0 oy
1,143 göst.
Aile kategorisinde (662 puan) tarafından
Kaynim karısından ayrılıp bizim eve yerleşti daha öncede bunla ilgili burda çok post açmıştım. Neyse bir aydır calişmiyo 11 e 12 ye kadar uyuyo uyanınca ona kahvaltı hazırlıyorum yiyip öyle gidiyo. Bugunde yine 12 ye kadar kalkmayinca kızımı aldım uyuttum kahvaltı faln hazirlamicam artık. Siz olsanız hazirlarmiydiniz kahvaltisini. Akşam yemeğini zaten hazırlıyorum esim yedide geliyo o dokuzda iki sofra kurup kaldırıyorum bide haftasonlari bazen oda 100 TL veriyo eşime başka hiç bi faydasi yok bize sadece zarar. 

38 Cevaplar

0 oy
(1,890 puan) tarafından
Hiç olacak şey değil başka söze gerek bile yok neresinden tutsan olmaz. Geçici bir durum olsa neyse insanlık hali dersin de yaşamak nedir. 
-Reklam-
0 oy
(2,705 puan) tarafından
Kalmasında sorun yok sorun 12ye kadar yatması bızım örf adetlerımıze uygun degıl hadı kaldın diyelim edeben evın erlegı lacta girip cıkıyosa o vakıt girip cıkılır eve.Fazla rahat sızınki.Benım eşimin kuzenı bı hafta kaldı işsiz oldugu halde cebınde parası yoktu ona ragmen dışarı cıkardı eşimle bırlıkte sonra o gelınce gelırdı eve asla bı dakıka bıle erken girmedı sokmamda zaten:)
0 oy
tarafından
Niye eli ayağı kırılmış mi tutsun kendine bi ev alsın anasını da diğer kardeşinden otursunlar bi arada 

Ohh ne güzel ekmek elden su gölden anası kendini oğluna kapamış diğer oğlunu da başka oğluna kapamış 

Insanda azıcık düşünce olur be özel hayat denen bisey var sen abisiyle mi evlisin kocanla mi ama en büyük suç da eşinde kusura bakma eşşek kadar abisine ne demeye bakıyor 
0 oy
tarafından
Nasil aile iliskileri anlamiyorum. Esin masallah konya ovasi genisliginde. Kaynin desen ayri tuhaf. En tuhaf da sensin bacim ses cikarsana azcik ne diye kabul ediyosun ustune bi de hizmet ediyosun.
0 oy
(7,846 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun inşallah çekilecek dert değil ben olsam hazırlamam gitsin nerde zıkkımlaniyorsa zıkkımlansın
0 oy
(10,604 puan) tarafından
Eşin Konya ovası mı bacım... Bak asıl haram bu işte
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Burda önemli olan para verip vermesi değil. Yakışık Almayan uygunsuz bir durum. Kalması hiç uygun değil.başka bir çözüm bulabilir eşin. Düşüncesi çok yanlış. 
0 oy
(1,375 puan) tarafından
Kaynima hizmet etmem hizmetçi degilm sonuçta ben 3 yıl diyosn ayrıca eşin yokken onun senle kalması nekadar doğru 
0 oy
(48,902 puan) tarafından
esinin sizde kalmasini kabul etmemesi lazimdi dehil 3yil 3gun bile istemem 
0 oy
(128 puan) tarafından
Esin yada kaynanan bunu düşünmeli yemek o bu geç zaten pişiyor da rahat edemen özel hayat esin yok arada şeytan var millet aaa kayni nolacak demez 
0 oy
(1,529 puan) tarafından
Eşinizin kardeşi sizinde kardeşiniz sayılır herkes nasıl kalıra getirmiş ama eskilerde aynı evde 20 kişi kalırmış kalmasında bir ayıp yokki sadece maddi olarak destek vermemesi ayıp ayda iki üç kez bile erzak alsa destek olmuş olur ayriyeten sizide memnun edip cüzzi miktarda para vermesi lazım bakmak zorunda tabiki değilsiniz Bi kız falan bulunda evirin gitsin :))
0 oy
(6,236 puan) tarafından
İyi de Koskoca adam Yani kendini ev tutup da ayrı yaşayabilir eşin işe gittikten sonra onun Seninle aynı evde kalması ne yazık ki uygun değil eşin buna nasıl müsaade ediyor anlamadım ve 3 yıl olmuş yani kendine ev bulup çıkamıyor mu Koskoca adam eşin Bu konuda Demek ki çok geniş kabul ettiğine göre alsın kaynananı da tutsun bir ev Kaynanan işini gücünü yapsın burada çalışsın
0 oy
(219 puan) tarafından
Hiç boş bir durum değil kimseye güven kalmadı neler oluyor görüyoruz sen bence artk hiç bisey hazırlama önüne sofra kurma hatta bizzat konuş kayninla eşine söyleme kızıyorsun kayninla halletmeye bak yolla evden 
0 oy
(3,128 puan) tarafından
Bana kayin elin oğlu oluyor neden ona bakayim ha 1 2 haftaya bir şey demem 3 yıldır ne demek bacım. Anasi babası yokmu bu adamın. 
0 oy
(4,389 puan) tarafından
Hazırladın mi kahvaltiyi
0 oy
(191 puan) tarafından
Yanlız ben herşeyi geçtim dinende Uygun değil evde eşin yoken kayinin evde olması  bilemedim benimde bekâr kayinim var eşim evde olmadığında kapımın önünden bile geçmez kayininda suç insan biraz düşünceli olmalı
0 oy
tarafından
Bir hazırlarım iki hazırlarım sonra umrumda olmaz birde onla mi uğraşacağım hizmetçisi gibi, onun keyfine göre uyanmasını eve gelmesini bekle sofra hazırla, oldu.. kabul etmem zaten öyle birşeyi nerde yaşarsa yaşasın, hem uygun değil 
0 oy
(439 puan) tarafından
Valla benim eşim olsa asla istemez kabul etmez çok kiakanc biri...üstelik eşim istese ailem asla müsade etmezdi yaygara kopardı senjn esin biraz tugafmis

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 72 göst.
7 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Eda34 (318 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 159 göst.
2 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Ecenin annesiii (1,025 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 346 göst.
27 Eylül 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 98 göst.
17 Mart 2022 Diğer kategorisinde Defne4567 (236 puan) tarafından soruldu

382,851 soru

11,460,376 cevap

35,046 kullanıcı

...