+1 oy
108 göst.
Diğer kategorisinde (490 puan) tarafından
Haftaya perşembe oğlumla adliyede pedegog randevum var oğlum 18 aylık  pedegog velayeti etkiliyormus hakim pedegogun kararına göre velayeti kimse olacağına karar verecekmiş gıden varmı neler soruyor pedegog 

6 Cevaplar

0 oy
(2,211 puan) tarafından
Bilmiyorum kuzum süreç nasıl oluyor, Rabbim umduğunu karşına çıkarsın inşallah. 
(490 puan) tarafından
Amin inşallah sağ ol
-Reklam-
0 oy
(329 puan) tarafından
18 aylık bebeği anneye verilir sorgusuz sualsiz neden böyle birşey istediler benim oğlum iki yaşında velayetle ilgili birşey demediğimiz halde velayeti bana verdiler 
(490 puan) tarafından
Geçici velayeti mi sende eşin velayeti istemedimi
(329 puan) tarafından
Sormadı ki hakim direk yaşı küçük olduğu için anneye velayet veriyorum 5 yaşında almak isterseniz başvurabilirsiniz demişti babaya
(490 puan) tarafından
Bu hakim niye böyle yapıyor ya geçici velayeti bende pedegogdan sonra değişebilirmiş ne kadar saçma ya
(329 puan) tarafından
Yorumunu okudum iftira var ise araştırırlar ondandır ozaman Allah ferahlara çıkarsın ama çok büyük derecede bir sıkıntı yoksa sana velayet anneye verilir
0 oy
(5,824 puan) tarafından
Eşinin senin hakkında çocuğa bakamıyor şiddet uyguluyor iddiaları mı var? Yoksa 18 aylık bebek için pedegog çağırılmaz anneye verilir. Pedegog her çocuğa farklı davranır kimiyle oynar kimine soru sorar kimine resim çizdirir onu yorumlar
(490 puan) tarafından
Geçici velayeti bende şimdi ama pedegogdam sonra tekrar düşünebilecekmiş çok saçma gerçekten
(5,824 puan) tarafından
Bu yüzden pedegog çağılırmış.. Çocuğun şiddete maruz kalıp kalmadığını anlamak için eğer iftiraysa için rahat olsun alırsın velayeti
(490 puan) tarafından
İnşallah canım sağ ol
(5,824 puan) tarafından
Hakim her iddia için işlem yapmak zorunda
(490 puan) tarafından
Hakim  her işlem için  işlem  yapıyor ama nafakayı hala çıkartmıyor
0 oy
(2,196 puan) tarafından
Sende çocuğu verirken yanından ayrılırken videoya al temiz düzenli teslim ettiğine dair hatta evden birinin telefonunu al kendi telefonunla çocuğu gönderirken hem o telefon ekranındaki saati tarifi hemde çocuğu çek 
0 oy
(356 puan) tarafından
18 ay küçük bir yaş beden diline bakılır bağlılığına gelişimine bakarlar 
0 oy
(1,871 puan) tarafından
Ne alaka pedegog ya kız anneye muhtaç süt çocuğu anneye verilir bu değiştirilemez baba ne kadar isterse istesin

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 51 göst.
12 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Yalandunya34 (490 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 197 göst.
3 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Yalandunya34 (490 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 189 göst.
1 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Ozlem52 (105 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 162 göst.