diğer kategorisinde (210 puan) tarafından
Hayırlı sabahlar arkadaşlar 14+3 hamileyim ama hamile kaldığım günden beri hep içime bir korku girmiş gece yatamıyorum lavaboya kalkarken bile korka korka kötü kötü kabuslar görüp duruyorum ya uykadan birden ürpererek kalkıyorum yatmadan önce çok dua da ediyorum telefonum da dua açık bırakıp uyumayada çalışıyorum ama hiç geçmiyor bu korku ya ne yapa bilirim yada yaşayan oldumu gebelikte böyle bir şey 

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben hep yaşadım 3 harfliler korkutuyor seni belli ki bebeğin zarar görsün diye Büyük ihtimal erkek bebeğin belli de olmaz ya hani Allah'ın takdiri Rabbim sağlıklı evlad versin tek kalma yattığın odaya Kur'an koy yattığın yastığın içine felak nas surelerini yaz kılıfın içine koy ben çoğu zaman böyle korundum besmelesiz yere basma abdestli gez sürekli tespih çek
(210 puan) tarafından
Tmm Allah razı olsun çok Saol
(7,993 puan) tarafından
Erkek olunca ne oluyor merak ettim bende oğluma hamileyken gerçekten benide korkuttular çok :(
tarafından
Sendende canım

Minnos_1  Erkek çocukları soyları devam ettirdikleri için ve çoğaldıkları için musallat oluyorlar ben 5 yıl boyunca hep düşürdüm sonra kızım oldu şimdi erkek çocuğum olacak ama kendimi kızımla uğraştırıyprum kafamı dağıtıyorum
(7,993 puan) tarafından
Aa çok garip. Bende çok uğraştım hamileyken ama ben korkmuyodum sadece o anı yaşarken korkuyordum. Uykudayken evin içinde ayak sesleri duyuyodum birinin bana geldiğini felan hissediyodum. Genelde eşimin kılığına giriyolardi. Ve ben eşimin kıyafetlerini yanıma koyarak yatmaya basladiktan sonra asla gelmediler. Lohusalikda da bir iki korkunç şey gördüm şuan hepsi bitti
tarafından
Aynen yeni doğan bebeğe de babasının kıyafetini koymakda faydalı o zaman bebekde rahat ediyor
-Reklam-
0 oy
(1,246 puan) tarafından
Psikolojik bence. Kendini rahatlat neden bu korkular var içinde bunun sebebini bul ve kendine telkinlerde bulun. 
(210 puan) tarafından
Önceden hiç böyle birşey yoktu gebe kaldığım dan beri böyle çünkü fark ediliyor hep kötü kabuslar görüp duruyorum
(1,246 puan) tarafından
Yanında anlattılarsa bu tarz olaylar önceden ya da okuduysan burda falan bilinç altına işlemiştir kuzum belkide.  sen duanı oku yat Allah'a sığın bişey olmaz Allah'ın izniyle kuzum.
(210 puan) tarafından
Çok Saol Allah razı olsun ya
(1,246 puan) tarafından
Amin cümlemizden
0 oy
(7,255 puan) tarafından
Kuzucum sakin ol psikolojik etkileniyorum bak akşam yatarken güzel abdest al tertemiz ve besmele cek ihlas felah nas oku 7 Ayetel Kürsi oku yat uyu kalkma sabaha kadar olur öyle şeyler aklına kötü getirirsen kötü olur hemen cinler periler diye düşünme bişey olmaz Allah'ın izniyle 
(210 puan) tarafından
Allah razı olsun gece kabus görmüştüm uyanamiyordum resmen artk sesli sesli o esna tüm dualari okudum ya
(7,255 puan) tarafından
Yok bitanem yok aklına kötüyü getirme bak bende hamileydim şimdi 7 aylık bebeğim var bekarken yalnız kalmaktan çok korkardım şimdi artık alıştım eşim vardiyalı calisiyo geceye gidince evde yalnızım eşim 6da gidiyo ben isim varsa işimi yapıp erkenden gidip yatıyorum çocuk 9ds uyuyo hamileykende 8de yemeğimi yerdim işlerimi bitirirdim suyumu alırdım wcye giderdim kapı pencere kontrol edip gider yatardik hala öyle oğlumu uyutuyorum hemen yatıyorum akşam 9dan sonra yatak odasının kapısını kapatıp hiç dışarı çıkmam mecbur kalmadıkça benim sağımda solumda altta üstte hep oturan var üstteki yuruse benim evde geziyo sanarsin o yüzden düşünürsem çok şeyden korkarım mesela sabah 4tte kim sandalye çeker kapilari çarpar komşularım tamam gürültülü dur de gece 12den sonra değil e o sesler nerden cikiyo dimi ben bunları hiç aklıma getirmiyorum yatak odami kaatmamin sebebi de bu gece karanlığında uyanırım bişey olur bişey gözüme takilaa korkarım diye kapatıyorum kabus mu gördüm yorganı çekiyorum üstüme yok yok görmedim görmedim diyorum besmele çekiyorum ya Fettah ya Allah diye diye geri uykuya dalıyorum hiç kabus gördüm eyvah diye kalkmiyorum asla uykumu dagitmoyorum eğer düşünürsem kafayı yerim çünkü sen güzelce abdestini al dualarını oku vur kafayı yat bulundugun odada kuran bulundurma ayağını uzatsan ondanda korkuturlar ya da dua açık oluyo demişsin kuran açıkken yayılmaz ondan da korkuturlar bunlara dikkat et rabbine göçen yeter canım benim rabbim senden de razı osun inşallah
(210 puan) tarafından
Ayy Allah razı olsun içime su serptiniz artık öyle dikkat ederim çok Saol
(7,255 puan) tarafından
Rica ederim canım ne demek oğluma dua et yeter :)
(210 puan) tarafından
Tabi ki ederim
0 oy
tarafından
Oku bol bol hatta netten kuran aç evin içinde dinle sürekli 
(210 puan) tarafından
Yapıyorum gerçekten gece dahi artk açıp öyle uyumaya çalışıyorum
0 oy
(1,118 puan) tarafından
Bir hocaya git . Mesala tuz.a dua okut ustunde tasi . Yada bildigiin dualari tuza kendin oku . Ustunde tasi . Insallah gecer 
(210 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun ya gerçekten artık uyumak istemiyorum ya

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 269 göst.
3 Aralık 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 57 göst.
23 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Papatya43 (524 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 133 göst.
15 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 324 göst.
13 Ekim 2020 Diğer kategorisinde Hayat nesemm (374 puan) tarafından soruldu

381,691 soru

11,426,259 cevap

34,985 kullanıcı

...