0 oy
284 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Arkadaşlar kızım çok güzel dönüyor yuvarlanıyor alkışta çalıyor dişte çıkardık ama henüz oturmuyor oturmak dahi istemiyor acizlik ediyor 

10 Cevaplar

0 oy
(6,233 puan) tarafından
Neden istemiyor doktora götürdün mu belki bir sıkıntı vardır 8 aylık olmuş 
tarafından
Yok kaçtır niyetlendim götürmeye eşim bırakmıyor diyor kız hiperaktif hareketli ya aslında yaklaşık 1 ay kadar ayak üzerinde durmayı yeni öğrendi o yüzden eşim acele etme diyor doğduğunda hiç yoktu bu kız diye bana diyor sen evham yapıyon hemen koşsun yürüsün diye sabır diyor
-Reklam-
0 oy
tarafından
Oturmayı sevmiyor demek ki canım 
tarafından
Oturma minderi alsammıki acaba
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Acizlik ne demek ya bebeğe . Benim bebeğim 25 Mart oturmuyor ama iki gündür koltuktan tutup kalkıyor lütfen onların bebek olduğunu eğer sağlığı engel bir durum yoksa eninde sonunda bazı şeyleri yapabileceğini unutmayalım 
tarafından
Acizlik yani demek istediğim hemen sıkılıyor..
Ayrıca sen bebeğini kaç kg kaç haftalık doğırdun bak işte senin ki koltuğu tutup kalkıyormuş bizde yok sadece sırtüsünden yüzüstünden dönme var ve alkış çalıyor diş çıkardık 2 tane şuanki kg 7 boy 72 cmm
(7,121 puan) tarafından
Alkış yapmaz benimki . Benim kızım 13 aylıkken koltuğa çıktı . Oğlum daha erken kalktı . Hepsi aynı değil şuan 9 kilo benimki . 73 cm . Dişte çıkardık eğer sorun yoksa hepsini yapar er yada geç
(197 puan) tarafından
Benimki de 7,5 aylik almis yapmio Ama emeklio oturuo bazen otururken dusebilio cok takmiyorum haklisin her Bebek ayni degil
(7,121 puan) tarafından
Aynen balım üstelik benim kızım yürümeyi geç soktu ama maşallah oğlan erken yürüyecek biri diğerini tutmaz saglikliysa sabret
0 oy
(15,272 puan) tarafından
Doktor ne dedi bu duruma 
0 oy
(1,977 puan) tarafından
Tembellik ediyor desen orada daha doğru olabilir canım. Her bebek farklıdır, her anne babanın yetiştirme tarzı da farklıdır. Zamanında yavaş yavaş alıştırma yapmamış olabilirsin. 
tarafından
Evet hiç oturtmadım çünkü uğraşma dediler çoçuklar ne güzel dönüyor yuvarlanıyor sırt kasları karın kasları çalıştırıyor zamanı geldiğinde oturur dediler her bebek aynı olmaz gelişimi felan
0 oy
tarafından
Canım daha 8 aylik  her bebek aynı anda yapamaz her şeyi, benim oğlum da oyleydi, devrilip duruyordu. 8 ay bazı bebekler için çok erken oluyor, başka sıkıntıları yoksa, oturur merak etme 
tarafından
Evet ellerini kullanabiliyor göz teması da çok iyi
tarafından
Yani biraz kendiniz gozlemleyip ondan sonra doktora götürmenizde fayda var, 8 aylik bebek daha tam oturamıyor diye hicbir şey yapacaklarını zannetmiyorum
tarafından
Ya sadece oturmaması için değil yüzüstü dönerken ellerini kıvırıyor geriye doğru böyle koltuk altından tuttuğundaa kolları havada kalıyor sanki gevşek gibiii
tarafından
Kuzum biz seninle daha önce de yazışmıştık sanki, doktora hala götürmemiş olmana şaşıyorum, bu endiselerle nasıl yaşıyorsun? Daha doğrusu eşine ayıp
tarafından
Özelden bana yazsana sen
0 oy
(231 puan) tarafından
Ca im benim bebeğim hasta biraz çok şükür eli ayağı tutuyor epilepsi hastası bu yüzden riskli bebek bölümüne gittim doktor bana kesinlikle 8 ayağa kadar ayakkabı yok oturtma yürüme yok dedi benim kızım 9 aylıkken oturdu şuan  11 aylık 2 gündür net emekliler 2 aydır sürünerek gidiyordu ina korkulacak bisey yok rabbim dediği olur telaş yapma yavaş yavaş alıştır 
0 oy
(1,571 puan) tarafından
AA kziimda 31 Mart 2022 36 haftalık doğdu ama alkış çalmıyor:( 
tarafından
Gelişimi nasl
(1,571 puan) tarafından
Altı aya ve girdigimiz gün desteksiz oturmaya başladı düşmeden hala oturuyoruz bir haftadır emekliyoruz ve koltuğa bacaklarimiza nereye bulsa tutunup kalkıyor kendi mee meme diyor bazen anni der bay bayi öğreniyor öpücük atıyor canım 11 kg 72 cm boy
tarafından
Kaç haftalık doğurdun kaç kg
(1,571 puan) tarafından
36 hafta tansiyon yükseldi mecbur aldılar 3375 Gr doğdu kızim tam bir ay erken oldu keşke az daha kalsiydi karnimda
0 oy
tarafından
Bı akrabamiz 1 buçuk yaşında yürümüyor. 1 akrabamiz 1 yaşını geçti emeklemiyor . Şimdiki çocuklar öyle galiba . Tembel biraZ
tarafından
İnan daha çoçuk doğurmaya korkar oldum sağlam çoçuk kalmamış
tarafından
Bende hergun hastanedeyim . Rabbim kimseyi evladiyla sınamasın
tarafından
Bende her ay oğlum için:((
0 oy
(7,141 puan) tarafından
Benimki de 7 aylık oturuyo tepiniyo ayaklarının üstünde duruyo ellerinden tutunca adım atiyo mama diyo öpücük atiyo yattığı yerden kendisi doğrulup oturuyo ama dış yok donmuyo da bende donmuyo diye takıldım ya çuval gibi nereye bıraksam orda kaliyo 
tarafından
Bu 3 ayından beri dönüyor
(7,141 puan) tarafından
Maşallah bacım

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 147 göst.
10 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 188 göst.
6 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Ecemienesmi (10 puan) tarafından soruldu
0 oy