0 oy
146 göst.
Diğer kategorisinde (2,605 puan) tarafından
Görümcem evleneli 6 ay etti ama henüz evine gitmedim eşim kayınvalidem diğer görümcem gitti bizde iki eltiyiz ben evlenmeden önce diğer eltimle biraz sorun yaşamışlar hadi onu ondan cagirmayabilir evine bekarken de fazla konusmazlardi selam selam o kadar ama bnmle bı sorunu yok 4 yıllık evliyim bni de sever bende severim evine gitme meraklısı da değilim ama niye böyle yaptı ki

3 Cevaplar

0 oy
(8,318 puan) tarafından
Eşinin sensiz gitmesi hata olmus canım cagırması icap ederdi
(2,605 puan) tarafından
Ben o zmn annemlerdeyim bişe de diyemedim ama sinirlendim bı daha öyle bise olursa onu bekliyorum ☺️☺️
(8,318 puan) tarafından
Eşin sana danıştıysa giderken iyi canım
(2,605 puan) tarafından
Danismadi canim akşam görüntülu konuşurken ordalarddi annesiyle bensiz gitmesini bekliyorum kizmam icin
-Reklam-
0 oy
(3,230 puan) tarafından
Sen çağırdın mı hiç 
(2,605 puan) tarafından
Tabii ki geçen hafta kayınvalidem gorumcelerim bizdeydi  kayınvalidem evleri yakın bize berkarken çağırırım gelirlerdi
(3,230 puan) tarafından
Adettir hani önce evlenen çift çağrılır sonra onlar çağırır. Boşver canim o zaman kendi bilir
(2,605 puan) tarafından
Eşi calisiyo cnm sabah namazında gidiyo gece ,12 de geliyor izin günlerini de bilmiyorum ama eşim çok çağırdı abi bize de gelin falan diye ama hiç eşiyle gelmedi ablam burda olursa kayınvalidem le çağırıyorum ama beni cagirmadi
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Evlenince bir yerlerine birşeyler olmuş o yüzdendir jdjdndndn
(3,244 puan) tarafından
Bu gün öğlen bakuye yola çıkcaktık. Bi sürü iş çıkardı kayın pederim. Eşim anca şimdi işleri bitirdi. Şimdi de gitsek olmaz. Yarın sabaha kaldı
(7,121 puan) tarafından
Geçti o ya ilaç getirttik eczaneden iyiyiz şimdi
(3,244 puan) tarafından
Geçmiş olsun
(7,121 puan) tarafından
Sanada :)
(2,605 puan) tarafından
Bilmiyorum daha cnm ben evime cagiririm ararım konuşuruz geçen kayinvalidemlerde kalıyordu gidecekti dedim abla vizede gel diye ama o bana demedi adettendir demek

İlgili sorular

0 oy
29 cevap 904 göst.
18 Mart 2021 Diğer kategorisinde Zhlfrk (6,919 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 86 göst.
24 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Eminekarakas (17 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 133 göst.
25 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Efe almaz (3 puan) tarafından soruldu

379,453 soru

11,358,638 cevap