0 oy
541 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (1,618 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

image

Kızlar benim ceyizimde 55 tane yazma var dayimin kizi illa yazmalarini bana sat diyor kararsız kaldim hepsi güzel oyalar
Kendimce düşündüm kendim yapmayı da biliyorum acaba ona verip kendime beğendiğim modelleri mi yapsam
Tanesini 350 tlden vericem

40 Cevaplar

0 oy
(2,253 puan) tarafından
Teseturlumusun
(360 puan) tarafından
Hahahaha ben yanlış okudum o zaman iyi fiyat 10 tane 350 liradan vericem derken cok sasirdim cok pahali çünkü :D
(13,824 puan) tarafından
Okdr oldu mu fiyatları ben de kapalı değilim ama ceyizimde çok var☺️
(10,411 puan) tarafından
Bi yazma olmuş 35 40 lira ipler olmuş 8 tl artık alinmiyo  valka bende kardeşlerime bohcaya koyarım diye şimdiden alıp yapıyorum kendin yapsan sana 50 60 tl masraf oluyo yaptıysan bazı örneklere 400 istiyorlar
(930 puan) tarafından
Ama bazı oyalar cidden zor ve 400e değer ama bu yazmaya cidden 350 den satarsa kul hakkı olur bence
(13,824 puan) tarafından
Bugün ceyiizme baktım abooo yazmalarin içinden çıkamadım ben bendemi satsam napsam :⁠-⁠D
-Reklam-
0 oy
(7,225 puan) tarafından
Yarısını sat..  
(1,618 puan) tarafından
10 tanesini vericem canim
0 oy
(15,853 puan) tarafından
Var hepsini de kendi zevkime göre alip yaptırdım 
0 oy
(13,889 puan) tarafından

Bence satma kalsın tesetturluysen sen kullan 

(1,618 puan) tarafından
Ben kullanıyorum da iki üç tanesini gündeliğe çıkardım gerisi duruyoe
0 oy
(1,279 puan) tarafından
Zaten tesettürlüyum nerdeyse hepsini kullanıyorum kullanmadıkları min hepsini abilerimin ceyixine kaldırdım ben
0 oy
(1,095 puan) tarafından
Valla her gun baaka baska takiyorum 50 tane var hepsini de kullandim:)))
0 oy
(236 puan) tarafından
Annemin el emekleri var hiç birine kıyamadım bi kısmı eskise bi kısmı kalır dedim 
0 oy
tarafından
Bence satma yaa ilerde kızına hediye edersin annemin ceyizinden der hatıra kalır ben cok seviyorum öyle şeyleri halen anneme gidince onun eşyalarına ceyizine bakar karıştırırim:))
0 oy
tarafından
Bende 100 tane vardı çoğunu hediye verdim gitti 
0 oy
(2,769 puan) tarafından
Ben kullanıyorum canm bir yere gidince de iğne oyası takiyorum
0 oy
(48,494 puan) tarafından
60tane falan vardi cogunu dagittim yemege alıyorlar ya o zaman goturuluyo bizde acik oldugum icin birkac tane duruyo dolapta gerisi baza altinda
0 oy
tarafından
Satma kız bı daha almak yaptırmak zor yapmak hele çok zor 
tarafından
Benim 30 tane normal yazmam vsr annem 15 tane de normal tülbent yaptırdı rengarenk 3 tane mevlit örtüsü ama kimseye vermem yani çok pahalılar
0 oy
(7,596 puan) tarafından

Benim de 55 civarı birseydi 8 yıllık evlilik valla ne satarım nede birine veririm seve seve kullanıyorum hatta bugün 4 yaşındaki kızım diyo anne senin de 50 milyon tane yazman var :D

0 oy
tarafından
Bir sandık neredeyse ama hiçbirini veremem ben anacığımın el emeği :) 
0 oy
(182 puan) tarafından
Bense 70 den fazla çokta hediye etim ama pişman oldun keşke başka birşey verseydim diye çok kullanıyorum her elbiseme uydurmaya çalışırım artık yazma yapan çok nadir kişiler var yapanlarda çok para istiyor onun için satma dursun bi köşede bi zararı yok ne de olsa 
0 oy
tarafından
Yazma çok fazla değil mi ben olsam satarım :) 
0 oy
(7,924 puan) tarafından
Var ama bir kere bile kullanmadım bir kısmını sattım 10 tane simdi ya var ya yok ben kapalı değilim 
0 oy
tarafından
Kaçarak evlndim ceyzm yok 

Ama satma çocuğuna kalır kulnrsn eskiden yazma 10 TL'ydi annem ablma tanesi 40 a ordurmstu 4 yıl önce şimdi 200 olmus satma oda altın gibi degerlnr 
(1,618 puan) tarafından
Valla hemde nasıl değerleniyor
0 oy
(12,759 puan) tarafından
Ben açığım ona rağmen 20 tane falan var arada sırada yemek yaparken falan kullanıyorum ama hepsi annemin el emeği kıyamam zaten maliyetli de bir şey yenisini al ör zor olur dursun bence elinden geliyorsa talep varsa yenisini de örüp satabilirsin 
(1,618 puan) tarafından
Canım içinden 10 tane seçtim tanesini 350 liradan vereceğim
(12,759 puan) tarafından
O da mantıklı o zaman benim elimden gelmiyor sen marifetlisin yaparsın yenisini
0 oy
(3,095 puan) tarafından
Çok var 19 senedir duruyor rahmetli annemin el emekleri 

İlgili sorular

+2 oy
14 cevap 420 göst.
0 oy
8 cevap 113 göst.