0 oy
300 göst.
Diğer kategorisinde (406 puan) tarafından
Kızlar tam 1 buçuk yıl saçıma boya değmedi öncesi ombre vardı gebelikti doğumdu lohusalık derken oğlan 3. Ayına girdi benim saçta ,3 farklı renk var dipler koyu kahve ortalar dore uçlar mısır püskülü :) nasıl gidecem bilmiyorum kuaföre o kadar berbat duruyor ki hani az gideri olsa umursamiycam bukalemun gibi dolaniyorm

Bir ay sonra gitsem oğlum 4. Ayına girecek ya oyuncaklar falan ilgisini çeker mi eşim idare edemez mi acaba sütümü sağp gitsem anam bırakamıyorum çocuğu korkuyorum birakmaya

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bu gün bende gidecem kuaföre iki kızım var ikisinide yanımda götürüyorum bizim kuaför tenha oluyor ") küçüğü arabaya koyuyorum küçükte kendi kendine kuaforculuk oynuyor hemen şipşak işimi halledip çıkıyorum olmadı sende bebeğini uyut git önceden randevu al hemen git isini hallet gel uyanacak olursada esin biraz gezdirsin falan oyalasın artık ")
(406 puan) tarafından
Kuaföre gittim öyle 5 saat sürer deyince geri çıktım :) işlem uzun sürecek saçının diyo
tarafından
Oooo 5 saatli ne işi varmış yahu gel ben yapayım iki saatte ")
(406 puan) tarafından
Önce komple boyanacak sonra paket atılacak sonra tekrar boyama sonra kesim :)
tarafından
Allah yardım etsin "))
-Reklam-
0 oy
tarafından

Kız yok mu gorumcen  arkadaşın kardeşin gelsin seninle kuaföre orada ilgilenir bebekle sende işini halledersin sanki 2 gün mü sürecek:ermm:

(406 puan) tarafından
Yok kız 5 saat sürecek al tarafı:) arkadaşım dedi ben bakarım diye ama benim oğlan huysuz biraz ondan çekindim orda ağlar durur diye onunda var kızı 5 aylık
tarafından
Onunda varsa ufaklığı biraz sıkıntılı olabilir
5 saatte az değilmiş hani :))
(406 puan) tarafından
Aynen çünkü saçlarım o derece Berbat :)
0 oy
(3,078 puan) tarafından
Aynı dert bende de var  canım benim saçlar çok uzun birde kalçami geçiyor kuafore gidemiyorum napsam bilemiyom cokta uzun suruyor islem 
(406 puan) tarafından
Kendimi paspal gibi hissediyorum valla ya
(3,078 puan) tarafından
Kuaförün yolunu unuttuk resmen
(406 puan) tarafından
Aynen öyle kimse de yok bırakacak görümce var onun zaten başında kaynanası var çocuğu var

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 175 göst.
30 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Tug.ce (163 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 197 göst.
1 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Cikolata canavari (743 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 256 göst.
9 Temmuz 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Buket masal (2,377 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 312 göst.
27 Mayıs 2021 Aile kategorisinde YeniiiAnneee (218 puan) tarafından soruldu

382,980 soru

11,464,096 cevap

35,058 kullanıcı

...