0 oy
144 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (10 puan) tarafından
Bu aydaki bebekleriniz nasil cok uzuluyorum kelime sayisi cok az herseyi anliyir gut sunu getir deyince getiriyor baska odadan seslenjnce geliyor ama kelime sayisi az anne annem baba babam aba abam ebe aga emmi ozlem ayse hadi atki ocu oley gibi dahasi yok kitaptan su nerde deyince de gosteriyor bildigi seyleri bunu bugun denedim ama kelime yok nolur sizinkilef nasil

7 Cevaplar

0 oy
(11,284 puan) tarafından
Canim cocuktan cocuga cok farkediyor. Benim oglumda 27 aylik cok guzel konusuyor ama ablamin kiziyla aralari 7ay bu kadar konusmuyordu bu aylarda. Geniz eti cikti mesela onu aldirdilar simdi 2ay sonra 3yasi dolacak cok guzel konusuyor
(10 puan) tarafından
Evet bende bi kulak buru  bogaza goturuyum diyorum canim ablangil hangi bolume gitti kulak burun bogaz mi
(11,284 puan) tarafından
Evet canim kbb ye gitti. Horlasi falanda vardi
(10 puan) tarafından
Anldim canim allah razi olsun cevap versigin icin
-Reklam-
0 oy
(12,622 puan) tarafından
Canım kimsenin çocuğuyla kıyaslama maşallah anlıyor herşeyi ne güzel zamanla açılır konuşur merak etme

Benim kızım baya kelimesi vardı o aylarda mesela komşumun oğlu ile aynı yaştalar onun ki hala konuşmuyor o yüzden endişe etme çok normal 
(10 puan) tarafından
Etmemek istiyirum ama elimde degil canim
0 oy
(129 puan) tarafından
Benim kızımda 27 aylık sizin durumdayım düne kadar birden bi başladı 3 lü 4 lü kelimeler kurmaya eşimle birbirimize bakıp sadece güldük onun konuşmasına o yüzden sende üzülme zamanı vardır elbet
(10 puan) tarafından
Yaaa :)masallah soyle benim kizinda ne desem anliyor yapiyor getiriyor isaret edip istesigini anlatiyor darsi bize insallah
(129 puan) tarafından
İşaret ettiği zaman anlamıyorum ne istiyorsun de sürekli ben son zamanlar anladığım halde anlamıyormuşum gibi sözel tekrarlar yaptım
Ay şimdide pilav pişir dedi ay mutfak bu kadar sevimli gelmemişti
(10 puan) tarafından
Hircinlasiyor anlamiyorum konus deyince
(129 puan) tarafından
Evet anlatamadığı için ama olsun duyuyor ne dediğini benim kız yerlere atıyordu kendini çığlık kıyamet bezi de bırakmadık dünden beri çişim geldi deyip duruyor ama klozete yine oturmuyor soyunuyor üşüdüm soğuk diyor bu seferde sanki dün bambaşka uyandı birden döküldü
(10 puan) tarafından
Yazin kendi istegi ile birakti yavas yavas bszi simdi geceleri bezliyirum sadce
0 oy
(10 puan) tarafından
Baska bilgisi olan yok mu
0 oy
(236 puan) tarafından
Çocuktan çocuğa değişiyor cnm ama bol bol çocuklarla bir araya getir sık sık park alanlarına falan götür çok faydasını görürsün
(10 puan) tarafından
Kis ve kapali park yok kucuk yer canim
(236 puan) tarafından
Komşu çocukları falan yoksa sen çocuk olacaksın o zaman mecbur bnm ilk çocuğum oğlum 5 yaşında yeni cümle kurmaya başladı şimdiye kadar eve tıkıldı ekrana maruz kaldı bende ilgilenemedim bu sene okula başladı bi yandan ben ilgilendim bi yandan okul çocuk patlama yaşıyor şuan hiç susmuyor ama keşke daha önce ilgilenseydim çok pişmanım
0 oy
(1,102 puan) tarafından
Canım bende aynı durumu yaşadım. Sosyal pediatriye götürdüm. Ekrani yasakladı. Tamamen. Kendimiz için bile açmadık telefon tablet tüm uyaranlari yasakladı Dr. 15 günde konuşması ilerledi. 
(10 puan) tarafından
Canim cok bakan bi cocuk degil zaten sadce yemek yerken biz bakariz diye bakar cok az
0 oy
(17,452 puan) tarafından
Bol bol.kitap okuyup konuşmanın faydası olur inşallah. Bı de TV telefon tablet falan jzlememesj lazım 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 178 göst.
16 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Guldnz124 (159 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 171 göst.
22 Mart 2023 Aile kategorisinde Sehrinur (18 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 239 göst.
24 Ocak 2023 Aile kategorisinde Ecenin annesiii (1,074 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 79 göst.