0 oy
187 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (1,618 puan) tarafından
Kızlar eşim sürekli çalışıyor ben bazen meyve sebze almak istiyorum ya da yemek sipariş vermek istiyorum bazen de abur cubur çekiyor canim. Buraya market yarim saat uzaklıkta çocuk da küçük olunca gidip gelemiyorum var mi tavsiyeniz 

16 Cevaplar

0 oy
(4,290 puan) tarafından
Migros getir yemeksepeti bunları aşırı kullaniyorum ve çok da uyguna getiriyorum 
(13,821 puan) tarafından
Hayranim böyle kullannlara :⁠-⁠D:⁠-⁠Dben de binde bir nasıl indirimlerimi takip ediyorsunuz mesela aslında büyük rahatlık eve gelmesi
(1,618 puan) tarafından
Aynen ya büyük rahatlık
(4,290 puan) tarafından
Bildirimlerim sürekli açık bide hergun kontrol ediyorum özellikle getir de indirim güzel oluyor geçen mesela arkadaşım 10 tane ıslak mendili 90li sleppy den bahsediyorum 17 tl aldirdim bu rakamın içinde getirme ucreti de var o da olmasa neredeyse bedavaya gelecekti :D
(13,821 puan) tarafından
Evet bedava gbi bişi olmuş ben hic denk gelmiyorum böyle şeylere:⁠-⁠D:⁠-⁠D
-Reklam-
0 oy
tarafından
Migros getir Yemeksepeti şok market toplu alışveriş için olabilir
0 oy
tarafından
Getir kullanıyorum semtinizde varsa market konusunda o iyi. Arada migros sanal market trendyol godan da alıyorum
0 oy
(10,037 puan) tarafından
Herseyi aliyorum ama meyve sebzeye hic guvenmiyorum. Getirden aldim trendyoldan aldim yemeksepeti şok market. Kimse senin gibi secmiyo hele getirenler bide erkek onune ne gelirse onu koyuyo. Meyve sebze almiyorum o yuzden artik
(1,618 puan) tarafından
Anladım canım o zaman bende almayim
(10,037 puan) tarafından
Yani istersen dene canim. En son muz aldim dedimki nasil gelebilirki :) muz kutur kuturdu yenecek hali yoktu yani hic olmamis. Aradim iade ettim gelip aldilar
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Sadece trenyol yemek ve trendyol marketi kullanıyorum 
0 oy
(6,724 puan) tarafından
Getirde ki sebze meyveleri pekk sevmedim. Ama migrostan aldiklarim hep taze ve güzel görünüyor 
0 oy
(4,229 puan) tarafından
Migrostan alirim genelde indirimleri takip edip. Dun mesela paketli peynirlerde ikincisi yari fiyatinaydi. Meyve-sebzeyide guzel getiriyo migros. 

Yemeksepeti ve getirden yemek siparis ederiz surekli haftanin 2 gunu falan kesin. 

Bi de indirimleri takip ederim. Nerede var diye. Getir, getir carsi, yemeksepti market,yemekseperi mahalle. Trendyol hizli market (kupon verince tercih ederim genelde) A101 kapida,şok.

Hepsiburdan, trendyoldan da aldigim olmustur. Bakliyat,peynir, sivi yag, bulasik ve camasir makinasj deterjani, artik hangisinde indirimdeyse. 
0 oy
(336 puan) tarafından
Getir 

İstegelsin

Cepte şok 

Banabi 

Benim kullandiklarim bunlar canım memnunum özelliklere cepte şok dan sürekli sipariş veririm 
0 oy
tarafından
Getir uygulamasını kullanıyorum 
0 oy
(2,801 puan) tarafından
En çok getir kullanıyorum daha sonra şok A 101 Trendyol 
0 oy
(799 puan) tarafından
Ne güzel kullanan lara bende hayranım
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Bitanede ben soru sorayım beni sabitle üstte kalsin belki görüp cevaplarlar 

bu uygulamaların kapıda ödeme seçeneği var mı yoksa sadece kartla mi ödeme oluyor
0 oy
tarafından
En çok Trendyol ve getir kullanıyorum
0 oy
tarafından
Ben güvenemem yaa çünkü ben son kullanma tarihine falan bakarım çürük cariklari ayırırım onlar dikkat etmezler bunlara 
0 oy
tarafından
Trendyol- yemek ve market

yemek sepeti -yemek ve market

hepsiburada- market

migros -market

getir -yemek ve market

Şok -market(nakit seçeneği de var)

Bunlar aktif kullanırım
0 oy
tarafından
trendyol, migros, a101

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 213 göst.
14 Ekim 2021 Diğer kategorisinde ❤Hanifela ❤ (4,725 puan) tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 381 göst.
14 Aralık 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Azkaban (2,746 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 61 göst.
8 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 126 göst.
22 Nisan 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,802 soru

11,369,226 cevap

34,852 kullanıcı

...