0 oy
458 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

slm canlar nasilsiniz. ben artik bu sacma sapan programlar yuzunden tv acmak istemiyorum ilk baştada gelen seda sayanin programı ve günlük dizilerin hepsiiiiiii:blink:

39 Cevaplar

+2 oy
(3,803 puan) tarafından
Bir sürü var en basta da didem arslan. Sürekli reyting pesınde midem bulanıyor o kadından 
tarafından
hahahhh aynen :)
-Reklam-
+1 oy
(1,024 puan) tarafından
Seda sayan Esra Erol Allah aşkına izleyenleri de anlamıyorum hep aynı konular aynı şeyler maymun gibi milleti çıkarıyorlar oraya yani midem bulanıyor artık TV izlemekten 
tarafından
aynen  canim yaa ne anliyorlar bende bilmiyorum izleyenlere hayret ediyorum :)
tarafından
Ah ah sorma bacım benim kaynanam kayinbabam görsen nasıl izliyor Esra Erolu Allah'ım çıldırıyorum resmen
tarafından
aynen vala benimkilerde oyle :))
0 oy
tarafından
Tüm açılan programlar müge anlı ve esra erol dışında 
tarafından
aunen canim yaa bende sadece mugeyi izlerim arada esrayida
tarafından
Aynen canım yoksa diğer şekil izlenecek gibi değil bu programlar
tarafından
kesinlikle
0 oy
(1,723 puan) tarafından
Gelinim mutfakta ve ona benzer bir program daha var o. Kurgu olduğu bariz belli.
tarafından
ay Allahmmm aynen kiz hele orda bir kaynana vardi harika kaslari olan :)) kanal d yi silmek istiyorum onlar yuzunden :)
(1,723 puan) tarafından
Onun kaşları programdan daha çok kurgu ahahahah
tarafından
hahahhhhh aynenn :)
0 oy
tarafından

Programlarının tamamının kurgu olduğunu düşünüyorum

Günlük dizilerde hep birbirinin tekrarı aynı konular faklı kişiler o yüzden izlemiyorum arada kadir ve Esra Erol bakıyorum o kadar 
tarafından
ayne  canim katiliyorum
0 oy
(12,481 puan) tarafından
Ay evet geçen 2 dk bakayım dedim dayanamadım vallahi 

Gelinim mutfakta da hiç sevmem

Müge anlı candır

Neler oluyor hayatta da güzel bak 
tarafından
kesinlikle katiliyoum tatlim ;)
0 oy
tarafından
Gündüz kuşağının tüm programları.

Önceki günlük diziler çok güzeldi izlerdim ama şimdileri izlemiyorum
tarafından
evet artik baydilar sacma geliyor hele tv8 in cikardigi yeni diziler direk geciyorum onun yerine mastersef tekrarlari ciksa daha iyi
0 oy
(1,845 puan) tarafından
Aynı şekilde benn . Açmıyorum açmadığım da da ev çok sessiz oluyor . Müzik kanalını falan açıyorum sadece . Keşke sevilen eski diziler falan olsa bari . 
tarafından
evet canm teve 2 de eskilerden kuzey guney cikiyor bak arada ona bakiyorum
0 oy
tarafından
Seda sayan 

Mutfak bahane

Gelinim mutfakta

Nefret ediyorum bunlardan
tarafından
aynen kiz valla gorunce saclarimi yolasim geliyor hemen geciyorum :)
0 oy
(636 puan) tarafından
Hiç birini izlemem çok saçma hepside
tarafından
aynen canm kesinlikle
(636 puan) tarafından
Müge egoist dünyada herkes kötü kendi iyi Esra saçmalık seda başlı başına berbat gelinevi millet şaşmış nasıl zengin gösterir diye aman en güzeli evlat onunla ilgileniyorum yemek ev akşam oluyor ☺️
tarafından
helal olsun canim ana gibi anasin bak :) ama mugeyi ben severim kız
(636 puan) tarafından
Ya mugede çok egoist ya ondan izlemiyorum
0 oy
(5,162 puan) tarafından
Seda sayanın şimdiye kadar tüm programları saçmaydı ve şimdiki de aşırı saçma. Tüm işsizleri toplamislar
tarafından
aynen canim
0 oy
(5,954 puan) tarafından
Müge haric hepsi kurgu saçmalık normallestirme peşindeler dizi alışkanlığım yok dizi alışkanlığım yok hafta sonları Galatasarayin maci olursa izliyorum futbol seviyorum  :)
tarafından
hahahhh mac seven bir bayan ilk defa duydum :))
(5,954 puan) tarafından
Kiz bekarken de öyleydim ben ailecek izlerdik baba fenerli abi bjk ben annem gs izlerdik msca da cok gittim oğlum olmadan da gittim  bebekden snr gidemedim :))
tarafından
hahahhh valla bizim evde oyleydi ama ben hep nefret ettim hic sevemedim :)
0 oy
(8,954 puan) tarafından

