0 oy
1,110 göst.
Aile kategorisinde (656 puan) tarafından
Kaynim karısından ayrılıp bizim eve yerleşti daha öncede bunla ilgili burda çok post açmıştım. Neyse bir aydır calişmiyo 11 e 12 ye kadar uyuyo uyanınca ona kahvaltı hazırlıyorum yiyip öyle gidiyo. Bugunde yine 12 ye kadar kalkmayinca kızımı aldım uyuttum kahvaltı faln hazirlamicam artık. Siz olsanız hazirlarmiydiniz kahvaltisini. Akşam yemeğini zaten hazırlıyorum esim yedide geliyo o dokuzda iki sofra kurup kaldırıyorum bide haftasonlari bazen oda 100 TL veriyo eşime başka hiç bi faydasi yok bize sadece zarar. 

38 Cevaplar

+14 oy
(2,097 puan) tarafından
Nasıl yani kocan işe gidiyor sen kaynınla 12'ye kadar evde baş başa mı kalıyorsun? Valla bu ne örfde ne dinde yeri olmayan bir durum. Yemek hazırlanmasını zahmetini geçtim, çocuğuma hediye almadı kısmını düşünene kadar bunu düşünün bence.
(463 puan) tarafından
O kadar haklısın ki
(6,441 puan) tarafından
Kocandaki genişlik şalvarda yok der susarım ben 18lik kaynım bile bende kalamaz hizmetinide etmem
-Reklam-
0 oy
(2,062 puan) tarafından
Kyanan hayatta değil mi 
(656 puan) tarafından
Kaynanam hayatta eltimle yasiyo
(13,202 puan) tarafından
Eltin bu kaynının eşi mi başka elti mi?
(656 puan) tarafından
Başka elti
0 oy
(2,011 puan) tarafından
Ay ne saçma neden sizde kalyor hic uygun deil ki esin bise demiyormu
(656 puan) tarafından
Yok ben bişey deyincede kiziyo bana bekar adam tek nasıl yapsın diyo. Bendede suç ama adamın önünden bişey eksik etmiyorum akşam yemekti çaydır tatlıdır. Sabah ona tek kahvaltısını hazirliyorum geç kalkiyo diye. Bugün kizimi odaya aldım cikmasini bekliyorum hazirlamicam
(2,011 puan) tarafından
Valla bacim kusura bakma sende hata bakmak zorunda deilsn hic birşeyini hazirlama 3 yil diyosn pardonda ne zamana kdr bu boyle surecek
0 oy
tarafından
Eşime çok fena patlarım ben koca adamın evde ne işi var hem aynı evde tek durmanız bile gunah
(799 puan) tarafından
Bizdede bir hafta kaldı kaynım

ama eşimle girdi eşimle çıktı asla öyle ayıp kendini bilmezlik yapamazlar .çok ayıp ve günah
Başbaşa Kahvaltı hazırlamak nedir
tarafından
Ben taşınacam başka şehire orda bekar kaynim calisiyor ben eşime ilk başta dedim kardeşin bizimle kalmasın günah olduğunu herseyi anlattım tmm dedi

