0 oy
578 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Biz annemgille aynı apartmanda oturuyoruz bu akşam yemeği birlikte yedik eşimde oraya geldi normalde ben okuldan gelince oğlumu alırım evime çıkarım ama haftada bir falan böyle birlikte yeriz eşim sabah 6 da kalkar işe gider gece 9 buçukta gelir yoruluyor haliyle yemeğini yedi oturuyordu mutfakta annem ben eşim ve oğlum mutfaktayız babamda film izliyor otururken ben şakasına eşimin omzunu sıktım eşimde ne güzel geldi bi masaj yapsana dedi o sandalyede oturuyor bende arkasında ayaktayım babam sigara içmek için mutfağa geldi ama hemen geri çıktı arkasından anneme mesaj atıyor bu ne edepsizlik terbiyesizlik sende mi hiç bişey söylemiyorsun oturuyorsun orda ne o yaptıkları annemde kızdı babama ne diyorsun sen sanki ne yapıyor çocuklar diye bana söyledi annem bende bi daha gelmem dedim oğlumu alır çıkarım evime babam gelmeden görmesin torununu önemli değil yaptığımızda bana göre bişey yok elimle omzunu sıkıyorum sadece eşimin sizin aileniz böyle bir durumda bu kadar abartı tepki verir mi bence fazla abartılıydı çünkü 

24 Cevaplar

0 oy
(3,419 puan) tarafından
Baban abartmış canm 

Benim kayınvalide de eşimin yanina oturmusum sofrada ona laf etmişti :)))
-Reklam-
0 oy
(6,332 puan) tarafından
Adam sizi biraz daha samimi görse kalpten gidecek desene. Hey Allahım sevinmesi lazım samimisiniz birbirinizle ilgileniyorsunuz me güzel işte. 
0 oy
(695 puan) tarafından
Sanırım babanız biraz eski kafalı eskiden böyle şeyler ayipmis ya ama bisey yok yani üst üste görmemiş ya sonuçta 
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Biz pek yanyana oturmayız yada aşkımlı canımlı konuşmayız ayıp bizde ama babam bunu dediyse utanırdım ben hiç bişey yapmadığımın açıklamasınıda yapardım yok gelmem yok torunun falan demezdim babamda ahh canım demezdi gelmezsen cehenneme derdi:)

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 82 göst.
4 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Mdemr (284 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 122 göst.
15 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Baloglum. (394 puan) tarafından soruldu
+1 oy
40 cevap 669 göst.
3 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Nehirr1562 (7,121 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 311 göst.