Hepsi :D

Vakit kaybı ona kafa yorup izleyene kadar az Bi spor yaparım kitap okurum ev işleri vs 

Sabah Bi magazin izlerim 11 kapatırım 7de eşim gelene kadar durur

tarafından
canimsin bravoo ;))
0 oy
tarafından
Muge anli da dahil hicbirini sevmiyorum ve dogru bulmuyorum bir link aticam herkesin dinlemesini tavsiye ederim
tarafından
Bu linki bi ziyaret edin siddetle tavsiye ederim
(626 puan) tarafından
linki ziyaretbettim o kadar doğru söylüyor ki adam söyleyince fark ettim bende onun için izliyormuşum heycanlı bişey yoksa izlemiyordum önceden ayrıca müge olayları nasıl çözüyo olaya hiç tanımadıkları bi sürü insan şahit oluyo bi anda onlafca kişi uüzleşiyo ce yalanlaf ortaya çıkıyo öyle çmzülüyo yoksa türk polisi aciz değil
(626 puan) tarafından
yazım hataları için kusura bakmayın klavye hanlış yazabiliyo klavyenin algısı değişik biraz :)
tarafından
Oyle canim bu normallestirme muhabbetlerinden cok farkli degil muge anli programi da birisi yasak iliskileri normallestirir birisi cinayetleri her ikisi de dogru degil. Ayrica muge de de artik boyle yasak iliski olaylari cogaldi derya konusu mesela
(626 puan) tarafından
aynen öyle herşeyi meşrulaştırıyorlar biz hadi neyse neyin ne olduğunu biliyoruz aklımızın yetgiğince günahı sevabı ayırmaya çalışıyoruz ya bizden olanlar evlatlarımız onları bu bataklığın içine getirdik Rabbim evlatlarımızı korusun
0 oy
(4,846 puan) tarafından
Valla gönül dağı ve haber harici televizyon izlemiyorum 
tarafından
yokki ztn izleyecek bisey :)
0 oy
tarafından
Kısacası tv açmıyorum ajsjsjsj
tarafından
anlinizdan öpüldünüz bayan :)))
tarafından
Hahahhaha bir türlü ilgimi çekmiyor tv :))
tarafından
ilgi cekecek bisey yok cunku sacmalik sacmalik
tarafından
Hemde ne saçmalık eski dizileri izlerim daha keyifli hatta kızımla şirinler izleriz sjsjjsus
tarafından
aynen canim gecenlerde cikmisti bak bizde izledik ailece :)
0 oy
(5,557 puan) tarafından
Zahide yetiş ..
tarafından
oda yok artik :)
0 oy
(432 puan) tarafından
Tek program değil diziler bile izlenemez oldu vala dizilerdeki insanlar o kadar açıldıki çocukların ilerdeki hareketlerini baya etkiliyor giden gidene olmuş ve çocuklar bunu izlerken bilinç altlarına yerleşiyor ilerde kendi hayatlarında normal bir şekildeymiş gibi uyguluyorlar ne yazıkki ama ben evde tv den çok çocuklarımla eğlenir zaman geçiririm fazla izletmem sırf onlar iyi bi nesil olsun diye onları tv den telefondan uzak tutarım arada bi çizgi film açarım oda nadir kim bana çahil diyorsa desin umrumda değil
tarafından
en iyisi canim haklisin
0 oy
(3,830 puan) tarafından
Hiç birini sevmem de izlememde boş boş programlar hepsi 
tarafından
aynen haklisin canm
0 oy
tarafından
Esra erol didem arslan ve bunun gibi programlar sacma gelio bana
tarafından
aynen canim bayiyorlar artik