0 oy
78 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (35 puan) tarafından
Kızlar benim kızım 1.5 yaşında anastezili beyin mr si çekilecek ilaç damar yolundan mi veriliyor 

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
İlaçlı emar öyle çekiliyor canım ama bebek te nasıl olur tam bilmiyorum. Geçmiş olsun neyi var kızının 
(35 puan) tarafından
Sağol canım oturamiyor yürümüyor nöroloji uzmanı beyin mr si istedi
tarafından
Rabbim korktuğuna ugratmasin inşallah canım.  Geçici bir durumdur inşallah
-Reklam-
0 oy
(329 puan) tarafından
Geçmiş olsun bildiğin kadarı ile damar yolundan veriliyor 
0 oy
(4,710 puan) tarafından
canim gecmis olsun anestezili uyutarak oluyor bana uni surupla bazilarinda damar yoluyla uyutuluyor kontrasli derse sonradan damardan ilac veriyorlar onun icinde damar yolu sart normalse sayet direk giriliyor. erzurumda surupla uyutuluyor damar yolu icin aileye soruluyor urfa da direk ilacla uyutulup damar yolu sart oluyor 
tarafından
Erzurum lu musun Urfa li mi?☺️
(4,710 puan) tarafından
tokatli :):)
tarafından
Ahahaha tam kafa karışıklığı olmuş . Bende hemşeri buldum diyordum ne güzel ☺️☺️☺️
(4,710 puan) tarafından
Hemsirelik mezunuyum canim esim uzman olduğundan karsta yasadik cocukta norolojik sikintilar oldu o zaman erzuruma gittim geldik simdi de rapordan urfaya geldik burda da cekindik sorobilirsin :):)
0 oy
(3,794 puan) tarafından
ilacli film damardan veriliyo ilac . bende cekinmistim . hepsi bi olurmu bilmem ama once ilacsiz cektiler sonra emarin ortasinda geldi hemsire kolumdan ilac verdi cekime devam ettiler

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 412 göst.
6 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 158 göst.
0 oy
1 cevap 35 göst.
16 Nisan 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde sevlev (1,012 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 65 göst.
12 Nisan 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde HopDedik (84 puan) tarafından soruldu

381,497 soru

11,421,790 cevap

34,978 kullanıcı

...