0 oy
307 göst.
Moda kategorisinde (7,249 puan) tarafından

Sizce hangisi silikon guzel duruyor ama tabani yerle bir gibi karda giyilirmi bilemedim digerinin ici kurklu ve tabani kalin icide yumusak

image

image

13 Cevaplar

0 oy
(1,024 puan) tarafından
Siyah daha güzel 
(7,249 puan) tarafından
Yaa onu aldik ama 390 verdik digeride idare edermiydi acaba dedim pisman olmayim o zaman :)
(1,024 puan) tarafından
390 mi ciddi misin çok vermişsiniz ya
(7,249 puan) tarafından
Evet o oturdu azcik icime heralde ama saglam bi ayakkabiya benziyo buyuk aldim seneyede giysin dedim bende
(1,024 puan) tarafından
Anladım:) hayırlı olsun güle güle kullansın çok şık ama güzel
(7,249 puan) tarafından
Teşekkür ederiz canim daha iyileri size olsun :)
-Reklam-
0 oy
(236 puan) tarafından
Siyah daha kullanışlı ve güzel duruyor cnm
(7,249 puan) tarafından
Yaa onu aldik ama acaba dedim eve gelince tesekkur ederim
(236 puan) tarafından
İyiki onu almışsın cnm çok güzel
(7,249 puan) tarafından
Tesekkur ederim daha iyisi size olsun ins su gecirmez
(236 puan) tarafından
Amin cnm hepimize inş
0 oy
(1,618 puan) tarafından
Üstteki yağmur botu değil mi? O zaman karda sıcak tutmaz diye düşünüyorum. Tek avantajı su gecirmemesi ama soğuk olur. 
(7,249 puan) tarafından
Dimi benimde o aklimda kaldi alttaki kinetix ama su gecirmesine garanti vermiyor dedi bi acaba kaldi bendede
0 oy
(3,794 puan) tarafından
siyah her zaman iyidir ilkbahar kis sonbahar ama pembe sadece tek mevsimlik ayaklari terler
(7,249 puan) tarafından
Bende onu aldim ama acaba dedim sonrada tesekkurler canim
0 oy
(2,097 puan) tarafından
Çizmenin tabanı yerle bir değil içten topuğu var gibi sanki ama siyah daha kullanışlıdır muhtemelen su geçirmiyorsa
(7,249 puan) tarafından
Elimi icine soktum incecik canim ya ondan bi icime sinmedi digeri yuksek ve ici kalin kurklu su gecirmesine garanti vermiyormus kinetix
(2,097 puan) tarafından
Yani bu aslında yağmur çizmesi karda sıcak tutar mı bilemedim. Özellikle kar için alacaksan su geçirmez kar botları oluyor onlardan bakabilirsin.
(7,249 puan) tarafından
Oyle cok cok disari cikmiyoruz aslinda iste kis icin almistim
0 oy
(3,151 puan) tarafından
Alttaki kısa bilek boy yukardan kar vs alıyor çocuklar içine girince. Bide onu bağcıklı açık ordan da alıyor yani. Üstteki modelin içi kürklü modelleri var onlardan olursa daha iyi hem dışı plastik su kar vs geçirmiyor hem için kürklü olduğu için sıcak tutuyor hem de boy bı tik daha uzun olduğu için kara batsa da üstten girmiyor. Onlardan tavsiye ederim. Benim kızların hem normal kısa botu var hemde bu yağmur cizmesinin kürklü olanlarından var. Yağmur kar hep onları giyiyorlar o siyah botları pek kullanmiyoruz
(7,249 puan) tarafından
Yaa 390 a aldik siyahi 180 de silikondu bi eve gelince acaba dedim onumu alsaydim ki ayaklari karda üsümüyormu
(3,151 puan) tarafından
Yok canım sicacaik oluyor valla ama işte onların içi kürklü olanından olması lazım diğer türlü alırsan o sıcak tutmaz sadece yağmurlu havada su geçirmesin diye kullanırsın. Üstteki modelin aynı siyah gibi içi yünlü olanlarından al bence değiştirme imkanın varsa. Siyah modeldeki botlar önden yukardan vs geçiriyor hep çünkü
0 oy
(649 puan) tarafından
Silikon olani karda kullanamaz. Kar botu gibi değil yagmur botu gibi duruyor. Bu tarz alacaksanız bunun gibi olan kar botu bakin. Siyah kis için daha ideal duruyor
(7,249 puan) tarafından
Aynen yaģmur cizmesi canim banada digeri daha saglam daha sıcak geldi onu aldik ama bi acaba dedim
(649 puan) tarafından
Bence doğru seçim yapmışsınız güle güle kullansin
(7,249 puan) tarafından
Tesekkür edriz canim daha iyileri size olsun
0 oy
tarafından
ustteki kayar alttaki kislik usteki gibi kisliklwr var ama boyle silikon degil
(7,249 puan) tarafından
Banada öyle geldi biraz siyahi aldim
0 oy
(428 puan) tarafından
Canım üstteki Galiba şu gecirmiyo icide yünlü mu pamuklu mu oyleyese iyi deniyordu.Hem ayakları islanmiyo hem sıcak diyolar ben almadım da başkasından duyduğum.Alirsam bende usttekini düşünüyordum.Ama bu sanki daha basit dediklerinden değil gibi ya sıcak tutar miydi acaba 
(7,249 puan) tarafından
Basitlerden degil canim ici kurklu ama tabani digerine gore sertti ve elimi icine soktum yerle bir gibi olunca digeri daha saglam daha iyi gibi geldi onu aldim ama bi acaba dedim
0 oy
(997 puan) tarafından
Altaki siyah in bir benzeri var bende zamninda FLO dan almıştım 4-5 yılı var ilk kızıma almıştım şimdi ikinci kızım giyiyor maasallah hala taş gibi duruyor hiç bozulmadi
(7,249 puan) tarafından
Yaa kinetix mi canim
0 oy
tarafından
Siyah daha iyi 
(7,249 puan) tarafından
Dimi bende onu aldim ama digerimi olsaydi diye bi dusundum
0 oy
(117 puan) tarafından
Siyahı ben geçen sene kızıma almıştım güzeldi içinin yünlü olması da ayrı bi güzeldi ben memnun kalmıştım yani 
(117 puan) tarafından
Hayır cnm ama en iyi botu bile alsan suya basarsan illa ki su alır
(7,249 puan) tarafından
Orasida oyle digerinde su gecirmez diyodu ondan aklim kaldi benimde
(117 puan) tarafından
Ben memnun kaldım yani bence sende kalırsın
(7,249 puan) tarafından
Ins canim çok sağol buyuk aldim uzun sureli olsun bari diye 390 lira verince sen ne kadara almistin
(117 puan) tarafından
Ben geçen sene bence 300 e falan almistim diye hatırlıyorum
0 oy
(48,681 puan) tarafından
siyah güzel canim 
(7,249 puan) tarafından
Aynen bende onu begendim görunce onu aldik ama bi acaba demistim

İlgili sorular

0 oy
32 cevap 1,234 göst.
17 Mayıs 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Özlemm ❤ (902 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 251 göst.
3 Nisan 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 597 göst.
28 Eylül 2020 Alışveriş-Hediye kategorisinde Nur ela (3,794 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 280 göst.
10 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Enesa04 (142 puan) tarafından soruldu

379,890 soru

11,372,214 cevap

34,855 kullanıcı

...