Aynn hem gunah hemde uygun değil değişik valla herifteki rahat kimsede yok
(799 puan) tarafından
Sorma domuz etini fazla kaçırıyor heralde
Kardeşim insan Karısını kocasınıda kıskanmicak ise yandık
tarafından
Ztn dünya hali beter olmuş Rabbım evlatlarımızı korusun:(
(799 puan) tarafından
Amin amin ahir zamanda yız çok zor bir devir
0 oy
(5,953 puan) tarafından
Ne alaka sizde kalmasi yakışmaz sizde kalmasi kocan iste her dk evdemi kocan hoş degil ben olsam kabul etmezdim asla ve esim onaylamazdi bizde kalmasini
(656 puan) tarafından
Her dakka evde değil çok şükür sadece geç uyaniyo ev dubleks yukarda uyuyo
(5,953 puan) tarafından
Ne olursa olsun sizde kalmasi degisik zaman kötü ne alaka ben belki evimde rahat dolascam kaynim bizde diye ona gore hareket edicem  dublex de olsa bana ters kuzum  yakışmaz her kocada izin vermez öyle gitsin anasinin evine
0 oy
(9,005 puan) tarafından
Niye anasına gitmiyor ben o kadarına katlanamazdim heralde 
0 oy
(1,024 puan) tarafından
Ne saçma ben asla kaynima hizmet etmem asla 
0 oy
(236 puan) tarafından
Ben olsam evimde tutmamki kahvaltı hazırlayım bide benm eşim olsa kıskanırdı kesin bide evlenmiş boşanmış benim evimde ne işi var
0 oy
(2,301 puan) tarafından
Annesi babası yaşamıyor mu yada kendine ayrı bir ev açsın madem ayrıldı neden sizinle yaşıyor . Ben olsan hazırlamazdm 
(656 puan) tarafından
Babası yaşamiyo anneside eltimle kaliyo.
(656 puan) tarafından
Annesi çok yaşlı zaten
0 oy
(86 puan) tarafından
Onun seninle ayni ortamda durmasi bile uygun degil kaynin atesten gomlektir haramdir.Esine soyle net bir sekilde.Gonderin evden.kazik kadar adam kendi isine gucune baksin b*k var sanki keyif catiyo bi de oglene kadar uyumalar falan.Gonderin gtsin ya sinirlendim bak.Mecbur musun sen.Ayip gunah ya.insanlar ne kadar hadsiz ne kadar pis ya.Valla senin yerinde olsam huzurum kalmazdi evde.Sen iyi sabretmissin bacim.
(656 puan) tarafından
Kaç keredir eşimle kavga ettim ama nafile. Koyduğun bı tabak yemek mi gözüne geliyo diyodu bı ara.yengemde bizle kaldı senin gibi demiyodu faln diyo
(86 puan) tarafından
Cok istiyoraan sen kardesinle yasa ben giderim de.Haram gunah nedir bilmiyorsa sen ne yaparsan yap anlamayacak.
0 oy
(1,726 puan) tarafından
Bu dinende uygun değil eşine söyle ona bir süre bakmışsıniz gitsin ev tutsun kendine boşanıyor mu evleniyor mu kendi bilir
0 oy
tarafından
Kız hatta 3-4 gün aralıksız uyumuş muydu doğru mu hatırlıyorum 
(656 puan) tarafından
Yok o ben değilim bende öyle bişey okumuştu burda. Benimki beleşci olan kayın bedavadan yiyip iciyo ne kirası var ne fatura derdi nede çoluk çocuk derdi yediği önünde yemediği arkasinda
tarafından
Eee bunca zaman niye sabrettiniz canım ya. Konusmadiniz mi. Geçim zor yani
0 oy
(4,700 puan) tarafından
Benden 5 yaş küçük kaynım var medrese de kalıyo ben 23 yaşındayım o daha 17-18 yaşlarında bizde kalmak isterse eşimle beraber eve geliyor sabah eşim işe  çıkarken onu da yanında götürüyo sabah 7-8 de çocuğu kaldırır uygun değil der götürür eşinin düşünmesi lazım 
(656 puan) tarafından
Akşam eşimden sonra eve geliyo zaten gündüzde yukarda yatiyo kalkana kadar inmiyor kahvaltısını yapıp gidiyo. Ama benim sinirimi bozan bizim sırtımızdan gecinmesi kızım doğdu amcası olarak bı hediye bile almadi. O kadar onun yemeğini çamaşırını yıkıyorum utuluyorum yabancı biri olsa bile çocuk doğmuş bı hediye alıyım derdi
(5,953 puan) tarafından
Kız sen ne rahatsın hediye düşünüyor  utusunu yapmış yikamis kusura bakma dert yanma sende kalsindq iki kuruş hediye dersine dusmussun pesssss
0 oy
(4,950 puan) tarafından
Suç kocanda ne kadar rahat bir insan öyle 
0 oy
(6,344 puan) tarafından
Hadi kocanı geçtim senin ailen demiyor mu bekar koca adamın senin evinde ne işi var diye. Benim ailem asla müsaade etmezdi böyle bir duruma gelir alırlardi beni 
0 oy
tarafından
Gitsin başka yerde yaşasın ne tuhaflar yaaa ne işi varmış eşin yokken senin evde eşinin bunu düşünmesi lazım 
0 oy
(799 puan) tarafından
Aynı evde kalmanız caiz mi nerden aldınız siz bunun bilgisini kim onayladı ne kadar gunah 

Kocan ile girse kocan ile çıksa neyse bir de birlikte kahvaltı yapıyoruz de burda yıkılalım 
0 oy
(5,338 puan) tarafından
Kendi ailesi yok mu sizde kalması hoş değil duş alsan misafirin akraban gelse nasıl rahat etcen. Bide onun üstü çamaşırı filan büyük konuşmayayım ben dokunmazdim
0 oy
(5,902 puan) tarafından
Benim de kaynım iki sene bizle k aldı üstelik annesi babası sağ olmasına ragmen ve durumları cok cok iyi olmasına rağmen. Cok zor günler geçirdim eşime de hergün söyledim o da inada bindirdi iki yıl batırdı kardeşini bana. O kadar bunaldım ki hergün Allaha dua ettim kurtulmak için. Zaten kiracıyız asgari ücretle zor geçinen bir aileyiz Bi de kaynıma baktık faydasını geçtim zaten zararı olmasa onada şükürdü ay sonu gelince bakkala borç yazıp ekmek alıyordum sen düşün cok şükür ki gitti de rahatladık. Dini yönden de hiç uygun degilmiş öyle olması. Bütün günahı eşimin boynuna ben hiç istemiyordum çünkü bizle yaşamasını. 
(5,902 puan) tarafından
Sende eşinle inatlasıp benim gibi olma güzellikle halletmeye çalış canım günah de bu evde bereket olmaz bu şekilde de güzelce ikna etme ye çalış
0 oy
(7,605 puan) tarafından
Valla sende iyi sabır varmış hiç kimse katlanmaz bu duruma onların sorunu sizi niye ilgilendirsinki madem evliliğini yürütememiş kendi başının çaresine de baksın bi zahmet.

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 67 göst.
7 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Eda34 (316 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 156 göst.
2 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Ecenin annesiii (1,022 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 339 göst.
27 Eylül 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 96 göst.
17 Mart 2022 Diğer kategorisinde Defne4567 (236 puan) tarafından soruldu

379,888 soru

11,372,214 cevap

34,855 kullanıcı

...