0 oy
75 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (195 puan) tarafından
4 ayini doldurdu 21 i gelse 5 ayini doldurcak yavas yavas versemmi 5 ayıni doldurunca mi baslasam ki püre vermeye kararsizim

9 Cevaplar

0 oy
(1,024 puan) tarafından
Ben 5 buçuk aylıktı vermeye başladım 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Beş buçukta hafif hafif tadımlara başladım ben 
0 oy
tarafından
5de tadımlara başladık 
0 oy
(1,177 puan) tarafından
6. Ayda başladım , anne sütüne doysun acelesi yok, 9 aylık şuan, her seyi yer beni bile yer hiç bsey secmez (yani alışsın diye erkene gerek yok demek istedim), acele etmemeli
0 oy
(2,304 puan) tarafından
Ne bu acelen canım doktor ek gıdaya başlatır zaten gerek görürse. Kızım hem mama hem anne sütü ilerledi 6 ayda başladık şükür hiçte zorluk çekmedim şuan ne bulursa yer 1 yaşında 
0 oy
(543 puan) tarafından
Doktorumuz 5 aylıkken uygun gördü başladım 
0 oy
tarafından
5.5 aylıkken başladım 
0 oy
(2,369 puan) tarafından
Canim günlük bir su bardağı taze yoğurt mayala bebeğe içine bir tatlı kaşığı maya koysan yeterli her gıdadan ver yada suyunu ver ama ayrı ver bir dene ailerji yapacakmı bal bir  yaşına kadar yasak zaten yumurta vere bilirsin sarışını doktoruna hemsirene danış yinede çok verme istersen azar azar ver işte kendin peynir yaparsan ondan ver alerjik çocuk değilse hani emziriyorsan  suttende geçer biltisin çocuğunun duruma göre davran işte ben ek gıdaya  4 buçuk aylıkken başladım ama 23 aylıkken yemeye başladı yeni yeni şuan 24 aylık yemeyen yemiyor yani 4 buçuk aylıkken elma verirdim eline öyle yalanirdi yani böyle meyve havuç kivi tatlarını öğrensin diye 
0 oy
(12,517 puan) tarafından
5 bucukken tadıma başladım şu an 6 olduk 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 62 göst.
30 Ekim 2023 Aile kategorisinde Deflin (547 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 43 göst.
9 Kasım 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde ikiipasaannesi. (113 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 312 göst.
0 oy
2 cevap 66 göst.

378,040 soru

11,314,860 cevap

34,755 kullanıcı

...