0 oy
75 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (15 puan) tarafından
Kızlar aranızda açık miyom ameliyatı olan var mı ? Annem olacak çok tedirgin oluyorum, süreç nasıl, nasıl toparlandınız ? Miyomlarınız çok büyük müydü acaba ? 

4 Cevaplar

0 oy
(546 puan) tarafından
Annemin bebek kadar büyümüş oldu da kurtuldu şükür senelerce kadin doguma git dedim gitmedi adeti asiri gelirdi kansizligi artik ayakta duramayacak seviyeye gelince yonlendirdiler neden olarak birde kadin dogum gorsub diye o zaman ogrendi bu sene oldu ameliyati yazin sezeryana gore daha zor toparladi tabi rahimde alindi onun ama simdi bi sıkıntısı kalmadi şükür 
(15 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim canım geçmiş olsun sizede
(546 puan) tarafından
Sizede gecmis olsun Rabbim tez sifa versin insAllah
-Reklam-
0 oy
(329 puan) tarafından
Ablam olmuştu büyüktü miyomu ameliyat biraz zor olmuş rahmini çok zor kurtarmışlardı ama gayet başarılı geçti biraz zor bir süreç çok tehlikeli değil geçmiş olsun rahatlıkla atlatır inşallah  
(15 puan) tarafından
Amin İnşallah canım çok sağol
0 oy
tarafından
Benim anneminde yıllar önce miyom var dediler sonrasında yok olmuş dediler. Ama bence var ve belirtiler myom la aynı.

Bende bu kış varsa ameliyat ettirmek istiyorum. Burada bekleyeyim bilgi veren olur belki ☺️
(15 puan) tarafından
Başka bir doktora çıkın isterseniz, annemde üstüne düşmediği için ertelediği için büyüdü miyomları
tarafından
Bende onun için bu sene benim yanıma gelsin de başka doktora götüreyim.
Geçmiş olsun annene canım ertelemesi iyi olmamış ☹️
(15 puan) tarafından
Sağol canım, sizede geçmiş olsun siz ertelemeyin büyümesin
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Benim varmış ne doktor gördü ne benim şikayetim oldu sezeryanda çıkmış almışlar. Sezeryan gibi oluyor açık ameliyat da. 15 günde topladım ben kendimi 
(15 puan) tarafından
İnşallah kolay toparlarız canım sağolasın geçmiş olsun
(13,202 puan) tarafından
Sağol kuzum size de

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 80 göst.
7 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Fadime665577__ (302 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 42 göst.
6 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mehtapgnc (916 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 48 göst.
11 Aralık 2023 Aile kategorisinde Filizsena (85 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 174 göst.
7 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kuzey19 (305 puan) tarafından soruldu

381,476 soru

11,421,065 cevap

34,976 kullanıcı

...