0 oy
237 göst.
Aile kategorisinde (161 puan) tarafından
Kızlar bugün esim ben görümcem ve iki kaynım(kayınlarım lise öğrencisi) gölete pikniğe gıttık. Göletin kenarına inmek istedik biraz taşlı çakıllı bi yokuştu orası da. Eşim inerken benim elimi tuttu. Taşlardan dolayı kaymayım diye el ele indik gölete. Neyse kenarında oyalandık hepimiz geri yukarı çıkacaktık esime doğru yöneldim görümcem koşa koşa gidip eşimin elini tuttu. Yukarı el ele cıkmaya başladılar. Ben en arkada kaldım esim de dönüp dönüp bana bakıyo tek kaldım diye. Kardesinin elini de bırakamadı doğal olarak. Esim dönüp bana baktıkca esimi çekiştiriyo yukarı doğru. Esim duramadı kaynımın birine dedi ki sen de yengenin elini tut düsmesin dedi. Ben de kaynımla el ele cıktım yukarı. Cocuk liseye gidiyo kücük sıkıntı değil ama bu meselelerden bana gına geldi. Daha 1 senelik evliyim ***** ***** esimin bana ufacık bi jestine bile delirip yok benden önce elini tutmalar yok benle şey yarışıtırmalar. Bu kafa yapısı değişiyo mu zamanla yoksa biz mi kendimizi geliştirip yetiştirip bu saçmalıkları kafamıza takmıcaz? Var mı tecrübeli. 

10 Cevaplar

+2 oy
(799 puan) tarafından
Lise öğrencisi olması çocuğun onun ergenlik döneminde olduğu gerçeğini değiştirmez 

Sen elin adamının elini tutamazsın gulum 

Sen kendini sakınmaz isen olmaz 

Asıl tutmicaktin ki 

Orda eşinin farkı ortaya çıkacaktı 

Benim elimi sen kocam olarak sana düşer benden mesulsun 

Kız kardeşin dıer erkek ağabeyleri ile çıkabilir ama ben çıkamam 

Mahremiyete dikkat eder isen sen kazanır sın sünnete uyan kurtuluşa erer
(3,686 puan) tarafından
Vallahi nokta atışı++
tarafından
Ne güzel yazmışsin
(799 puan) tarafından
Orda erkek de belli meşrebi geniş git yengenın elini tut demesi
Tutmicaktı ki
Hem kadının başka adama elimi vermem tutmam tavrı kocasındaki sadakati ortaya çıkaracak erkeğini daha çok bağlayacaktı kendisine.. mutlu edecekti hemde ailede güveni artıcaktı ...
Erkeğinin de daha çok üstüne düşmesine vesile olucak tı
-Reklam-
0 oy
(3,772 puan) tarafından
Uzaklaş uzaklaş taviz verme saçmaya kiskncla ugrasilmaz
0 oy
(5,952 puan) tarafından
Kocam olsa beni asgaida bırakmazdi kardesine nasil indiysen cik derdi cigerini biliyorum adamin esinde aileci belli yada sana bekle senide alcam dese tamam kardesine desin gel ablani cikar ben yengeni cikarim diye kardesini ne yolluyor
0 oy
tarafından
Abisini kıskanmış belli 
0 oy
(1,375 puan) tarafından
Eşime sağlam bir trip atardım 
0 oy
(7,713 puan) tarafından
Ne saçma ya benim de erkek kardeşim var böyle seylerde hiç karışmam daha evli değil ama beni çıkarmaya gelse eşini çıkar ben çıkarım derim insanlar nasıl zihniyetleri var anlamıyorum 
0 oy
(1,944 puan) tarafından
Bir daha olmasin de esine geç:) alişkanlik yapar sonra bu. ufak bir sey belki ama seni arkada birakmasi hos olmamiş daha ciddileri için sınir koymanin tam zamani
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Sen kendin hizaya sokacaksın benimki kız 21 erkek 18 nereye gitsek geliyorlardı baktım olacak gibi değil birde deniz piknik aileceydi en son kavga ettim eşimle son oldu bu zaten 15lik kızı var haftasonu geliyor onunla bide 2 kardeşle dışlanıyordum resmen bide eşinde hata elini bırakabilirdi sende kalkıp elini bırakamadı doğal olarak diyorsun yüz verme o konuda
0 oy
(2,365 puan) tarafından
Afedersiniz o yokuştan bokluga da düşsem eşim kaynimi yollamaz git yengeni çıkar diye bu konuda herkesin bunu düşünmesi gerekiyordu
0 oy
(1,125 puan) tarafından
Ya ne ben abimin elini tutarım gelinimiz varken nede görümcelerim kocamın elini tutup aşağıda bırakır asla böyle şeyler olmaz herkes yerini ve haddini bilir çok saçma geliyor bana böyle şeyler seninde elini tuttsun ablası mi kardeşimi ne zıkkımsa onunda elini tuttun sanki sırtında mi çıkarıyor neyin kafasını yaşıyorlar bunlar anlamıyorum ben yaa

İlgili bir soru bulunamadı

382,453 soru

11,450,247 cevap

35,025 kullanıcı

...